(90NB0B23-M00540_18902)
Спецификации:
• Процесор
Intel Quad-Core Pentium N3700 Processor, 1.6 GHz(2M Cache, up to 2.4 GHz)
• Екран
15.6 LED Back-lit, Slim 200nits, HD 1366x768, 16:9, Glare, NTSC:45%
• Памет
4 GB DDR3L 1600
• Видео
nVidia Geforce 810M (N15V-GL1)DDR3L 1GB
• Твърд диск
1TB 5400RPM 2.5"
• Оптично устройство
Super Multi with Double Laye
• Мрежи
Integrated 802.11 b/g/n
Built-in Bluetooth™ V4.0(Single band)
10/100/Gigabits Base T
• Портове
1 x Microphone-in/Headphone-out jack
1 x VGA port/Mini D-sub 15-pin for external monitor
1 x USB 3.0 port(s)
1 x USB 2.0 port(s)
1 x USB 3.1 Type-C Gen 1 (up to 5 Gbps)
1 x RJ45 LAN Jack for LAN insert
1 x HDMI
• Четец на карти
3 -in-1 card reader ( SD/ SDHC/ SDXC)
• Батерия
3Cells 33 Whrs
• Операционна система
FreeDos
• Размери
381.4 x 251.5 x 27.2 ~27.2 mm (WxDxH)
• Тегло
1.9 kg (with 3 cell battery)
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1366 x 768 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce 810M |
| Специализирана видео памет: | 1 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Pentium |
| Модел процесор: | N3700 |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 1.6 GHz |
| Turbo Boost до: | 2.4 GHz |
| RAM памет: | 4 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR3L |
| Твърд диск: | 1000 GB |
|---|---|
| SSD: | Няма GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | VGA |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 1.9 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 38.14x25.15x2.54 cm |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4638.42 €
/9071.96 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
980.96 €
/1918.58 лв
1226.56 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв









































































































