| Енергийна консумация и управление | |
| Изходна мощност (VA) | 3000 VA |
| Изходна мощност | 2700 W |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Input operation voltage (max) | 275 V |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Входна честота на захранващия източник | 40 - 70 Hz |
| Рейтинг на пренапрежение | 340 J |
| Ефективност | 92 % |
| Аварийно изключване | Да |
| Crest factor | 3:1 |
| Output voltage THD | 2 % |
| Интерфейс | |
| AC outlet types | C13 coupler,C19 coupler |
| Дължина на кабела | 2.44 m |
| Тип на серийния интерфейс | RJ-45 |
| Battery | |
| Технология на батерията | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Време за зареждане на батерия | 3 h |
| Нормално време за бекъп при 50% натоварване | 11.8 min |
| Нормално време за бекъп при 100% натоварване | 4 min |
| Картридж с резервни батерии | APCRBC152 |
| Battery capacity | 505 VAh |
| Battery replacement alarms | Audible,LED |
| Cold start | Да |
| Automatic battery test | Да |
| Батерия позволяваща гореща смяна | Да |
| Design | |
| Форм фактор | Rackmount |
| Цвят на продукта | Black |
| Дисплей | LCD |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Surge protection | Да |
| Power protection features | Overload |
| Ниво на шума | 55 dB |
| Звукови аларми | Да |
| Брой в палет | 6 броя |
| Друга техническа информация | |
| Изходно напрежение | 230 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Входни конектори | IEC-60320 C20, Schuko CEE 7/EU1-16P, BS1363A |
| Устойчивост на външната среда | |
| Работна температура | 0 - 40 °C |
| Температура за съхранение | -15 - 45 °C |
| Диапазон на влажноста при експлоатация | 0 - 95 % |
| Относителна влажност при съхранение | 0 - 95 % |
| Нормална височина за работа | 0 - 3000 m |
| Нормална височина при съхранение | 0 - 15000 m |
| Сертификати | |
| Сертификати | CE, VDE, RCM, EAC, IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, UL-1778, FCC 15 A, CSA |
| RoHS compliance | Да |
| Тегло и размери | |
| Ширина | 432 mm |
| Дълбочина | 635 mm |
| Височина | 85 mm |
| Тегло | 31300 g |
| Ширина на опаковката | 599 mm |
| Дълбочина на опаковката | 871 mm |
| Височина на опаковката | 246 mm |
| Тегло на опаковката | 39290 g |
| Съдържание на опаковката | |
| Бързо ръководство за инсталиране | Да |
Виж още UPS APC
Виж всички UPS в категорията
| Изходяща мощност: | 3000 VA |
|---|---|
| Тип: | ON Line |
| Формфактор: | Rack&Tower |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
135.78 €
/265.56 лв
120.00 € лв -
178.97 €
/350.03 лв
120.00 € лв -
87.53 €
/171.20 лв
120.00 € лв -
Разклонител Lanberg PDU-08F-0200-BK, 8 гнезда, IP20 защита, бутон за вкл./изкл., 1U, 2m кабел, черен
26.08 €
/51.01 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
17.26 €
/33.75 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
206.62 €
/404.12 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
391.70 €
/766.11 лв
120.00 € лв -
24.49 €
/47.90 лв
120.00 € лв -
571.04 €
/1116.86 лв
120.00 € лв -
253.58 €
/495.96 лв
120.00 € лв -
560.99 €
/1097.20 лв
120.00 € лв -
63.87 €
/124.92 лв
120.00 € лв -
425.55 €
/832.30 лв
120.00 € лв -
221.64 €
/433.50 лв
120.00 € лв -
Разклонител Legrand 6 945 16, 2 гнезда, контакт/без кабел, IP20, IK04 устойчивост на удар, светлосив
4.57 €
/8.94 лв
120.00 € лв -
13.28 €
/25.97 лв
120.00 € лв -
24.49 €
/47.90 лв
120.00 € лв -
8.26 €
/16.16 лв
120.00 € лв -
10.79 €
/21.11 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
15.33 €
/29.99 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.00 лв
120.00 € лв -
51.02 €
/99.79 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
167.81 €
/328.22 лв
120.00 € лв -
81.27 €
/158.94 лв
120.00 € лв -
13.41 €
/26.23 лв
120.00 € лв -
427.14 €
/835.41 лв
120.00 € лв -
301.72 €
/590.11 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
21.44 €
/41.94 лв
120.00 € лв -
379.55 €
/742.34 лв
120.00 € лв -
13.41 €
/26.23 лв
120.00 € лв -
16.28 €
/31.84 лв
120.00 € лв -
1241.26 €
/2427.69 лв
120.00 € лв
-
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
15.33 €
/29.99 лв
120.00 € лв -
86.99 €
/170.14 лв
120.00 € лв -
91.76 €
/179.47 лв
120.00 € лв -
229.89 €
/449.62 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.00 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.00 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
101.99 €
/199.47 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв -
427.14 €
/835.41 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
19.87 €
/38.85 лв
120.00 € лв -
142.99 €
/279.66 лв
120.00 € лв -
247.99 €
/485.03 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.35 лв
120.00 € лв -
345.30 €
/675.35 лв
120.00 € лв -
368.99 €
/721.68 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
1055.59 €
/2064.55 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
560.99 €
/1097.20 лв
120.00 € лв -
87.99 €
/172.09 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.52 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
324.99 €
/635.63 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
539.99 €
/1056.13 лв
120.00 € лв -
168.72 €
/329.99 лв
120.00 € лв -
1022.58 €
/1999.99 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.35 лв
120.00 € лв -
43.45 €
/84.99 лв
120.00 € лв -
21.98 €
/42.99 лв
120.00 € лв
-
105.41 €
/206.16 лв
120.00 € лв -
105.41 €
/206.16 лв
120.00 € лв -
87.84 €
/171.80 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
5.88 €
/11.50 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
14.59 €
/28.54 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
64.40 €
/125.95 лв
120.00 € лв -
10.88 €
/21.27 лв
120.00 € лв -
109.74 €
/214.63 лв
120.00 € лв
UPS Socomec NETYS NRT3-11000K, 11000VA/10000W, ON LINE, Rack/Tower4908.38 €
/9599.96 лв
UPS Eaton 9E 20000i Tower, 20000VA/16000W, On Line5322.04 €
/10409.01 лв
UPS Socomec NETYS NRT3-9000K, 9000VA/8000W, ON LINE, Rack/Tower4172.13 €
/8159.97 лв

















































































