ASUS VivoBook 15 - Работете във вашия стил
Завършен в атрактивни цветове и клавиш Enter в допълнителен нюанс, ASUS VivoBook 15 предлага допълнителен стил и динамика към ежедневните задачи. Оборудван с процесор AMD Ryzen™, VivoBook 15 ви осигурява необходимата мощност за изпълнение на вашите задачи.
Изразете себе си чрез цветове
VivoBook 15 ви помага да изразите собствения си стил, като се предлага в смел цветови вариант.
Дизайн - Кажете Здравейте! На целият свят
Темата продължава вътре, където клавишът Enter в допълнителни цветове заема централно място, когато отворите капака.
NanoEdge Display - Висококачествени изображения с NanoEdge
Дисплеят с много тънки ръбове NanoEdge предлага обширно и потапящо изживяване при гледане, което прави възможно използването на по-голям екран в компактен корпус. Full HD дисплеят предлага също широки ъгли на видимост и изключително ниво на възпроизвеждане на цветовете за наистина мощни и ярки изображения.
Лек – придружава ви навсякъде
VivoBook 15 ви помага да бъдете продуктивни, но и да се забавлявате, където и да сте. С тегло само 1,7 кг и ултратънък профил, VivoBook 15 може лесно да се пъхне в чантата ви, за да можете да го използвате навсякъде.
Производителност - Ускорете вашата производителност
Оборудван с най-съвременен мобилен процесор AMD Ryzen™, VivoBook 15 осигурява производителността, от която се нуждаете, за да изпълните всяка задача. Той също така е оборудван с PCIe® SSD с голям капацитет за ултрабързо съхранение.
Сензор за пръстови отпечатъци - Удостоверяване с едно докосване
Достъпът до вашия лаптоп ASUS VivoBook 15 никога не е бил по-лесен или по-сигурен. Благодарение на сензора за пръстови отпечатъци, включен в тъчпада и функцията Windows Hello, няма да се налага да въвеждате паролата всеки път, когато влизате - достатъчно е просто кликване!
Клавиатура - Перфектно изживяване при писане
Пълноразмерната клавиатура с подсветка на VivoBook 15 е идеална за работа в тъмна среда. Неговата здрава монолитна конструкция и 1,44 мм ход на клавишите осигуряват удобно изживяване при писане.
Свързване - Възможности за свързване
VivoBook 15 е оборудван с обратим USB 3.2 Gen 1 Type-C интерфейс, който позволява свързване от всяка посока, като по този начин улеснява използването на различни аксесоари. В допълнение, системата включва USB 3.2 Gen 1 и USB 2.0 портове, HDMI изход и четец на microSD карти - така че можете лесно да свържете всичките си текущи периферни устройства, но също и външни дисплеи и монитори, бързо и лесно.
Windows включва функции за сигурност, които ви предпазват
Сканирайте и защитете вашето устройство в реално време срещу всяка заплаха.
Windows Defender Antivirus вече има специфична защита срещу заплахи като WannaCry и други атаки тип рансъмуер.
Специални приложения идват с Windows 10
Windows 10 се предлага с голямо разнообразие от приложения като: Карти, Снимки, Музика, Филми, Имейл и Календар.
Тези приложения използват OneDrive за архивиране на информация и синхронизиране на всички устройства, така че да имате достъп до съдържанието си отвсякъде.
Процесор
| Производител процесор | AMD |
| Тип процесор | Ryzen 7 |
| Модел процесор | 5700U |
| Архитектура | Zen 2 |
| Брой ядра | 8 |
| Номинална честота | 1.8 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.3 GHz |
| Кеш | 8192 kB |
| Технология процесор | 7 нм |
| Вграден графичен процесор | AMD Radeon™ Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | OLED |
| Покритие дисплей | Лъскав |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 8 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Брой слотове | 1 |
| Честота | 3200 MHz |
| Вградена памет | 8192 MB |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 512 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express M.2 |
Видео карта
| Тип видео памет | Вградена |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | HD |
| Аудио | Стерео говорители Микрофон |
| Audio technologies | Harman Kardon |
| Прозиводител говорители | Harman Kardon |
Свързаност и портове
| Портове | 2 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x Audio Out/Микрофон 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Четец на карти | Micro SD |
| Безжична връзка | 802.11 ax 2x2 |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| 3G | Не |
| 4G | Не |
Software
| Oперационна система | EFI Shell |
Общи характеристики
| Серия | ASUS Vivobook 15 |
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 1.8 Kg |
| Размери (W x H x D) | 359.8 x 18.6 x 235.3 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Сигурност | Четец на пръстов отпечатък TPM |
| Включени аксесоари | 65W Адаптер |
| Ключови характеристики | Камера web Светеща клавиатура Мултитъч пад Chiclet клавиатура Четец на пръстов отпечатъk Батерия 3 клетъчна - 42Wh DCI-P3: 100% |
| Цвят | Indie Black |
}}}}}
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
149.99 €
/293.36 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
167.87 €
/328.33 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
2513.48 €
/4915.95 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
218.69 €
/427.72 лв
-
314.66 €
/615.42 лв
-
70.17 €
/137.24 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
26.72 €
/52.26 лв
-
117.94 €
/230.66 лв
-
303.00 €
/592.62 лв
357.40 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
117.21 €
/229.25 лв
-
32.24 €
/63.05 лв
-
24.74 €
/48.39 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
-
32.76 €
/64.07 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
19.32 €
/37.78 лв
-
41.25 €
/80.68 лв
-
14.92 €
/29.19 лв
-
11.05 €
/21.61 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.60 € -
46.55 €
/91.04 лв
-
27.52 €
/53.83 лв
-
107.98 €
/211.19 лв
-
300.71 €
/588.13 лв
-
17.57 €
/34.36 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
38.19 €
/74.69 лв
-
222.08 €
/434.36 лв
-
154.37 €
/301.92 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
129.69 €
/253.66 лв
-
35.28 €
/69.00 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
212.27 €
/415.16 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
11.59 €
/22.67 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
32.69 €
/63.94 лв
33.99 € -
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
154.99 €
/303.13 лв
165.54 € -
18.21 €
/35.61 лв
19.41 € -
58.49 €
/114.40 лв
60.85 € -
12.74 €
/24.91 лв
13.12 € -
10.99 €
/21.49 лв
11.98 € -
82.59 €
/161.53 лв
95.52 € -
16.31 €
/31.90 лв
17.36 € -
268.99 €
/526.10 лв
278.99 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
42.51 €
/83.13 лв
52.29 € -
19.84 €
/38.80 лв
20.72 € -
17.55 €
/34.32 лв
18.01 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
108.45 €
/212.11 лв
131.51 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
21.90 €
/42.83 лв
30.97 € -
33.35 €
/65.23 лв
41.44 € -
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
8.32 €
/16.26 лв
8.54 € -
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
36.12 €
/70.64 лв
39.00 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
34.44 €
/67.36 лв
50.62 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
23.87 €
/46.68 лв
24.99 € -
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
11.64 €
/22.77 лв
11.99 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
26.47 €
/51.78 лв
28.00 € -
42.57 €
/83.26 лв
43.33 € -
470.38 €
/919.99 лв
529.19 €




















































































































