Остани здрав. Остани активен. Остани свързан.
Следи здравето си. Траквай тренировки. Mотивирай се да постигнеш желаната форма. И остани свързан с интересни хора и теми. С Apple Watch Series 3 можеш всичко това — директно от часовника си.
Три ринга. Една цел.
Stand, Move и Exercise ринговете показват как се движиш през деня. Виж дали не седиш твърде дълго. Измервай колко калории гориш. И следи по колко минути тренираш. Можеш дори да споделяш ринговете си с приятели. Пробвай новите Activity състезания и се възползвай от интелигентен треньор, когато имаш нужда от стимул.
![]() |
Стигни по-далеч в тренировките.Траквай популярни активности като йога, колоездене, плуване и интервални тренировки с висока интензивност. Следи ритъма и темпото на всяко бягане с подробните функции за бегачи. Свържи се безжично със съвместими фитнес уреди. И пусни любимия си Apple Music плейлист за допълнителна мотивация.
|
Твоето здраве е важно.Наблюдавай сърдечния си ритъм и ще получиш предупреждение при необичайно висок или нисък пулс. Emergency SOS дава възможност незабавно да се обадиш за помощ. Breathe ще ти помогне да се справиш с всекидневния стрес. Разнообразни приложения ще те подкрепят в изграждането на здравни навици по пътя към личните ти цели.
|
![]() |
![]() |
По-близо до любимите неща.Не пропускай важно обаждане или известие. Ползвай Walkie-Talkie за връзка с приятел. Слушай любимия си плейлист или подкаст. С Apple Watch Series 3 е лесно да останеш във връзка с темите и хората, които обичаш.
|
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Размер корпус (мм) | 42.5 x 36.4 |
| Дебелина на корпуса | 11.4 |
| Тегло | 32.3 g |
ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| За | Мъже Жени |
| Стил | Спортен |
| Съвместима операционна система | iOS |
| Oперационна система | watchOS 5 |
| Материал каишка/гривна | Силикон |
| Цвят каишка/гривна | Anthracite/Black |
| Материал корпус | Алуминий |
| Цвят корпус | Сив |
| Съдържание пакет | Часовник Apple Каишка за часовник Наръчник Магнитен зареждащ кабел - 1 м |
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Дисплей | Дигитален |
| Тип дисплей | AMOLED |
| Размери на дисплея | 42 мм |
| Вид дисплей | Квадратен |
| Свързаност | Wi-Fi 802,11 б / г / N Bluetooth 4.2 |
| Тип процесор | Dual core |
| Капацитет съхранение | 8 GB |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Автономия | 18 h |
ФУНКЦИИ
| Показани дейности | Крачки Изминато разстояние Качество на съня Сърдечен пулс Входящи повиквания Календар Цикли на сън |
| Сензори | Алтиметър Светлинен сензор Gyroscope GPS - Акселерометър |
| Технология | Smart |
| Серия | Apple Watch Серия 3 |
Виж още Смарт часовници и гривни Apple
Виж всички Смарт часовници и гривни в категорията
| Тип: | Смарт часовник |
|---|---|
| Особеност: | Универсален |
| Цвят: | Сив |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
216.99 €
/424.40 лв
120.00 € лв -
333.33 €
/651.93 лв
120.00 € лв -
557.30 €
/1089.99 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
258.99 €
/506.54 лв
120.00 € лв -
557.30 €
/1089.99 лв
120.00 € лв -
333.33 €
/651.93 лв
120.00 € лв -
557.25 €
/1089.90 лв
120.00 € лв -
10.38 €
/20.31 лв
120.00 € лв -
24.84 €
/48.57 лв
120.00 € лв -
557.25 €
/1089.90 лв
120.00 € лв -
690.52 €
/1350.55 лв
120.00 € лв -
557.30 €
/1089.99 лв
120.00 € лв -
23.09 €
/45.17 лв
120.00 € лв -
24.84 €
/48.57 лв
120.00 € лв -
66.77 €
/130.59 лв
120.00 € лв -
557.25 €
/1089.90 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
38.74 €
/75.77 лв
120.00 € лв -
690.52 €
/1350.55 лв
120.00 € лв -
29.77 €
/58.22 лв
