Brother MFC-B7715DW
T0N3RB3N3F1T
FC-B7715DW е компактно и тихо устройство, който няма да ви смущава, докато работите или осъществявате телефонни разговори.
Можете да разположите устройството навсякъде в къщи или в офиса, тъй като той може да се свърже с вашата жична или безжична мрежа, така че да печатате отвсякъде, дори и от мобилни устройства с Android или iOS.
Благодарение на автоматичното листоподаващо устройство можете да копирате сканирате или изпращате по факс множество документи, спестявайки време.
Като част от серията tonerbenefit, той работи с тонер касета за 2,000 страници, която е на изключителна цена, което значително намалява разходите за печат.
- Скорост на печат до 34 стр/мин, при по-малко от 50dB
- Автоматичен двустранен печат
- Тава за хартия за 250 листа
- Автоматично листоподаващо устройство за 50 листа
- Built-in wired and wireless network

Спецификации:
Обща информация
| Тип на принтера | Черно-бял |
|---|---|
| Функции | Печат, Копиране, Сканиране, Факс |
| Размер на дисплея | Двуредов LCD дисплей |
| Клас на лазера | Клас 1 Лазерен продукт (IEC60825 - 1:2014) |
| Памет | 128MB |
| Процесор | 600MHz |
| Технология | Лазерен |
Възможности за свързване
| Възможности за свързване | Кабелна мрежа, Безжична |
|---|---|
| Локален интерфейс | Hi-Speed USB 2.0 |
| Wi-Fi Direct | Директен печат от безжични устройства, без необходимост от безжична точка за достъп. |
| Интерфейс за кабелна мрежа | 10Base-T/100Base-TX |
| Интерфейс за безжична мрежа | IEEE 802.11b/g/n |
Възможности за свързване с мобилни устройства
| Поддържа | AirPrint, Cortado Cloud Print, Google Cloud Print, iPrint&Scan, Brother Print Service Plugin, Mopria |
|---|
Копиране
| Резолюция | До 600 x 600dpi |
|---|---|
| Процент на увеличение/намаление | От 25% до 400% със стъпка през 1% |
| Скорост на черно-бяло копиране, A4 | 34 копия в минута |
| N в 1 | Да |
Размери и тегло
| С кашон | 580 (W) x 517 (D) x 434 (H) mm |
|---|---|
| С кашон | 15.1 кг |
| Без кашон | 410 (W) x 398.5 (D) x 318.5 (H) mm |
| Тегло | 12.0 кг |
Условия на околната среда
| Консумация на електроенергия | 475W при печат (42W в режим Готовност, 260W при печат в Тих Режим, 6.2W режим Почивка |
|---|---|
| Налягане на звука | 30dBA в състояние на отговорност, 44dBA при печат в Тих режим |
| Типична консумация на енергия | 0.471 kwh/Седмично |
Изпращане по факс
| Факс модем | 33.6 kbps |
|---|---|
| Интернет факс | Да |
| PC Fax | Изпращане и Получаване |
Спецификации на носителите
| Типове и размери | Стандартна тава - A4, Letter, A5, A5 (Long Edge), A6, Executive, Тава за ръчно подаване - Ширина от 76.2 до 215.9 mm, Дължина от 127 до 355.6 mm (Автоматичният двустранен печат поддържа само А4), ADF (Автоматично листоподаващо устройства) - Ширина от 147.3 до 215.9 mm, Дължина от 147.3 до 355.6 mm |
|---|---|
| Тегла | Стандартна тава - Обикновена и рециклирана хартия (от 60 до 163 g/m2), Тава за ръчно подаване - обикновена, рециклирана хартия, висококачествена хартия и пликове (от 60 - 230g/m2) |
Мрежа
| Wi-Fi Direct™ | Да |
|---|---|
| Кабелна мрежа | 10Base-T/100Base-TX |
| Защита на кабелната мрежа | SMTP-AUTH, SSL/TLS, SNMP v3 |
| Безжични приложения | Да |
| Безжична мрежа | IEEE 802.11b/g/n (Infrastructure Mode/Ad-hoc Mode) IEEE 802.11g (Wi-Fi Direct) |
| Защита на безжичната мрежа | WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES). WPA2-PSK (TKIP/AES), SMTP-AUTH, SNMP v3 |
| Поддръжка на безжична настройка | Да |
Операционни системи и софтуер
| Поддържа | Windows® 10 (32 & 64 bit editions),Windows® 8/8.1 (32 & 64 bit editions), Windows® 7(32 & 64 bit editions), Windows® Server 2012R2, Windows® Server 2012, Windows® Server 2008R2, Windows® Server 2008 (32 & 64 bit editions). Note that Windows® Server supports network printing only. macOS X 10.8.x or greater. Linux CUPS, LPD/LPRng (x86/x64 environment)За най-новата версия на фърмуера, актуализация на софтуера и информация за съвместимост с ОС, моля, посетете http://support.brother.com |
|---|
Боравене с хартията
| Подаване на хартия | Стандартна тава за 250 листа, Тава за ръчно подаване - 1 лист, ADF - 50 листа |
|---|---|
| Изходяща хартия | 120 листа с лицето надолу / 1 лист с лицето нагоре (прав път на хартията) |
Печат
| Скорост на двустранен печат, A4 | До 16 изображения в минута |
