Zenbook S 13 UX5304MA-NQ039W
90NB12V2-M00A20
Basalt Grey
Asus Zenbook S 13 UX5304MA

Най-тънкият OLED ултрапреносим лаптоп в света
Облекчете живота си с ултратънкия и суперлек Zenbook S 13 OLED! Това тънко 1 см и леко 1 кг чудо използва ефективни процесори Intel Core Ultra, а невероятният 13,3-инчов 16:10 3K OLED HDR NanoEdge дисплей осигурява брилянтни визуални ефекти. ASUS е изцяло ангажирана с целенасочени иновации, които подпомагат изграждането на една по-добра планета, затова направихме Zenbook S 13 OLED и най-екологичния Zenbook досега, в съответствие с нашите основни ценности. Повече грижа, по-малко въздействие!

Лаптопът, който се движи с вас!
С тегло от едва 1 кг, можете да видите, че сме положили допълнителни усилия, за да направим Zenbook S 13 OLED идеален размер за вашия начин на живот в движение. За да го запазим компактен, използваме CNC обработка, за да използваме най-ефективно наличното пространство за компонентите. Страничният му профил е с размери само 1 см - това е тънко като химикалка!

Производителност
Повече мощност, по-малко ограничения
В свръхлекото шаси сме вградили процесор Intel Core Ultra 7, така че Zenbook S 13 OLED осигурява първокласна мобилна производителност за всяка задача. Освен това той е лаптоп Intel Evo Edition с незабавно събуждане, по-бърза Wi-Fi връзка и висока ефективност на батерията, за да сте продуктивни през целия ден.


Потопете се в любимото си забавление
Насладете се на любимите си забавления със спиращи дъха реалистични звуци, които се движат около вас. Zenbook S 13 OLED има стерео звукова система Dolby Atmos, която е сертифицирана и от Harman Kardon, с интелигентен усилвател, който може да увеличи силата на звука до 3,5 пъти повече от стандартен усилвател.

Повече свързаност, по-малко проблеми
Въпреки че Zenbook S 13 OLED е невероятно компактен, в него са вградени всички необходими връзки. Двата свръхбързи Thunderbolt 4 USB-C порта поддържат бързо зареждане, 4K външни дисплеи и до 40 Gbps трансфер на данни.
Config specs:
13.3" (33.78cm), WQXGA+ (2880 x 1800) OLED 16:10, 0.2ms, 60Hz, 600nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3, PANTONE, Glossy, Non-touch screen
Integrated Intel Graphics
FHD camera with IR function to support Windows Hello, built-in array microphone
Intel Core Ultra 7 Processor 155U 1.7 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 12 cores, 14 Threads); Intel AI Boost NPU
32GB LPDDR5X on board
1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2
Bluetooth 5.3
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
2x Thunderbolt 4 supports display / power delivery
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in speaker, Smart Amp Technology, harman/kardon (Premium)
63WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion Battery
TYPE-C, 65W AC Adapter
Backlit Chiclet Keyboard, 1.1mm Key-travel, БДС кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (TPM) 2.0
Windows 11 Home
29.62 x 21.63 x 1.09 ~ 1.18 cm
1.00kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 13.3" (33.78 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 155U |
| Брой ядра: | 12 ядрен |
| Честота: | 1.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.8 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.01 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 29.6 x 19.12 x 1.19 cm |
| Модел: | ASUS ZenBook |
|---|---|
| Серия: | Asus ZenBook |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.79 €
/807.35 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
228.24 €
/446.41 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
1082.79 €
/2117.74 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
-
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Chromebook Spin 512 (NX.AUDEX.003)(сребрист), двуядрен Gemini Lake Intel Celeron N4020 1.1/2.8GHz, 12.0" (30.48 cm) HD+ IPS Display, 4GB DDR4, 64GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Chrome OS211.73 €
/414.11 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00F1BM)(сив), четириядрен Intel N100 3.4 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 8GB LPDDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1, No OS334.17 €
/653.57 лв


















































































































