DUAL-RTX5060-O8G
- AI Performance: 623 AI TOPS
- OC mode: 2565 MHz (OC mode)/ 2535 MHz (Default mode)
- Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4
- SFF-Ready Enthusiast GeForce Card
- Axial-tech fan design features a smaller fan hub that facilitates longer blades and a barrier ring that increases downward air pressure.
- A 2.5-slot design maximizes compatibility and cooling efficiency for superior performance in small chassis.
- 0dB technology lets you enjoy light gaming in relative silence.
- Dual BIOS lets you toggle between Quiet and Performance BIOS profiles.
- Dual ball fan bearings last up to twice as long as sleeve bearing designs.
| Specification | |
|---|---|
| Graphic Engine | NVIDIA GeForce RTX™ 5060 |
| AI Performance | 623 TOPs |
| Bus Standard | PCI Express 5.0 |
| OpenGL | OpenGL® 4.6 |
| Video Memory | 8GB GDDR7 |
| Engine Clock | OC mode: 2565 MHzDefault mode: 2535 MHz (Boost Clock) |
| CUDA Cores | 3840 |
| Memory Speed | 28 Gbps |
| Memory Interface | 128-bit |
| Resolution (Max Digital) | 7680 x 4320 |
| Interface | 1 x HDMI 2.1b (Native)3 x DisplayPort 2.1b (Native) |
| HDCP Support | Yes (2.3) |
| Maximum Display Support | 4 |
| NVLink/Crossfire Support | No |
| Accessories | - 1 x Speedsetup Manual- 1 x Thank You Card |
| Software | ASUS GPU Tweak IIIMuseTreeGeForce Game Ready DriverStudio DriverAll available via support site |
| Dimensions (mm) | 228 x 123 x 50 mm |
| Dimensions (inches) | 8.98 x 4.84 x 1.97 inches |
| Recommended PSU | 550W |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Видео карти Asus
Виж всички Видео карти в категорията
| Капацитет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет на видеокарта: | GDDR7 |
| Битове (BUS памет): | 128 Bit |
| Интерфейс: | DP HDMI |
| Препоръчително PSU: | 550 W |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
319.50 €
/624.90 лв
-
364.89 €
/713.67 лв
-
64.09 €
/125.34 лв
-
1070.16 €
/2093.05 лв
-
78.98 €
/154.46 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
101.82 €
/199.15 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5050, 8GB, MSI Ventus 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
320.12 €
/626.11 лв
-
414.42 €
/810.54 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
64.09 €
/125.34 лв
-
1070.16 €
/2093.05 лв
-
764.77 €
/1495.76 лв
-
35.22 €
/68.89 лв
-
78.98 €
/154.46 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5050, 8GB, MSI Shadow 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
307.89 €
/602.18 лв
-
366.36 €
/716.54 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 580 2048SP, Biostar, PCI-E 3.0, 8GB GDDR5, 256-bit, DisplayPort, HDMI, DVI
167.99 €
/328.56 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
548.99 €
/1073.73 лв
-
1608.12 €
/3145.21 лв
-
64.09 €
/125.34 лв
-
35.22 €
/68.89 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
167.58 €
/327.76 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
403.74 €
/789.64 лв
-
55.65 €
/108.85 лв
-
756.34 €
/1479.27 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
3748.99 €
/7332.39 лв
-
918.95 €
/1797.32 лв
-
64.09 €
/125.34 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 580 2048SP, Biostar, PCI-E 3.0, 8GB GDDR5, 256-bit, DisplayPort, HDMI, DVI
167.99 €
/328.56 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
599.99 €
/1173.48 лв
-
753.99 €
/1474.68 лв
-
718.99 €
/1406.22 лв
-
723.99 €
/1416.00 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, MSI Ventus 3X OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1348.99 €
/2638.40 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
548.99 €
/1073.73 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, Gainward Phoenix, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1318.99 €
/2579.72 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Acer Nitro, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
459.99 €
/899.66 лв
-
1239.99 €
/2425.21 лв
-
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
838.99 €
/1640.92 лв
-
764.99 €
/1496.19 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
318.99 €
/623.89 лв
328.99 €
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, Gigabyte WINDFORCE, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI364.89 €
/713.67 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, Palit Infinity 2, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI361.66 €
/707.34 лв
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Sapphire Pulse, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI371.27 €
/726.13 лв





























































