<p class="mdescrbox-text-title" open="" sans",="" "gill="" corbel,="" arial,="" sans-serif;="" font-size:="" 35px;="" line-height:="" 37px;="" color:="" rgb(34,="" 34,="" 34);"="" style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 20px; padding: 0px;">С един поглед
Проследявай, измервай и споделяй спортните си активности! Следи за здравето си и остани свързан с всички и всичко, което те интересува. С Apple Watch Nike+ Series 3 можеш да правиш всичко по-бързо, благодарение на двуядрения S3 процесор.
С вграден GPS/GLONASS, барометър и алтиметър, можеш да оставиш своя iPhone вкъщи и да продължиш да измерваш с точност спортните си активности, когато бягаш или караш колело. Можеш също да плуваш в открито море, да броиш обиколките си в басейна или да се забавляваш във водата с децата си. А благодарение на най-яркия OLED Retina дисплей, създаван някога от Apple, ще виждаш ясно цифрите, които те интересуват, без значение колко силно блести слънцето.

Тренирай интелигентно
Приложенията Apple Watch Nike+ и Nike Run Club представляват идеалната двойка за бягане. Nike създаде app Nike Training Club, за да имаш достъп до множество тренировки и специалисти. Благодарение на тези две приложения, можеш да развиеш устойчивостта и силата си, за да преминеш на следващо тренировъчно ниво.

Циферблат Nike
Специалните циферблати на часовник Nike с наситени цветове определят тона на всяка крачка или момент от деня ти.

Двуядрен процесор
Със светкавичен 2-ядрен S3 процесор, който е със 70% по-бърз в сравнение с предшественика си, Siri отговаря по-ефективно и по-бързо, а с новия Apple W2 Wireless Chip свързването чрез Wi-Fi и Bluetooth се изпълнява с до 85% по-бързо в сравнение с Apple Watch Series 2.
.jpg)
Върхов часовник за тренировки
Водоустойчив на дълбочина до 50m, ще бъде с теб по време на всяка тренирова, дори когато плуваш. С инсталирани приложения за цялостно проследяване на спортните активности, подобрен сензор за сърдечния ритъм, обновено приложение Heart Rate, за да се информираш за сърдечния си пулс и да се отпуснеш, както и функция SOS, Apple Watch Series 3 ще те поддържа винаги в отлична форма!

Доброто здраве не означава само добро физическо състояние
Сега можеш да проследяваш лесно сърдечния си ритъм, да се справяш по-добре с ежедневния стрес и да добавяш apps специално за конкретни тренировки. Breathe in breathe out… с функцията за дишане ще премахнеш стреса с упражнения, които много ще ти помогнат. Всичко това го има и за твоя iPhone с app за здраве, който ще ти даде една цялостна и ясна картина за физическото ти състояние.

