Сега със суперсилите на M5.
MacBook Air е с M5 чип, за да осигури още по-добра производителност и скорост. Вградената Apple Intelligence е създадена за максимална производителност при всекидневните AI процеси. Виж правните бележки. С до 18 часа живот на батерията и двойно повече стартово пространство спрямо предишни поколения, удивително лекият MacBook Air е готов да те последва, накъдето и да те понес
.png)
.png)
macOS.
Осъществява възможности.
.png)
.png)
13.6" (38.86cm) Liquid Retina display, LED backlight, IPS, 2560 x 1664, 500nits, 1 billion color support, True Tone
10-core M5 GPU
12MP Center Stage camera with support for Desk View, 1080p HD video recording, Advanced image signal processor with computational video
Apple M5 (10 Core) 4.40 GHz, 10C GPU
16 GB LPDDR5X
1 TB SSD
Wi-Fi 7 802.11be
Bluetooth 6.0
1x MagSafe 3 charging port
1x 3.5 mm headphone jack
2x Thunderbolt / USB 4 ports (support charging, DisplayPort, Thunderbolt 4 (up to 40Gb/s), USB 4 (up to 40Gb/s)
Four-speaker sound system, Support for Spatial Audio when playing music or video with Dolby Atmos on built-in speakers
Built-in 53.8-watt-hour lithium-polymer battery, Up to 18 hours video streaming, Up to 15 hours wireless web
40W Dynamic Power Adapter with 60W Max, USB-C to MagSafe 3 Cable (2 m), Fast-charge capable with 70W USB-C Power Adapter or higher
Backlit Magic Keyboard, International Layout (голям Enter), без кирилизация на клавиатурата
macOS
30.4 x 21.5 x 1.1 cm
1.23kg
месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
Виж още Лаптопи Apple
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 13.6" (34.54 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1664 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Apple M5 Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Apple |
|---|---|
| Модел процесор: | M5 |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Turbo Boost до: | 4.4 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 17.5 часа |
|---|
| Операционна система: | Apple OS/Mac OS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Бежов |
| Тегло: | 1.23 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 30.4 x 21.5 x 1.1 cm |
| Модел: | Apple MacBook |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
132.09 €
/258.35 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4833.85 €
/9454.19 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
374.99 €
/733.42 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
959.25 €
/1876.14 лв
1226.56 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1242.72 €
/2430.55 лв
1363.80 €
Лаптоп Apple MacBook Air 13.6 2026 (MDHG4ZE/A)(Midnight), десетядрен Apple M5 4.4 GHz, 13.6" (34.54cm) Liquid Retina True Tone 500nits IPS Display, 16GB LPDDR5X, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS1435.94 €
/2808.46 лв
Лаптоп Apple MacBook Air 13.6 2026 (MDHJ4ZE/A)(Sky Blue), десетядрен Apple M5 4.4 GHz, 13.6" (34.54cm) Liquid Retina True Tone 500nits IPS Display, 16GB LPDDR5X, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS1435.94 €
/2808.46 лв
Лаптоп Lenovo Yoga 7 14AKP10 (83JR000XBM)(бял), шестядрен AMD Ryzen AI 5 340 2/4.8GHz, 14" (35.56cm) WUXGA 60Hz OLED Display, 24GB LPDDR5x, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Windows 11 Home, 1.38 kg1436.83 €
/2810.20 лв

















































































































