Acer PV11A
Resolution: FWVGA (854 x 480)
Contrast Ratio: 1,000:1
Aspect Ratio: 16:9 (Native), 4:3 (Compatible)
Throw Ratio: 1.3 (70@2m)
Brightness: 100 lm (Standard), 54 lm (ECO, Battery)
Rechargeable Battery Li-ion (3.7V, 5200mAh)
WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac
| Technical Information | |
|---|---|
| Projection Method |
|
| Platform Supported |
|
| Compatibility |
|
| Projection Lens | |
| Maximum Diagonal Image Size | 2.54 m (100") |
| Minimum Projection Distance | 0,76 m |
| Maximum Projection Distance | 2.88 m |
| Optical Zoom | 1x |
| Lamp | |
| Lamp Type | DLP |
| Number of Lamps | 1 |
| Normal Mode Lamp Life | 20000 Hour |
| Economy Mode Lamp Life | 30000 Hour |
| Image | |
| Native Resolution | 854 x 480 |
| Color Supported | 16.7 Million Colours |
| Maximum Resolution | 1600 x 1200 |
| Native Aspect Ratio | 16:09 |
| Compatible Aspect Ratio | 4:03 |
| Vertical Keystone Correction | -35°/+35° |
| Horizontal Keystone Correction | -35°/+35° |
| Standard Mode Brightness | 100 lm |
| Low Mode Brightness | 54 lm |
| Contrast Ratio | 1,000:1 |
| Audio | |
| Number of Speakers | 1 |
| Speaker Output Mode | Mono |
| Output Power | 2 W |
| Interfaces/Ports | |
| USB | Yes |
| Audio Line Out | Yes |
| HDMI | Yes |
| Power Description | |
| Input Voltage |
|
| Operating Power Consumption | 40 W |
| Physical Characteristics | |
| Colour | White |
| Height | 40,7 mm |
| Width | 114 mm |
| Depth | 114 mm |
| Weight (Approximate) | 0.420 kg |
| Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Humidity | 80%RH (Max.) |
Виж още Проектори Acer
Виж всички Проектори в категорията
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | Не |
| Разделителна способност (native): | 854 x 480 |
| Разделителна способност (max): | 1600 x 1200 |
| Яркост: | 100 lm |
| Контраст: | 1000 |
| Мрежови възможности: | Wi-Fi |
| Говорители: | Да |
| 4K: | Не |
| Разстояние на проектиране: | 0.76 - 2.88m |
| Short Throw: | Да |
| Живот на лампата: | 20000 h |
| Предназначен за: | Мобилност |
| Формат: | 16:9 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
259.20 €
/506.94 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
67.88 €
/132.77 лв
-
168.31 €
/329.19 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
18.03 €
/35.26 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
558.34 €
/1092.01 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
80.31 €
/157.07 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
52.07 €
/101.84 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
356.24 €
/696.74 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
658.52 €
/1287.95 лв
-
3159.96 €
/6180.35 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
56.89 €
/111.27 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.36 €
/71.11 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
614.12 €
/1201.12 лв
-
147.39 €
/288.27 лв
150.57 € -
70.67 €
/138.23 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
347.16 €
/678.99 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
24.16 €
/47.26 лв
-
441.15 €
/862.81 лв
-
524.42 €
/1025.68 лв
-
681.21 €
/1332.34 лв
-
731.38 €
/1430.46 лв
-
1992.99 €
/3897.95 лв
2156.10 € -
1788.99 €
/3498.96 лв
-
633.31 €
/1238.65 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
866.21 €
/1694.16 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1532.99 €
/2998.27 лв
-
1433.15 €
/2802.99 лв
-
2654.17 €
/5191.11 лв
-
3924.80 €
/7676.25 лв
-
3922.27 €
/7671.30 лв
-
71.58 €
/139.99 лв
-
218.53 €
/427.40 лв
-
242.67 €
/474.61 лв
-
252.09 €
/493.04 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
172.80 €
/337.97 лв
-
358.07 €
/700.32 лв
-
299.55 €
/585.87 лв
-
57.74 €
/112.93 лв
-
33.62 €
/65.76 лв
-
82.09 €
/160.56 лв
-
50.42 €
/98.62 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
1119.72 €
/2189.99 лв
-
665.78 €
/1302.15 лв
679.77 € -
23.93 €
/46.80 лв
28.70 € -
44.96 €
/87.93 лв
55.66 € -
1140.78 €
/2231.17 лв
1298.12 € -
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1818.12 €
/3555.93 лв
1865.14 € -
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
147.39 €
/288.27 лв
150.57 €
Проектор Acer AOpen QF23s, преносим, LCD, Full HD (1920x1080), 1000:1, 6500lm, Bluetooth, HDMI, USB151.90 €
/297.10 лв
Проектор MagCubic HY450C, преносим, LED, Full HD (1920x1080), 600lm, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, Android147.39 €
/288.27 лв
Проектор Acer AOpen QP30, преносим, LCD, Full HD (1920x1080), 1000:1, 7500lm, Bluetooth, HDMI, USB119.39 €
/233.50 лв




























































