ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ295, който се отличава с балансирана производителност и стилен дизайн:
Основни характеристики
- Процесор: AMD Ryzen™ 7 7730U – 8 ядра, 16 нишки, базова честота 2.0 GHz, 16 MB кеш
- Оперативна памет: 16 GB DDR4 (8 GB вградена + 8 GB SO-DIMM), възможност за ъпгрейд до 40 GB
- Съхранение: 1 TB SSD M.2 NVMe PCIe 3.0
- Графика: Вградена AMD Radeon™ Graphics
Дисплей и дизайн
- Размер: 15.6-инчов Full HD (1920×1080) IPS панел
- Честота на опресняване: 60 Hz
- Покритие: Anti-glare (матов екран)
- Цвят: Cool Silver
- Тегло: 1.7 кг
- Дебелина: 19.9 мм
- Панта: 180° за лесно споделяне на екрана
Удобства и сигурност
- Клавиатура: Подсветка + БДС кирилизация
- Сензор за пръстов отпечатък: Вграден в тъчпада
- Уеб камера: 720p HD с физически щит за поверителност
- Аудио: SonicMaster + DTS обработка
- Микрофон: Система с премахване на шум чрез AI
- Антибактериална защита: ASUS Antimicrobial Guard Plus
- Сертификация: Военен стандарт MIL-STD-810H
Свързаност и портове
- Wi-Fi: 6E (802.11ax)
- Bluetooth: 5.3
- USB портове: 1x USB 2.0 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
- HDMI: Да
- Аудио жак: 3.5 мм комбиниран
- Четец на карти: Няма
Батерия и захранване
- Батерия: 42Wh, 3-клетъчна Li-ion
- Зарядно: 45W AC адаптер
- Бързо зареждане: До 60% за 49 минути
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90NB0X22-M01JF0 |
| Предназначение | Business Home |
| Производител процесор | AMD |
| Модел процесор | Ryzen 7 7730U |
| Брой ядра | 8 |
| Честота CPU | 2.0 GHz 4.50 GHz |
| Кеш | 16 MB |
| Вид дисплей | 15.6-инчов (39.62 см.) - 1920x1080 (Full HD), IPS матов |
| Размер на екрана | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение | 16:9 |
| RAM памет | 16 GB (1 x 8 GB Вградена DDR4 + 1 x 8 GB DDR4) |
| Тип памет | DDR4 |
| Честота памет | 3200MHz |
| Брой слотове | 1 |
| Заети слотове | Onboard памет |
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет за съхраненние | 1 TB |
| Производител на видео чипсет | AMD |
| Видео чипсет | AMD Radeon RX Vega 8 |
| Тип видео памет | Вградена |
| Аудио | Вградени стерео колонки SonicMaster |
| Четец на карти | Не |
| Интерфейси и портове | 1 x USB 2.0 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 1 x HDMI 1 x Jack 3.5 мм 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Wireless | Wi-Fi 6E(802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Уеб камера | HD |
| Оптично устройство | не |
| Батерия | 3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 42 Wh |
| Клавиатура | Клавиатура BG Клавиатура UK |
| ОС | Free DOS |
| Размери | 36 x 23.3 x 1.99 cm |
| Цвят | Сребрист |
| Line-up | VivoBook |
| Тегло | 1.700 kg |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
49.09 €
/96.01 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
32.86 €
/64.26 лв
-
162.37 €
/317.56 лв
-
303.00 €
/592.62 лв
357.40 € -
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
39.99 €
/78.21 лв
-
88.89 €
/173.85 лв
-
8.47 €
/16.57 лв
-
5.87 €
/11.49 лв
-
9.63 €
/18.83 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
6.60 €
/12.91 лв
-
13.73 €
/26.86 лв
-
15.74 €
/30.79 лв
-
8.51 €
/16.65 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
89.35 €
/174.75 лв
-
119.98 €
/234.66 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
-
82.46 €
/161.27 лв
-
95.49 €
/186.76 лв
-
102.98 €
/201.41 лв
-
56.54 €
/110.58 лв
-
5.90 €
/11.55 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
9.68 €
/18.93 лв
-
336.10 €
/657.36 лв
-
7.68 €
/15.02 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
202.16 €
/395.39 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
158.99 € -
79.10 €
/154.70 лв
-
283.79 €
/555.05 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
718.99 €
/1406.22 лв
-
184.98 €
/361.79 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
102.98 €
/201.41 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
20.98 €
/41.03 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
10.98 €
/21.48 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
85.58 €
/167.39 лв
88.67 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
44.99 €
/87.99 лв
58.06 € -
19.45 €
/38.05 лв
19.90 € -
110.18 €
/215.50 лв
122.27 € -
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
4.00 €
/7.82 лв
6.17 € -
349.99 €
/684.52 лв
453.99 € -
14.92 €
/29.19 лв
17.85 € -
36.57 €
/71.53 лв
45.13 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
3.82 €
/7.46 лв
4.09 € -
46.08 €
/90.12 лв
49.99 € -
241.31 €
/471.95 лв
264.11 € -
19.84 €
/38.80 лв
20.72 € -
154.99 €
/303.13 лв
159.99 € -
3.90 €
/7.64 лв
4.20 € -
9.24 €
/18.07 лв
9.59 € -
61.92 €
/121.10 лв
64.80 € -
186.78 €
/365.31 лв
219.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
14.04 €
/27.46 лв
15.50 € -
188.87 €
/369.41 лв
194.76 € -
Soundbar система за домашно кино Sony HT-SF150, 2.0, безжична, Bluetooth, HDMI, USB, RMS 120W, черна
108.99 €
/213.17 лв
111.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
8.70 €
/17.02 лв
8.96 € -
26.99 €
/52.79 лв
27.56 € -
24.99 €
/48.88 лв
27.98 € -
6.43 €
/12.57 лв
7.95 € -
19.99 €
/39.10 лв
22.99 € -
10.40 €
/20.35 лв
10.68 € -
42.49 €
/83.10 лв
43.33 € -
58.99 €
/115.38 лв
92.10 € -
70.24 €
/137.37 лв
72.47 € -
17.55 €
/34.32 лв
18.01 € -
264.99 €
/518.28 лв
274.99 € -
32.69 €
/63.94 лв
33.99 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
19.99 €
/39.10 лв
30.07 €




















































































































