


До 18 часа автономна работа на батерията.

Голям и красив екран Liquid Retina.

Разширена камера и аудио.



Преработен около чипа M2, MacBook Air е изключително тънък и носи изключителна мощност и скорост, капсулирани в неговия алуминиев корпус. Това е ултра бърз лаптоп с ултра възможности, който можете да използвате за работа, игра или творчество във всяка ситуация - навсякъде.
От полунощ до звездна светлина.
Четири звездни цвята.
MacBook Air се предлага в четири разкошни покрития - всеки със собствен съответстващ MagSafe кабел за зареждане.
В мълчанието има сила. Благодарение на ефективността на чипа M2, MacBook Air може да осигури невероятна производителност без вентилатор - така че остава напълно безшумен, независимо колко интензивно е натоварването.
Създаден да издържи. Поставете земята на първо място. Колкото отговорен, толкова и издръжлив, MacBook Air има компактен корпус, изработен от 100% рециклиран алуминий.

Подгответе се за излитане.
Чипът M2 представлява началото на следващото поколение силиций на Apple, с още по-голяма скорост и енергийна ефективност от M1. Така че можете да правите повече неща по-бързо с по-мощен 8-ядрен процесор. Създавайте завладяващи изображения и анимации с GPU с до 10 ядра. Работете с множество ProRes 4K и 8K видео потоци с високопроизводителния медиен двигател. И продължете да работите - или да играете - цял ден и през нощта, с автономност на батерията до 18 часа.

Бърз. Значителен. Съхранение. С ултрабързо SSD устройство до 2 TB11, MacBook Air ви позволява да вземете вашите снимки, филми, музика и документи със себе си - и да ги отворите за миг.
Създавайте до насита. Благодарение на високопроизводителния медиен двигател на чипа M2, можете да възпроизвеждате и редактирате дори повече потоци от ProRes 4K и 8K12 видеоклипове - включително ProRes 4K видеоклипове, заснети с iPhone 13 Pro.
Пази тайните. Пази ви в безопасност. Силиконът на Apple и macOS предоставят усъвършенствана вградена сигурност, за да ви помогнат да се защитите от зловреден софтуер и вируси. А Mac е проектиран да ви даде свободата да избирате какво и как да споделяте.


Зашеметяващият 13,6-инчов дисплей Liquid Retina е най-големият - и най-яркият - някога на MacBook Air, с поддръжка за 1 милиард цвята. Текстът е много ясен, а снимките и филмите са по-ярки и живи, с богат контраст и ясни детайли.
13.6" (38.86cm) Liquid Retina display, LED backlight, IPS, 2560 x 1664, 224ppi, 500nits, 1 billion color support, True Tone
10-core M4 GPU
1080p FaceTime HD camera
Apple M2 chip. 8-core CPU with 4 performance cores and 4 efficiency cores 10-core GPU 16-core Neural Engine 100GB/s memory bandwidth
16GB LPDDR5 6400 unified memory
256GB SSD
Wi-Fi
802.11ax Wi-Fi 6 wireless networking
IEEE 802.11a/b/g/n/ac compatible
Bluetooth
Bluetooth 5.0 wireless technology
MagSafe 3 charging port
3.5 mm headphone jack
2x Thunderbolt / USB 4 ports with support for:
Charging
DisplayPort
Thunderbolt 3 (up to 40Gb/s)
USB 4 (up to 40Gb/s)
USB 3.1 Gen 2 (up to 10Gb/s)
Up to 18 hours Apple TV app movie playback
Up to 15 hours wireless web
52.6-watt‑hour lithium‑polymer battery
35W Dual USB-C Port Compact Power Adapter
USB-C to MagSafe 3 Cable
Fast-charge capable with 67W USB-C Power Adapter
Backlit Magic Keyboard with:
79 (ISO) keys including 12 full-height function keys and 4 arrow keys in an inverted-T
arrangement
Touch ID
Ambient light sensor
Force Touch trackpad for precise cursor control and pressure-sensing capabilities; enables Force clicks, accelerators, pressure-sensitive drawing, and Multi-Touch gestures
macOS
30.4 x 21.5 x 1.13 cм
1.24kg
Виж още Лаптопи Apple
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 13.6" (34.54 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1664 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Apple M2 Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Apple |
|---|---|
| Модел процесор: | M2 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 3.5 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 15 часа |
|---|
| Операционна система: | Apple OS/Mac OS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 1.24 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 30.4 x 20.7 x 1.70 cm |
| Модел: | Apple MacBook |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
1414.79 € -
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1176.95 €
/2301.92 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1916.07 €
/3747.51 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1176.95 €
/2301.92 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 €
Лаптоп Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL117(90NR0MU3-M007Z0), шестядрен AMD Ryzen 7 7445HS 3.2/4.7GHz, 16"(40.64cm) WUXGA IPS Display & GF RTX 4050 6GB, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Type-A, No OS1045.62 €
/2045.06 лв
Лаптоп Dell 16 DC16251(DC16251_RPLU-R_005)(син), десетядрен Intel Core 7 150U 1.8/5.4GHz, 16"(40.64 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1, Windows 11 Pro1046.90 €
/2047.56 лв
Лаптоп Dell Pro 14 PC14250(BTO115_PC14250_EMEA), дванадесетядрен Intel Ultra 5 235U 2.0/4.9GHz, 14"(35.56cm), Full HD Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1043.05 €
/2040.03 лв




















































































