|---|---|
| Стандартна скорост на печат, A4 | До 34 страници в минута |
| Резолюция | 600 x 600dpi, HQ1200 (2400 x 600dpi) |
| Автоматичен двустранен печат | Да |
| Емулации | PCL6, BR-Script3 (PostScript®3TM Language Emulation), PDF Version 1.7 |
| Време за излизане на първата разпечатка | По-малко от 8.5 секунди |
| Препоръчителен месечен обем | До 2,000 страници |
Сканиране
| Двустранно сканиране | Не |
|---|---|
| Резолюция | До 600 x 2,400dpi (от документното стъкло), До 600 x 600dpi (от ADF) До 19,200 x 19,200dpi (интерполирана) |
| Скорост | 23.6/7.5 ipm (черно-бяло/цветно) ADF |
| Тип на скенера | CIS |
Функции за защита
| Защитен печат | Да |
|---|---|
| Защитен печат с SSL | Да |
| Заключване на настройките | Да |
Решения
| Поддържа | PrintSmart SecurePro, PrintSmart CostControl, Box, Dropbox, Evernote, Google Drive, iPrint&Scan, OneDrive, OneNote |
|---|
Консумативи и аксесоари
| Консумативи | Стартова тонер касета - 2 000 страници*, Стандартна тонер касета (TN-B023) - 2 000 страници*, Барабан (DR-B023) - 12,000 A4 страници *Приблизителен капацитет в съответствие с ISO/IEC 19752 |
|---|
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства Brother
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Монохромен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 31 до 40 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Листоподаващо у-во.: | Да |
| Факс възможност: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 600x600 dpi |
- 5
6 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
383.99 €
/751.02 лв
120.00 € лв -
383.99 €
/751.02 лв
120.00 € лв -
320.83 €
/627.49 лв
120.00 € лв -
358.75 €
/701.66 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
97.67 €
/191.02 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
359.44 €
/703.00 лв
120.00 € лв -
139.40 €
/272.65 лв
120.00 € лв -
178.33 €
/348.79 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
163.49 €
/319.76 лв
120.00 € лв -
277.96 €
/543.64 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
95.03 €
/185.86 лв
120.00 € лв -
291.60 €
/570.31 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
320.83 €
/627.49 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
139.40 €
/272.65 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
320.57 €
/626.98 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
304.09 €
/594.75 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
120.05 €
/234.79 лв
120.00 € лв -
120.05 €
/234.79 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв
-
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
162.99 €
/318.78 лв
120.00 € лв -
233.89 €
/457.45 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
495.99 €
/970.07 лв
120.00 € лв -
203.99 €
/398.97 лв
120.00 € лв -
484.90 €
/948.38 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
346.99 €
/678.65 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
254.99 €
/498.72 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
65.88 €
/128.85 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
163.49 €
/319.76 лв
120.00 € лв -
235.19 €
/459.99 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
89.81 €
/175.66 лв
120.00 € лв -
883.99 €
/1728.93 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
359.99 €
/704.08 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв
-
306.77 €
/600.00 лв
120.00 € лв -
302.28 €
/591.21 лв
120.00 € лв -
241.12 €
/471.59 лв
120.00 € лв -
322.80 €
/631.34 лв
120.00 € лв -
266.89 €
/521.99 лв
120.00 € лв -
540.20 €
/1056.54 лв
120.00 € лв -
137.66 €
/269.23 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
1521.35 €
/2975.50 лв
120.00 € лв -
686.46 €
/1342.59 лв
120.00 € лв -
347.57 €
/679.79 лв
120.00 € лв -
422.74 €
/826.81 лв
120.00 € лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon PIXMA TS3751 White, цветен принтер/копир/скенер, 4800x1200dpi, 8 стр/мин, Wi-Fi, USB, A444.99 €
/87.99 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon PIXMA MG2551S, цветен, принтер/копир/скенер, 4800 x 600dpi, до 18 стр/мин, Hi-Speed USB-B, A444.99 €
/87.99 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство HP DeskJet 4222e, цветен принтер/копир/скенер, 1200 x 1200 dpi, 8.5 стр/мин, Wi-Fi, USB, А449.99 €
/97.77 лв



























































