Asus Vivobook 15 M1502YA
%20mdesc%201.jpg)
Стилен и мощен
Запечатайте стила си върху света с Vivobook 15 - лаптоп с множество функции, който улеснява работата ви навсякъде. Всичко във Vivobook 15 е смело и усъвършенствано - от мощния процесор AMD Ryzen 7 до ясния и отчетлив дисплей, 180° пантата за поставяне в легнало положение, модерните цветове и елегантния геометричен дизайн. Поставете ново начало днес с Vivobook 15!
%20mdesc%202.jpg)
Зареден за работа
Vivobook 15 е вашият ежедневен спътник, който винаги е готов да се справи с плановете ви, независимо дали става дума за офис или лична работа, презентации или игра. За взискателни работни натоварвания най-новият процесор AMD Ryzen 7 7730U е по-бърз от предишното поколение. А с 16 GB бърза памет и 1 TB бързо SSD устройство за съхранение на данни има достатъчно мощност в резерв, когато работата стане трудна.
%20mdesc%203.jpg)
Щядящ очите
Подарете на очите си удоволствие с ясния, тънък дисплей NanoEdge на Vivobook 15. Той има широки ъгли на видимост и е сертифициран от TÜV Rheinland за ниски нива на синя светлина, което намалява риска от напрежение в очите по време на маратонски сесии на гледане.
%20mdesc%204.jpg)
Нова гледна точка за аудиото на лаптопа
Разработена с помощта на аудио експертите от DTS, доставчик на професионални аудио решения, аудио системата осигурява най-завладяващото, ясно и балансирано звуково изживяване, което някога сте чували на компютър, лаптоп или таблет. Ще чуете по-широка и по-дълбока звукова картина, отколкото бихте могли да си представите, разгръщайки пълния аудио потенциал на вашия лаптоп.
![]() | Физическа защита на поверителността на уеб камерата Vivobook 15 се отнася сериозно към поверителността и сигурността ви. Има вграден предпазител за поверителност, който се плъзга върху уебкамерата за незабавна поверителност, предпазвайки ви от любопитни очи и смущения. |
%20mdesc%206.jpg)
Перфектен във всеки детайл
Vivobook 15 ви държи напълно свързани с обширните си входно-изходни портове. Има порт USB-C 3.2 Gen 1, два порта USB 3.2 Gen 1 Type-A, порт USB 2.0, HDMI изход и комбиниран аудио жак - така че е лесно да свържете всичките си съществуващи периферни устройства, дисплеи и проектори.
Config specs:
15.6" (39.62cm), FHD (1920 x 1080) 16:9, 60Hz, 45% NTSC, Anti-glare, Non-touch screen
Integrated AMD Radeon Graphics
720p HD camera with privacy shutter, built-in array microphone
AMD Ryzen 7 7730U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3)
8GB DDR4 on board + 8GB DDR4 SO-DIMM, 1x SO-DIMM slot
1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1
Bluetooth 5.3
1x USB 2.0 Type-A
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in speaker, SonicMaster
42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion Battery
45W AC Power Adapter
Backlit Chiclet Keyboard, 1.35mm Key-travel
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Windows 11 Home
35.97 x 23.25 x 1.99cm
1.7kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 7730U |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.5 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.7 Kg |
| Цвят: | Син |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.97 x 23.25 x 1.99 cm |
| Модел: | ASUS VivoBook |
|---|---|
| Серия: | Asus VivoBook 15 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
737.31 €
/1442.05 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
1247.27 €
/2439.44 лв
-
126.93 €
/248.25 лв
-
486.20 €
/950.92 лв
-
1070.51 €
/2093.73 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
478.02 €
/934.92 лв
498.99 € -
991.58 €
/1939.36 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
266.53 €
/521.28 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1748.99 €
/3420.73 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
799.99 €
/1564.64 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
666.04 €
/1302.66 лв
715.18 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
694.83 €
/1358.97 лв
709.10 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 € -
598.39 €
/1170.35 лв
700.20 € -
807.24 €
/1578.82 лв
831.51 €
Лаптоп Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL (21UY0016BM)(сив), десетядрен Intel Core 7 240H 1.8/5.2GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, No OS744.52 €
/1456.16 лв
Лаптоп Dell Pro 15 Essential PV15250(PV15250_RPLU_006_P), десетядрен Intel Core i7-1355U 1.7/5.0GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS 120Hz Anti-Glare Display, 8GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Windows 11 Pro741.00 €
/1449.26 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10 (83J3002ABM)(сив), шестядрен AMD Ryzen 5 7535HS 3.3/4.55GHz, 15.3" (38.86cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR5X, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS745.26 €
/1457.60 лв




%20mdesc%205.png)










































































































