Asus ROG Flow X16
GV601RM-M6007W

NEBULA HDR DISPLAY
Mini LED allows for deeper contrast and higher brightness than traditional LED displays, allowing for an image that pops off the screen. Prepare to be dazzled by vivid colors with 100% DCI-P3 coverage, with 1100 nits of peak brightness and 512 local dimming zones on this stunning VESA DisplayHDR™ 1000 panel.

The ROG Flow X16 has all the ports needed for a pro workstation or battlestation. Drive multiple displays. Connect to a big screen TV. Use your favorite USB accessories. Need more? Plug in the ROG XG Mobile via our exclusive interface to boost graphics performance and add extra ports on the fly. Versatile options empower you to do more in any scenario.
Specifications:
16" (40.64 cm) WQXGA IPS 165Hz TouchScreen Display (2560 x 1600)
NVIDIA® GeForce RTX™ 3060
720P HD IR Camera
AMD Ryzen 7 6800HS Mobile Processor (8-core/16-thread, 20MB cache, up to 4.7 GHz max boost)
16 GB DDR5
1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Wi-Fi 6E(802.11ax)
Bluetooth 5.2
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x HDMI 2.0b support HDMI switch
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery
1x ROG XG Mobile Interface
90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
Illuminated Keyboard
Windows 11 Home
35.5 x 24.3 x 1.94 cm
2.10 kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3060 |
| Специализирана видео памет: | 6 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 6800HS |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.7 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.1 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Модел: | ASUS ROG |
|---|---|
| Серия: | Asus ROG Flow |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.70 €
/4114.47 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.14 €
/520.52 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
903.82 €
/1767.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Asus Vivobook 16 X1607QA-MB062W(сребрист), осемядрен Qualcomm Snapdragon X X1-26-100 2.98GHz, 16" (40.64cm) WUXGA Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x USB 4.0 Type-C, Windows 11 Home402.80 €
/787.81 лв
























































































































