Asus X515EA-BQ511
Лесна преносимост. Безпроблемна производителност.
Един от най-добрите 15-инчови лаптопи в света.

Независимо дали за работа или за игра, ASUS X515 е лаптопът от първо ниво, който осигурява мощна производителност и завладяващи визуални ефекти. Неговият NanoEdge дисплей може да се похвали с широки ъгли на видимост от 178° и матово покритие против отблясъци за наистина приятно изживяване. Вътре той се захранва от процесор до Intel Core i7 с до 16 GB 2400 MHz RAM и разполага с до NVIDIA GeForce MX330. Дизайнът включващ два диска за съхраниение с до 2TB PCIe SSD и 1TB HDD ви дава перфектната комбинация от голям капацитет за съхранение и бързи скорости на четене / запис на данни. X515 поддържа и Intel Optane памет, която помага да се ускорят нещата още повече.
Бърз и ефективен
С процесор до Intel® Core i7 и NVIDIA® GeForce® MX330, ASUS X515 ви помага да си свършите работата бързо и ефективно.

Съхранявайте повече, създавайте повече
ASUS X515 възможност за инсталиране на два диска за съхранение, за да ви даде предимствата на свръхбързото SSD NVMe и големия капацитет за съхранение на HDD диска. Инсталирайте приложения на SSD диска, за по-бърза реакция и по-кратко време за зареждане и използвайте твърдия диск, за да съхранявате големи файлове - като филми, музикални библиотеки и фотоалбуми. ASUS X515 също поддържа технологията Intel Optane, така че приложенията се зареждат по-бързо и безпроблемно.

NanoЕdge дисплей
Получете по-широк поглед над света
Дисплеят NanoEdge предоставя на ASUS X515 огромна площ на екрана, за завладяващи гледки по време на работа или игра. Неговият широкоъгълен Full HD панел разполага с матово покритие, за да намали нежеланото отвличане на вниманието от дразнещи отблясъци и отражения, така че наистина да можете да се фокусирате върху това, което е пред вас.

Овладейте вашия динамичен начин на живот!
С общо тегло от само 1.8 кг, изключително лесно преносимият ASUS X515 е лекият лаптоп, който е в крак с вашия забързан начин на живот. Изглежда стилно, както в сребристо, така и в сиво.

Сензор за пръстов отпечатък
Просто докоснете, за да влезете!
Достъпът до ASUS X515 никога не е бил по-лесен или по-сигурен! С вградения сензор за пръстови отпечатъци в тъчпада и Windows Hello, няма нужда да въвеждате паролата си всеки път - всичко, от което се нуждаете, е едно докосване!

Клавиатура
Точно вашият тип клавиатура
Пълноразмерната клавиатура с подсветка на ASUS X515 е идеална за работа в слабо осветена среда. Ергономично проектирана, здравата му конструкция от едно цяло и 1.4 мм ход на клавишите осигуряват приятно изживяване при писане.

Свързаност
Винаги свързани
Лаптопът ASUS X515 е оборудван с USB-C® 3.2 порт, включващ двустранен дизайн, който прави свързването на устройства възможно най-лесно. Той също така предоставя 10 пъти по-бърза скорост на трансфер на данни от старите 2.0 USB портове. X515 включва и USB 3.2 Type-A и USB 2.0 портове, HDMI изход, и microSD четец за карти - за да може лесно да свържете всичката си текуща периферия, дисплеи и проектори без никакви усилия.

15.6" (39.62 cm) Full HD IPS Anti-Glare Display (1920x1080)
Intel® UHD Graphics
HD Webcam
Intel® Core™ i5-1135G7 Processor 8M Cache, up to 4.20 GHz
16GB (2x 8192MB) - DDR4
512GB SSD NVMe
Smart Card Reader
Intel AX200 11ac
BlueTooth 4.1
HDMI
1x USB-C Gen 2
1x USB 3.0
2x USB 2.0
1x Headphone / mic combo
2-клетъчна батерия
No OS
36.02 x 23.49 x 1.99 cm
1.80kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 1135G7 |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 2.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.2 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 1.8 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.0 x 23.4 x 1.9 cm |
| Модел: | ASUS X |
|---|
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
1414.79 € -
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1176.95 €
/2301.92 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1916.07 €
/3747.51 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1176.95 €
/2301.92 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв



















































































































