90NR0AN2-M005M0
16" (40.64 cm) WQXGA IPS 165Hz TouchScreen Anti-Glare Display (2560 x 1600)
NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti 8GB GDDR6
720P HD IR Camera
AMD Ryzen™ 7 6800HS 3.2/4.7GHz
16GB 4800MHz (2x8GB), up to 64GB, 2 SO-DIMM slots
1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0
MicroSD Card Reader
Wi-Fi 6E(802.11ax)
Bluetooth 5.2
HDMI
2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery / G-SYNC
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
1x 3.5mm Combo Audio Jack, 4-speaker system with Smart Amplifier Technology, Built-in 3-microphone array
2 M.2 slots support either SATA or NVMe
90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
Illuminated Keyboard.
Windows 11 Home
35.5 x 24.3 x 1.9 cm
2.00 kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3070 Ti |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 6800HS |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.7 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 2.0 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.5 x 23.5 x 1.9 cm |
| Модел: | ASUS ROG |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.19 €
/2235.89 лв
-
446.79 €
/873.84 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
908.11 €
/1776.11 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1781.70 €
/3484.71 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
553.08 €
/1081.73 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
78.99 €
/154.49 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
1781.70 €
/3484.71 лв
2044.19 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
799.99 €
/1564.64 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
1588.62 €
/3107.07 лв
1669.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS271.85 €
/531.69 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R4NT (NX.J98EX.00A)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR4X, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS402.85 €
/787.91 лв




































































































































