Asus Zenbook 15 OLED UM3504DA-MA211
90NB1161-M00L20
Ponder Blue
Config specs:
15.6" (39.62cm), 2.8K (2880 x 1620) OLED 16:9, 0.2ms, 120Hz, 600nits HDR, 100% DCI-P3, 1,000,000:1, Glossy
Integrated AMD Radeon Graphics
FHD camera with IR function to support Windows Hello, built-in array microphone
AMD Ryzen 7 7735U (8C / 16T, 2.7 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3)
16GB LPDDR5 on board, supports dual-channel memory
1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2
Bluetooth 5.3
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery
1x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in speaker, harman/kardon (Premium), Smart Amp Technology
67WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion Battery
65W Type-C AC Power Adapter
Backlit Chiclet Keyboard with Num-key
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Windows 11 Home
35.48 x 22.66 x 1.49 ~ 1.58 cm
1.4kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1620 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 7735U |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.7 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Син |
| Тегло: | 1.40 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.4 x 22.0 x 1.79 cm |
| Модел: | ASUS ZenBook |
|---|---|
| Серия: | Asus ZenBook 15 OLED |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
737.31 €
/1442.05 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
1247.27 €
/2439.44 лв
-
126.93 €
/248.25 лв
-
486.20 €
/950.92 лв
-
1070.51 €
/2093.73 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
478.02 €
/934.92 лв
498.99 € -
991.58 €
/1939.36 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
266.53 €
/521.28 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1748.99 €
/3420.73 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
799.99 €
/1564.64 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
666.04 €
/1302.66 лв
715.18 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
694.83 €
/1358.97 лв
709.10 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 € -
598.39 €
/1170.35 лв
700.20 € -
807.24 €
/1578.82 лв
831.51 €
Лаптоп Dell Pro 16 PC16250(210-BQPL)(сребрист), дванадесетядрен Intel Core Ultra 5 235U 1.6/4.9GHz, 16"(40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1019.99 €
/1994.93 лв
Лаптоп Dell Pro 16 PC16250(BTO010_PC16250_EMEA), десетядрен Intel Core 5 120U 1.4/5.0GHz, 16"(40.64 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1018.01 €
/1991.06 лв
Лаптоп Acer Nitro V15 AI ANV15-42(NH.U31EX.006), шестядрен AMD Ryzen 7 7445HS 3.2/4.7GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD IPS Display & GF RTX 4050 6GB, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, No OS1022.12 €
/1999.09 лв






























































































































