| Pump/Cold Plate | |
| VRM Fan | 40 mm, 1000 – 3000 RPM (Controlled by PWM) |
| Pump | 800 – 2000 RPM (Controlled by PWM) |
| Power Consumption | 0.5 W – 2.7 W (Pump and VRM Fan) |
| Cold Plate | Copper, Micro Skived Fin |
| Tube Length | 450 mm |
| Tube Diameter | Outer: 12.4 mm, Inner: 6.0 mm |
| Dimensions (w/o tubes) | 98 mm x 78 mm x 53 mm |
| Fan x 3 | 3 ARCTIC P12 PWM A-RGB – 120 mm Fans |
| Fan Speed | 200 – 1800 RPM (Controlled via PWM) |
| Airflow | 48.8 CFM |
| Static Pressure | 1.85 mm H2O |
| Current/Voltage | 0.11 A/12 V DC |
| Bearing | Fluid Dynamic Bearing |
| Noise Level | 0.3 Sone |
| Connector | Fan: 4-pin-Connector Cable, LEDs: 4-pin 12V-G-R-B Connector with Y-splitter |
| Dimensions | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
| RGB | |
| LEDs | 3 x 12 A-RGB LEDs |
| Connector | 4-Pin 12 V-G-R-B |
| Current/Voltage: | 0.2 A/12 V |
| General | |
| Socket Compatibility | 1200, 115X, 2011-3*, 2066* *Square ILM |
| Connector | Cooler: 4 pin PWM Connector LEDs: 3-pin 5V-DI-GND Connector |
| Thermal Compound | MX-5 (0.8 g) |
| Total Weight | 1213 g (3 Fans, Radiator, Pump, Tubes) |
| Radiator | |
| Material | Aluminium |
| Dimensions | 398 mm x 38 mm x 120 mm |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители Arctic
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
106.74 €
/208.77 лв
-
15.55 €
/30.42 лв
-
44.34 €
/86.73 лв
-
16.77 €
/32.79 лв
-
16.88 €
/33.02 лв
-
18.27 €
/35.73 лв
-
30.29 €
/59.24 лв
-
6.10 €
/11.93 лв
-
34.82 €
/68.10 лв
-
72.60 €
/142.00 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
38.19 €
/74.69 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
15.26 €
/29.85 лв
-
5.71 €
/11.16 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
75.54 €
/147.75 лв
87.86 € -
7.19 €
/14.06 лв
-
57.45 €
/112.36 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
7.16 €
/14.01 лв
-
16.45 €
/32.18 лв
-
96.05 €
/187.85 лв
-
154.37 €
/301.92 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
7.57 €
/14.81 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
19.19 €
/37.53 лв
-
12.54 €
/24.52 лв
-
60.19 €
/117.72 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
39.72 €
/77.69 лв
-
7.15 €
/13.99 лв
-
29.85 €
/58.38 лв
-
16.79 €
/32.83 лв
-
7.19 €
/14.06 лв
-
27.17 €
/53.14 лв
-
36.32 €
/71.04 лв
-
6.13 €
/11.99 лв
-
30.20 €
/59.07 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
104.99 €
/205.34 лв
-
113.99 €
/222.95 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
56.24 €
/109.99 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
43.19 €
/84.47 лв
-
4.00 €
/7.82 лв
-
22.26 €
/43.53 лв
-
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
273.99 €
/535.88 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
21.71 €
/42.46 лв
-
24.90 €
/48.71 лв
-
19.40 €
/37.95 лв
-
37.71 €
/73.76 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
19.02 €
/37.20 лв
-
30.56 €
/59.77 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
100.72 €
/196.99 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
17.32 €
/33.88 лв
20.79 € -
21.24 €
/41.54 лв
24.87 € -
14.92 €
/29.19 лв
17.85 € -
5.97 €
/11.68 лв
11.59 € -
28.85 €
/56.42 лв
30.02 € -
9.85 €
/19.27 лв
10.32 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
16.18 €
/31.65 лв
17.63 € -
93.63 €
/183.13 лв
96.23 € -
56.82 €
/111.12 лв
60.10 € -
19.60 €
/38.33 лв
20.33 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
49.06 €
/95.95 лв
51.44 € -
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
8.80 €
/17.21 лв
9.62 € -
75.54 €
/147.75 лв
87.86 €
Охлаждане за процесор Arctic Alpine 23 (ACALP00035A), съвместимост със сокети AMD AM48.55 €
/16.72 лв
Охладител за процесор Arctic Alpine 17, съвместимост със сокет Intel LGA17008.96 €
/17.53 лв
Охлаждане за процесор Arctic Alpine 23 CO (ACALP00036A), съвместимост със сокети AMD AM5/AM49.78 €
/19.13 лв


























































































