
НОВ ДИЗАЙН
TUF Gaming е преработен за 2022 г., като е с 4,5% по-малък от предишния модел. Дори логото на TUF е преработено, както в релефна версия, така и в лазерно изрязано. Въпреки малкия си размер, новият TUF Gaming A15 разполага с голям тъчпад. Той има акценти, вдъхновени от анимации и индикатори в четири посоки.
ПОЛУЧАВАТЕ ПОВЕЧЕ С MUX
Съвременните лаптопи за игри насочват кадрите на графичния процесор чрез интегрирана графика на процесора, преди да достигнат до екрана. Това осигурява по-добър живот на батерията, но пречи на графичния процесор да осигури най-добрата производителност. Така че ние внедрихме MUX превключватели за всички лаптопи TUF 2022. За конкурентни игри можете да превключите към директен GPU режим, който намалява латентността и повишава производителността средно с 5-10%.

НЕ ПРОПУСКАЙТЕ НИКОЙ МОМЕНТ
Бъдете в крак с най-новата графика благодарение на панела, който се предлага в два варианта - QHD или FHD. С Adaptive-Sync скоростта на опресняване на дисплея се синхронизира с изхода на графичния процесор, за да се намали забавянето, да се сведе до минимум заекването и да се елиминира визуалното счупване. Резултатът е ултра фина и реалистична игра. QHD панелът има 100% покритие на DCI-P3 спектъра, а FHD дисплеят има 100% покритие на RGB спектъра, възпроизвеждайки цветовете точно както са замислили техните създатели. Опакован в 80% рамка от екрана до тялото, видеоклиповете и игрите ще бъдат още по-завладяващи, без да се жертва преносимостта.

MILITARY GRADE RESISTANT
За да спечелят името TUF Gaming, тези лаптопи трябва да издържат на строгите тестове MIL-STD-810H. Тестваните устройства са подложени на падане, вибрации, влажност и екстремни температури, за да се гарантира тяхната устойчивост. Надеждно устройство дори в най-суровите условия, F15 е повече от способно да издържи на ежедневни удари.

ПРЕДИМСТВО ПО СРЕДАТА НА БУРЯТА
Която и настройка да изберете, TUF Gaming A15 ще ви поддържа свързани. Специален HDMI 2.0b порт е допълнен от USB Type-C порт с DisplayPort. Бързото и сигурно решение WiFi 6 (802.11ax) гарантира, че ще можете да работите онлайн и да бъдете продуктивни, когато имате съвместими връзки. Или можете да се свържете директно към мрежата с вградения гигабитов Ethernet слот.
* Моделите TUF 2022 TUF поддържат TRRS система с микрофон и TRS слушалки или слушалки. Ако имате само микрофон, който използва TRS конектор (със само две включени линии), ще ви е необходим адаптер TRS към TRRS.

Asus TUF A15 FA507RE-HN027
90NR08Y1-M00230
15.6" (39.62 cm) Full HD IPS Anti-Glare 144Hz Display (1920x1080)
NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti GPU 4GB GDDR6
HD Webcam
AMD Ryzen™ 7 6800H 3.2/4.7GHz
16GB DDR5 (2x 8GB) 4800, 2 slots up to 32GB
1TB SSD
LAN 10/100/1000
Wi-Fi 802.11 AX
Bluetooth 5.2
HDMI
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / G-SYNC
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x 3.5mm Combo Audio Jack
56Wh, 4S1P, 4-cell Li-ion
NO OS
35.4 x 25.1 x 2.49 cm
2.20 kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3050Ti |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 6800H |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.7 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| SSD: | 1000 GB |
|---|
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.2 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.6 x 26.44 x 2.68 cm |
| Модел: | ASUS TUF |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4638.42 €
/9071.96 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1559.34 €
/3049.80 лв
1642.55 € -
408.96 €
/799.85 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
749.00 €
/1464.92 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
980.96 €
/1918.58 лв
1226.56 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв



































































































































