Осигурете си спокойствие
С ASUS Extended Warranty

Стъпка 1 Купете лаптоп Zenbook до 31.03.2024 г. | Стъпка 2 Регистрирайте лаптоп си в рамките на една година от датата на закупуване. | Стъпка 3 След успешна регистрация ще получите имейл за потвърждение в рамките на 2 работни дни | Стъпка 4 Насладете се на новия си Zenbook с удължена гаранция! |
Asus Zenbook Pro 16X OLED UX7602ZM-OLED-ME951X
90NB0WU1-M00440
Black
16.0" (40.64 cm) 4K OLED Touchscreen Glare Display (3840 x 2400)
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB
FHD camera with IR function to support Windows Hello//With privacy shutter
Intel® Core™ i9-12900H Processor 24M Cache, up to 5.00 GHz
32GB LPDDR5
2000GB M.2 NVMe PCIe 4.0
SD Card Reader
Wi-Fi 6(802.11ax)
Bluetooth 5.2
HDMI
2x Thunderbolt 4 supports display / power delivery
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
1x 3.5mm Combo Audio Jack, Smart Amp Technology, Built-in 4-way stereo speakers, Built-in array microphone//harman/kardon (Premium)
Fingerprint Reader
Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата
96WHrs, 3S2P, 6-cell Li-ion, 240W AC Adapter
Windows 11 Pro
35.5 x 25.1 x 1.8 cm
2.40 kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 3840 x 2400 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3060 |
| Специализирана видео памет: | 6 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i9 |
| Модел процесор: | 12900H |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 2.5 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 2000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 2.4 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.5 x 23.5 x 1.78 cm |
| Модел: | ASUS ZenBook |
|---|---|
| Серия: | Asus Zenbook Pro 16X |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.70 €
/4114.47 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.14 €
/520.52 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
903.82 €
/1767.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 €
Лаптоп Dell 16 Premium DA16250 (DA16250_ARLH_003)(сребрист), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 255H 2.0/5.1 GHz, 16.3" (41.40) WUXGA IPS 120Hz Display & GF RTX 5050 8GB, 16GB LPDDR5X, 1TB SSD, 3x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro3279.80 €
/6414.74 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition (21NS004KBM), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 14" (35.56cm) 2.8K OLED 120Hz Anti-Glare Display (HDMI), 32GB LPDDR5X, 2TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro3281.24 €
/6417.56 лв
Лаптоп Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H (83F50046BM), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16" (40.64cm) WQXGA OLED 240Hz Glossy Display & GF RTX 5080 16GB, (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, No OS3284.90 €
/6424.71 лв













































































































































