Изпитайте силата на ежедневната класика - Един от най-добрите 15-инчови лаптопи в света.
Независимо дали става въпрос за работа или игри, ASUS X515 е лаптоп от първо ниво, който осигурява мощна производителност и потапяща визуализация. Дисплеят NanoEdge има широки ъгли на видимост от 178° и матово покритие против отблясъци за наистина очарователно изживяване. Вътре се захранва от процесор Intel Pentium, заедно с 4 GB RAM.
Бърз и ефективен
С Intel® ASUS X515 ви помага да си свършите работата бързо и ефективно.
Двойно съхранение
ASUS X515 възможност за инсталиране на два диска за съхранение на данни, за да ви даде както много висока скорост на достъп до данни, така и голям капацитет за съхранение.
NanoEdge Display - Получете по-широк поглед над света
Дисплеят NanoEdge предоставя на ASUS X515 достатъчно пространство на дисплея за много потапящо изживяване при гледане, независимо дали е работа или забавление.
Стилен и преносим - Подсилете своя динамичен начин на живот!
С общо тегло от само 1,8 кг, ASUS X515 е изключително преносим и лек лаптоп, който е в крак с вашия забързан начин на живот. Изглежда стилно, както в сребристо, така и в сиво.
Свързаност- Винаги свързани
Лаптопът ASUS X515 е оборудван с USB-C® 3.2 порт, включващ двустранен дизайн, който прави свързването на устройства възможно най-лесно. Той също така предоставя 10 пъти по-бърза скорост на трансфер на данни от старите 2.0 USB портове. X515 включва и USB 3.2 Type-A и USB 2.0 портове, HDMI изход - за да може лесно да свържете всичката си текуща периферия, дисплеи и проектори без никакви усилия.
Подобрена защита на вътрешните компоненти и шасито
ASUS X515 е оборудван с решение за защита от удари тип EAR, което защитава вашите данни в случай на физически удари, докато неговото подсилено шаси ви позволява да отваряте и затваряте капака с едно плавно движение.
E-A-R HDD защита
Обикновено HDD дисковете по-често търпят физически повреди в сравнение с SSD, затова HDD дисковете на ASUS X509 разполагат с EAR HDD удароустойчивост и защитават данните ви от физически щети. Активната защита на твърдия диск автоматично разпознава удар и вибрация по трите оси и ефективно намалява шанса от повреда на диска, затова можете да работите без притеснения, дори в движещо се превозно средство.
Подобрен корпус
Метална поддържаща скоба под клавиатурата гарантира по-стабилна производителност, когато пишете и използвайте тъчпада. Не само прави структурата по-здрава, но и подсилва пантата и защитава вътрешните компоненти.
Подсилен капак
Страните на капака са подсилени и осигуряват странична защита от удари при използване в движещи се автомобили. Подсилените елементи повишават структурната здравина на капака, панела и пантата.
Спецификации
Процесор
| Производител процесор | Intel® |
| Тип процесор | Celeron |
| Модел процесор | N4020 |
| Архитектура | Gemini Lake Refresh |
| Брой ядра | 2 |
| Номинална честота | 1.1 GHz |
| Turbo Boost честота | 2.8 GHz |
| Кеш | 4096 kB |
| Технология процесор | 14 нм |
| Вграден графичен процесор | Intel® UHD Graphics 600 |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | LED |
| Яркост | 200 нити |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 4 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Брой слотове | 1 |
| Заети слотове | 1 |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 256 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express M.2 |
Видео карта
| Тип видео памет | Вградена |
| Видео чипсет | Intel UHD |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | VGA |
| Аудио | Стерео говорители Микрофон |
| Audio technologies | Sonic Master |
Свързаност и портове
| Портове | 2 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x Audio Out/Микрофон 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Безжична връзка | 802.11 ac |
| Версия Bluetooth | 4.1 |
Software
| Oперационна система | NO OS |
Общи характеристики
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 1.8 Kg |
| Размери (W x H x D) | 360.2 x 234.9 x 19.9 - 19.9 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Сигурност | TPM (Trusted Platform Module) Парола BIOS Security lock |
| Материал | Пластмаса |
| Включени аксесоари | Адаптер 33W |
| Ключови характеристики | Камера web Светеща клавиатура Мултитъч пад Chiclet клавиатура Батерия 2 клетъчна - 37Wh |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
6.34 €
/12.40 лв
8.37 € -
69.99 €
/136.89 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
88.63 €
/173.34 лв
-
21.15 €
/41.36 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
59.23 €
/115.84 лв
-
20.92 €
/40.92 лв
-
145.98 €
/285.51 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
319.50 €
/624.90 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
25.00 €
/48.90 лв
-
137.92 €
/269.74 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
5.38 €
/10.52 лв
-
33.50 €
/65.52 лв
-
35.24 €
/68.92 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
11.27 €
/22.04 лв
-
118.44 €
/231.66 лв
-
4.72 €
/9.23 лв
-
9.20 €
/18.00 лв
-
259.20 €
/506.94 лв
-
152.05 €
/297.39 лв
-
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
33.37 €
/65.26 лв
-
695.50 €
/1360.29 лв
-
17.40 €
/34.04 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
669.99 €
/1310.39 лв
-
137.39 €
/268.71 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
58.16 €
/113.74 лв
87.29 € -
60.75 €
/118.82 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
66.98 €
/131.01 лв
-
422.49 €
/826.32 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
11.98 €
/23.43 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
589.99 €
/1153.92 лв
604.99 € -
14.04 €
/27.46 лв
15.50 € -
37.90 €
/74.13 лв
46.51 € -
29.25 €
/57.20 лв
38.02 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
154.99 €
/303.13 лв
159.99 € -
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
16.31 €
/31.90 лв
17.36 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
9.24 €
/18.07 лв
9.59 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
168.15 €
/328.87 лв
203.97 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
402.40 €
/787.02 лв
444.83 € -
10.99 €
/21.49 лв
11.98 € -
38.74 €
/75.76 лв
59.89 € -
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
13.95 €
/27.28 лв
14.88 € -
109.99 €
/215.12 лв
114.99 € -
22.69 €
/44.37 лв
24.87 € -
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
329.00 €
/643.48 лв
347.16 € -
58.16 €
/113.74 лв
87.29 € -
5.08 €
/9.93 лв
9.21 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
17.55 €
/34.32 лв
18.01 € -
62.05 €
/121.36 лв
65.92 € -
291.34 €
/569.81 лв
296.50 € -
217.91 €
/426.19 лв
227.85 € -
28.09 €
/54.95 лв
30.67 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 € -
122.99 €
/240.55 лв
134.99 €





















































































