Твоят личен асистент
С Apple Watch Series Nike+ 3 правиш всичко по-бързо и по-лесно. С новия асистент Siri имаш винаги това, от което се нуждаеш. Отговаряй на съобщения гласово с функцията диктофон, проверявай важна информация в интернет, почувствай едно нежно докосване, когато получаваш съобщение или обаждане и отваряй любимите си приложения на мига. Избери watch-face, който ти харесва адаптирай визията на Apple Watch към твоя стил.
.jpg)
watchOS 5: По-бърза, по-сигурна, по-умна.
Състезания с приятели, нови тренировъчни програми, Podcast на Apple, функция Walkie-Talkie, по-умен Siri, подобрени нотификации и по-забавни начини, за да бъдеш непрекъснато в контакт с хората и информацията, които те интересуват. Благодарение на watchOS 5, можеш да правиш още повече с твоя Apple Watch, от сутрин до вечер.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Размер корпус (мм) | 42.5 x 36.4 |
| Дебелина на корпуса | 11.4 |
| Тегло | 32.3 g |
ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| За | Мъже Жени |
| Стил | Спортен |
| Съвместима операционна система | iOS |
| Oперационна система | watchOS 4 |
| Материал каишка/гривна | Силикон |
| Цвят каишка/гривна | Anthracite/Black |
| Материал корпус | Алуминий |
| Цвят корпус | Сив |
| Съдържание пакет | Часовник Apple Каишка за часовник Наръчник Магнитен зареждащ кабел - 1 м |
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Дисплей | Дигитален |
| Тип дисплей | AMOLED |
| Размери на дисплея | 38 мм |
| Вид дисплей | Квадратен |
| Свързаност | Wi-Fi 802,11 б / г / N Bluetooth 4.2 |
| Тип процесор | Dual core |
| Капацитет съхранение | 8 GB |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Автономия | 18 h |
ФУНКЦИИ
| Показани дейности | Крачки Изминато разстояние Качество на съня Сърдечен пулс Входящи повиквания Календар Цикли на сън |
| Сензори | Алтиметър Светлинен сензор Gyroscope GPS - Акселерометър |
| Технология | Smart |
| Серия | Apple Watch Серия 3 |
Виж още Смарт часовници и гривни Apple
Виж всички Смарт часовници и гривни в категорията
| Тип: | Смарт часовник |
|---|---|
| Особеност: | Универсален - за Спорт |
| Цвят: | Черен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
48.27 €
/94.41 лв
-
5.47 €
/10.70 лв
-
90.98 €
/177.94 лв
-
12.58 €
/24.61 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
483.09 €
/944.84 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
5.47 €
/10.70 лв
-
65.13 €
/127.38 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
409.51 €
/800.93 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
1047.61 €
/2048.95 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
9.40 €
/18.38 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
256.11 €
/500.91 лв
-
9.74 €
/19.06 лв
10.22 € -
557.30 €
/1089.99 лв
-
646.20 €
/1263.85 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
523.79 €
/1024.45 лв
-
11.05 €
/21.62 лв
-
13.24 €
/25.89 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
256.11 €
/500.91 лв
-
108.50 €
/212.20 лв
-
54.63 €
/106.84 лв
-
27.05 €
/52.91 лв
-
49.82 €
/97.45 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
40.64 €
/79.49 лв
-
476.18 €
/931.33 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
453.99 €
/887.93 лв
-
30.63 €
/59.90 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
90.98 €
/177.94 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
102.25 €
/199.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
34.25 €
/66.98 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
309.99 €
/606.29 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
38.34 €
/74.99 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
139.42 €
/272.68 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
60.00 € -
24.03 €
/46.99 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
69.85 €
/136.62 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
35.99 €
/70.39 лв
-
134.62 €
/263.30 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
54.99 € -
54.99 €
/107.55 лв
-
392.91 €
/768.47 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
23.93 €
/46.80 лв
35.33 € -
874.01 €
/1709.41 лв
982.84 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.33 € -
14.62 €
/28.60 лв
16.57 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
30.40 €
/59.46 лв
32.43 € -
19.88 €
/38.89 лв
80.92 € -
17.99 €
/35.18 лв
20.38 € -
20.38 €
/39.86 лв
22.72 € -
17.99 €
/35.18 лв
25.56 € -
18.45 €
/36.08 лв
22.71 € -
19.08 €
/37.31 лв
21.55 € -
14.54 €
/28.44 лв
17.85 € -
27.24 €
/53.28 лв
34.98 € -
16.62 €
/32.51 лв
17.81 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
20.38 €
/39.86 лв
26.31 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.33 € -
26.31 €
/51.47 лв
30.67 € -
12.46 €
/24.37 лв
15.34 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
32.25 €
/63.08 лв
41.09 € -
17.55 €
/34.32 лв
23.62 € -
23.93 €
/46.80 лв
25.56 € -
17.55 €
/34.32 лв
17.99 € -
14.56 €
/28.47 лв
14.99 € -
23.93 €
/46.80 лв
30.67 € -
15.58 €
/30.47 лв
17.76 € -
30.75 €
/60.15 лв
40.68 € -
17.81 €
/34.83 лв
21.34 € -
17.97 €
/35.14 лв
19.16 € -
382.25 €
/747.62 лв
409.51 € -
26.31 €
/51.47 лв
35.33 € -
23.93 €
/46.80 лв
27.40 € -
12.46 €
/24.37 лв
13.63 € -
26.31 €
/51.47 лв
29.86 € -
58.45 €
/114.32 лв
60.19 € -
23.93 €
/46.80 лв
29.86 € -
424.31 €
/829.88 лв
457.13 € -
17.99 €
/35.18 лв
23.93 €
Смарт гривна M3 73047, 0.96" (2.43 cm) IPS дисплей, bluetooth 4.0, до 15 дни живот на батерията, съвместима с Android и Apple устройства, степен на защита IP67, различни цветове6.09 €
/11.91 лв
Смарт часовник 119 Plus, 44mm, Bluetooth V4.0, IP67, Различни цветове8.50 €
/16.62 лв
Смарт часовник Y68, 1.44"(3.65 cm) цветен TFT дисплей, Bluetooth 4.2, водоустойчив IP67, едноточков тъч контрол, 150mAh батерия, различни цветове9.74 €
/19.06 лв













































































































