Спецификации
Общ
| Тип принтер | Цвят |
|---|---|
| Функция | Печат, копиране и сканиране, факс |
| Размер на дисплея | 4.5 см LCD дисплей |
| Максимален размер на хартията | А4 |
| Памет | 128MB |
| Технология | Мастилено -струен принтер |
Свързване
| Свързване | Безжична, USB |
|---|---|
| USB интерфейс | Високоскоростен USB 2.0 |
| Безжичен мрежов интерфейс | 802.11b/g/n |
Мобилна свързаност
| Поддържа се | Включете AirPrint, Mobile Connect, Mopria, Brother Print Service |
|---|
Копиране
| Двустранно копие | Не |
|---|---|
| Скорост | 10.5 ч. Цветно и 13 снимка в минута моно |
| Разделителна способност (цвят) | До 1200 x 600 dpi |
| Разделителна способност (моно) | До 1200 x 1200 dpi |
Размери и тегло
| С кашон | 495 (Ш) х 242 (Д) х 455 (В) мм |
|---|---|
| С кашон | 10,7 кг |
| Без кашон | 435 (Ш) х 343 (Д) х 180 (В) мм |
| Тегло | 8.8 кг |
Консумация на енергия
| Работещи | До 21 вата |
|---|---|
| Готов режим | 3,5 вата |
| Спящ режим | До 1,1 вата |
| Изкл | 0,2 вата |
| Звуково налягане | 53 dBA |
Околна среда
| Екологична акредитация на Blue Angel | Да |
|---|
В кутията
| Съдържание | Захранващ кабел, Ръководство за безопасност на продукта, Консумативи, Ръководство за потребителя, Гаранционна карта, Ръководство за бърза настройка, 4 касети с мастило |
|---|
Спецификации на медиите
| Видове и размери | Типове - Стандартна тава и ръчно подаване - Обикновена, Мастилено -струйна, Гланцирана (отливка/смола), Рециклирана, ADF - Обикновена, Рециклирани размери - Стандартна тава и ръчно подаване - A4, LTR, LGL, EXE, A5, A6, Снимка (102x152 мм/ 4x6 "), Indexcard (127x203mm/5x8"), Photo-2L (127x178mm/5x7 "), C5 плик, Com-10, DL плик, Monarch, Photo-L (89x127mm/3.5x5"), Фолио, Мексико Правни, India Legal, ADF - A4/LTR/EXE/A5 |
|---|---|
| Тегла | Стандартна тава 64-220g/m2 (17-58 lb.), слот за ръчно подаване 64-300g/m2 (17-79 lb.), ADF 64-90g/m2 (17-24lb.) |
Мрежа
| Безжична мрежа | IEEE 802.11b/g/n (инфраструктура) |
|---|---|
| Защита на безжичната мрежа | SSID (32 chr), WEP 64/128bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), SSL/TLS (IPPS, HTTPS), 802.1x (EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS , EAP-TTLS) |
Операционни системи и софтуер
| Доставя се софтуер - Mac | NewSoft® Presto! ® PageManager9 |
|---|---|
| Доставя се софтуер - Windows | Brother Mobile Connect (настолен компютър), ScanSoft® Paperport® 14 SE (само за изтегляне). |
| Поддържа се | Windows 10 (32 и 64 битови издания), Windows 8 (32 и 64 битови издания), Windows 11 (32 и 64 битови издания), Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008R2, Windows Server 2008 (32 и 64 битови издания). Обърнете внимание, че Windows Server поддържа само мрежов печат. macOS X 10.8.X или по -нова, Linux CUPS, LPD/LPRng (среда x86/x64) |
Работа с хартия
| Въвеждане на хартия | Стандартна тава за хартия от 150 листа, ADF за 20 листа |
|---|---|
| Изход за хартия | 100 листа |
Печат
| Стандартна скорост на печат A4 | До 20 |
|---|---|
| Резолюция | До 1200 x 4800 dpi (вертикално x хоризонтално) |
| Скорост - сравнима с лазер | 20ич / мин моно / 19ич / мин цвят (Въз основа на ISO / IEC 24734) |
| Автоматичен двустранен печат | Да |
| Първо време за разпечатване | По -малко от 10 секунди |
Сканиране
| Двустранно сканиране | Не |
|---|---|
| Резолюция | Оптичен: Плосък: До 1200 x 2400 dpi. ADF: До 1200x600 dpi. Интерполиран: До 19,200x19,200 dpi |
| Сканиране към | Изображение, OCR, имейл, файл |
| Скорост | 17 ipm моно, 7 ipm цветно |
| Тип скенер | ОНД |
Консумативи и аксесоари
