SFG14-73-52NK
NX.KZ1EX.004
Silver
Specs:
14" (35.56cm) WQXGA+ OLED, 2880 x 1800, 16:10, 100% DCI-P3, 100% Adobe Colour, CineCrystal, Glare
Integrated Intel Graphics, 1.85GHz Graphics Dynamic Frequency, 4 Xe-cores
QHD 1440p camera, 30fps with temporal noise reduction, three bult-in microphones
Intel Core Ultra 5 125U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, P-core 1.3 / 4.3GHz, E-core 0.8 / 3.6GHz, Low Power E-core 0.7 / 2.1, 12MB, 15W-57W TDP, Intel AI Boost, 1.4GHz
16GB LPDDR5X onboard, supports dual-channel
512GB SSD NVMe PCIe 4.0 M.2
microSD Card Reader
Intel Wi-Fi 6E 802.11ax 2x2 MIMO
Bluetooth 5.3
2x USB Type-C supporting USB4 40Gbps, Thunderbolt 4, DisplayPort Alt Mode, USB charging 5V/3A, DC-in port 100W
2x USB 3.2 Gen 1 (1x with power off USB charging)
1x HDMI 2.1 with HDCP support
headphone/speaker combo jack
2x built-in stereo speakers, DTS X:Ultra Audio, featuring optimized Bass, Loudness, Speaker,Protection with up to 6 custom content modes via smart amplifier
48.5Wh 3-cell Li-ion battery, up to 8hours based on MobileMark 2025 tests
USB Type-C 65W PD AC adapter
Backlit Keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
Power keycap fingerprint reader with on-chip matching design
No OS
31.3 x 21.8 x 1.5 cm
1.3kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 5 |
| Модел процесор: | 125U |
| Брой ядра: | 12 ядрен |
| Честота: | 1.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.3 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | QHD (1440p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Тегло: | 1.3 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.44 x 22.3 x 1.49 cm |
| Модел: | ACER Swift |
|---|---|
| Серия: | Acer Swift |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5856.58 €
/11454.47 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
586.11 €
/1146.34 лв
120.00 € лв -
1247.52 €
/2439.94 лв
120.00 € лв -
2353.56 €
/4603.16 лв
120.00 € лв -
2280.35 €
/4459.97 лв
120.00 € лв -
2092.20 €
/4091.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
1120.95 €
/2192.39 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.73 €
/807.23 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1125.48 €
/2201.25 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
586.11 €
/1146.34 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв
-
1807.72 €
/3535.59 лв
120.00 € лв -
2847.82 €
/5569.84 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
4638.42 €
/9071.96 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1095.28 €
/2142.19 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
457.30 €
/894.40 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer TravelMate P2 TMP215-55-TCO-70H3 (NX.BLSEX.005_32GB)(сребрист), десетядрен Intel Core 7 150U 1.8/5.4 GHz, 15.6" (39.62 cm) FHD Anti-Glare Display, (HDMI), 32GB DDR5, 512GB SSD, 1x Thunderbolt 4, Linux887.21 €
/1735.22 лв
Лаптоп Lenovo ThinkBook 16 G8 (21SK007YRI)(сив), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 255H 2.0/5.1 GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, No OS887.21 €
/1735.22 лв
Лаптоп Acer Aspire Go 16 AG16-71P-70SZ (NX.JTHEX.003_32GB)(сребрист), десетядрен Intel Core 7 150U 1.8/5.4 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA Anti-Glare 120Hz Display (HDMI), 32GB LPDDR5, 512GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Linux887.21 €
/1735.22 лв


























































































