120.00 € лв -
22.55 €
/44.11 лв
120.00 € лв -
20.41 €
/39.92 лв
120.00 € лв -
13.73 €
/26.86 лв
120.00 € лв -
7.79 €
/15.23 лв
120.00 € лв -
68.58 €
/134.14 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
92.10 €
/180.13 лв
120.00 € лв -
207.48 €
/405.79 лв
120.00 € лв -
409.51 €
/800.93 лв
120.00 € лв -
13.32 €
/26.04 лв
120.00 € лв -
13.32 €
/26.04 лв
120.00 € лв -
57.61 €
/112.68 лв
120.00 € лв -
598.80 €
/1171.15 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
453.99 €
/887.93 лв
120.00 € лв -
40.99 €
/80.17 лв
120.00 € лв -
25.90 €
/50.65 лв
120.00 € лв -
27.15 €
/53.10 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв
-
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
21.98 €
/42.99 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
30.63 €
/59.90 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
204.99 €
/400.93 лв
120.00 € лв -
40.99 €
/80.17 лв
120.00 € лв -
453.99 €
/887.93 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
28.09 €
/54.93 лв
120.00 € лв -
269.99 €
/528.05 лв
120.00 € лв -
139.42 €
/272.68 лв
120.00 € лв -
216.99 €
/424.40 лв
120.00 € лв -
258.99 €
/506.54 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
13.98 €
/27.34 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
576.99 €
/1128.49 лв
120.00 € лв -
354.99 €
/694.30 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
232.99 €
/455.69 лв
120.00 € лв -
309.99 €
/606.29 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
25.05 €
/48.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
90.98 €
/177.94 лв
120.00 € лв -
102.25 €
/199.99 лв
120.00 € лв -
31.99 €
/62.57 лв
120.00 € лв -
38.34 €
/74.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв
-
340.29 €
/665.55 лв
120.00 € лв -
874.01 €
/1709.41 лв
120.00 € лв -
20.01 €
/39.14 лв
120.00 € лв -
17.67 €
/34.55 лв
120.00 € лв -
874.01 €
/1709.41 лв
120.00 € лв -
23.93 €
/46.80 лв
120.00 € лв -
29.86 €
/58.39 лв
120.00 € лв -
777.29 €
/1520.25 лв
120.00 € лв -
113.21 €
/221.42 лв
120.00 € лв -
32.25 €
/63.08 лв
120.00 € лв -
28.28 €
/55.32 лв
120.00 € лв -
113.21 €
/221.42 лв
120.00 € лв -
17.99 €
/35.18 лв
120.00 € лв -
113.21 €
/221.42 лв
120.00 € лв -
51.74 €
/101.20 лв
120.00 € лв -
29.76 €
/58.20 лв
120.00 € лв -
874.01 €
/1709.41 лв
120.00 € лв -
29.46 €
/57.62 лв
120.00 € лв -
117.89 €
/230.56 лв
120.00 € лв -
15.43 €
/30.17 лв
120.00 € лв -
68.91 €
/134.78 лв
120.00 € лв -
513.99 €
/1005.29 лв
120.00 € лв -
35.77 €
/69.96 лв
120.00 € лв -
21.55 €
/42.15 лв
120.00 € лв -
16.76 €
/32.77 лв
120.00 € лв -
23.93 €
/46.80 лв
120.00 € лв -
51.74 €
/101.20 лв
120.00 € лв -
19.18 €
/37.51 лв
120.00 € лв -
182.06 €
/356.08 лв
120.00 € лв -
51.74 €
/101.20 лв
120.00 € лв -
40.44 €
/79.09 лв
120.00 € лв -
310.44 €
/607.17 лв
120.00 € лв -
22.72 €
/44.44 лв
120.00 € лв -
22.72 €
/44.44 лв
120.00 € лв -
16.62 €
/32.51 лв
120.00 € лв -
8.73 €
/17.07 лв
120.00 € лв -
178.10 €
/348.34 лв
120.00 € лв -
51.74 €
/101.20 лв
120.00 € лв -
62.22 €
/121.70 лв
120.00 € лв -
21.44 €
/41.94 лв
120.00 € лв
Смарт гривна M3 73047, 0.96" (2.43 cm) IPS дисплей, bluetooth 4.0, до 15 дни живот на батерията, съвместима с Android и Apple устройства, степен на защита IP67, различни цветове6.09 €
/11.91 лв
Смарт часовник 119 Plus, 44mm, Bluetooth V4.0, IP67, Различни цветове8.50 €
/16.62 лв
Смарт часовник Y68, 1.44"(3.65 cm) цветен TFT дисплей, Bluetooth 4.2, водоустойчив IP67, едноточков тъч контрол, 150mAh батерия, различни цветове9.74 €
/19.06 лв





.png)
.png)








































































