| Касети с мастило с висок капацитет | Черно: LC426XLBK: Прибл. 6000 страници формат А4. Циан / Магента / Жълто: LC426XL C / M / Y - Приблизително 5000 страници A4. Добивът на касетите е деклариран в съответствие с ISO/IEC 24711. |
|---|---|
| Касети с мастило със стандартен капацитет | Черно: LC426BK: Прибл. 3000 A4 страници. Циан / Магента / Жълто: LC426C / M / Y - приблизително 1500 страници формат A4. Добивът на касетите е деклариран в съответствие с ISO/IEC 24711. |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства Brother
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Мастилен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 11 до 20 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Листоподаващо у-во.: | Не |
| Факс възможност: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 4800x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
383.99 €
/751.02 лв
120.00 € лв -
383.99 €
/751.02 лв
120.00 € лв -
320.83 €
/627.49 лв
120.00 € лв -
358.75 €
/701.66 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
97.67 €
/191.02 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
359.44 €
/703.00 лв
120.00 € лв -
139.40 €
/272.65 лв
120.00 € лв -
178.33 €
/348.79 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
163.49 €
/319.76 лв
120.00 € лв -
277.96 €
/543.64 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
95.03 €
/185.86 лв
120.00 € лв -
291.60 €
/570.31 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
320.83 €
/627.49 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
139.40 €
/272.65 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
320.57 €
/626.98 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
304.09 €
/594.75 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
120.05 €
/234.79 лв
120.00 € лв -
120.05 €
/234.79 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв
-
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
162.99 €
/318.78 лв
120.00 € лв -
233.89 €
/457.45 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
495.99 €
/970.07 лв
120.00 € лв -
203.99 €
/398.97 лв
120.00 € лв -
484.90 €
/948.38 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
346.99 €
/678.65 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
254.99 €
/498.72 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
65.88 €
/128.85 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
163.49 €
/319.76 лв
120.00 € лв -
235.19 €
/459.99 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
89.81 €
/175.66 лв
120.00 € лв -
883.99 €
/1728.93 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
359.99 €
/704.08 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв
-
306.77 €
/600.00 лв
120.00 € лв -
302.28 €
/591.21 лв
120.00 € лв -
241.12 €
/471.59 лв
120.00 € лв -
322.80 €
/631.34 лв
120.00 € лв -
266.89 €
/521.99 лв
120.00 € лв -
540.20 €
/1056.54 лв
120.00 € лв -
137.66 €
/269.23 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
1521.35 €
/2975.50 лв
120.00 € лв -
686.46 €
/1342.59 лв
120.00 € лв -
347.57 €
/679.79 лв
120.00 € лв -
422.74 €
/826.81 лв
120.00 € лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon PIXMA TS3751 White, цветен принтер/копир/скенер, 4800x1200dpi, 8 стр/мин, Wi-Fi, USB, A444.99 €
/87.99 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon PIXMA MG2551S, цветен, принтер/копир/скенер, 4800 x 600dpi, до 18 стр/мин, Hi-Speed USB-B, A444.99 €
/87.99 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство HP DeskJet 4222e, цветен принтер/копир/скенер, 1200 x 1200 dpi, 8.5 стр/мин, Wi-Fi, USB, А449.99 €
/97.77 лв

























































