Acer AOpen QF23s
Забележка: Това описание е преведено автоматично на български език.
Acer Aopen QF23s. Яркост на проектора: 250 ANSI лумена, Технология на прожектиране: LCD, Естествена резолюция на проектора: 1080p (1920x1080). Тип източник на светлина: LED, Живот на източника на светлина: 30000 ч. Фокус: Автоматичен, Прожекционно съотношение: 1,26 (72''@2m). Режими на прожектиране: Таван, Предна, Задна. Изходна мощност (RMS): 6 W
| Проектор | |
| Яркост на проектора | 250 ANSI лумена |
| Яркост на проектора | 6500 LED лумена |
| Технология на прожектиране | LCD |
| Естествена резолюция на проектора | 1080p (1920x1080) |
| Контрастно съотношение (типично) | 1000:1 |
| Естествено съотношение на страните | 16:9 |
| Поддържани съотношения на страните | 4:3 |
| Смарт проектор | Да |
| Съвместимост на размера на екрана | 1016 - 3048 мм (40 - 120") |
| Прожекционно разстояние | 1,12 - 3,35 метра |
| Корекция на трапецовидната изкривяване, нивелиране | +/-30° |
| Източник на светлина | |
| Тип на източника на светлина | LED |
| Живот на източника на светлина | 30000 часа |
| Система от лещи | |
| Фокус | Автоматичен |
| Прожекционно съотношение | 1,26 (72'' при 2 м) |
| Видео | |
| Full HD | Да |
| Портове и интерфейси | |
| Брой VGA (D-Sub) портове | 0 |
| Брой HDMI портове | 1 |
| HDMI версия | 2.0 |
| Компонентен видео вход (YPbPr/YCbCr) | 0 |
| Брой USB 2.0 Type-A портове | 1 |
| Аудио вход (Л,Д) | 0 |
| Аудио изход за компютър | Да |
| DC изходен жак | Да |
| Мрежа | |
| Bluetooth | Да |
| Bluetooth версия | 5.4 |
| Характеристики | |
| Режими на прожектиране | Таван, Предна, Задна |
| Мултимедия | |
| Вградени високоговорители | Да |
| Брой вградени високоговорители | 2 |
| Дизайн | |
| Пазарно позициониране | Преносим |
| Цвят на продукта | Сив |
| Дисплей | |
| Вграден дисплей | НЕ |
| Захранване | |
| Източник на захранване | AC |
| Входно напрежение AC | 100 - 240 V |
| Тегло и размери | |
| Тегло на продукта | 1,23 кг |
| Ширина на продукта | 130 мм |
| Дълбочина на продукта | 155 мм |
| Височина на продукта | 170 мм |
| Съдържание на опаковката | |
| Включено дистанционно управление | Да |

Виж още Проектори Acer
Виж всички Проектори в категорията
| Тип: | LCD |
|---|---|
| 3D: | Не |
| Разделителна способност (native): | 1920 x 1080 |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Яркост: | 6500 lm |
| Контраст: | 1000 |
| Мрежови възможности: | Bluetooth |
| Говорители: | Не |
| 4K: | Не |
| Разстояние на проектиране: | Нормално |
| Short Throw: | Не |
| Живот на лампата: | 30000 h |
| Предназначен за: | Домашно кино |
| Формат: | 16:9 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
34.98 €
/68.41 лв
120.00 € лв -
558.63 €
/1092.59 лв
120.00 € лв -
71.73 €
/140.29 лв
120.00 € лв -
33.47 €
/65.46 лв
120.00 € лв -
34.98 €
/68.41 лв
120.00 € лв -
347.16 €
/678.99 лв
120.00 € лв -
558.63 €
/1092.59 лв
120.00 € лв -
34.98 €
/68.41 лв
120.00 € лв -
31.89 €
/62.37 лв
120.00 € лв -
70.67 €
/138.23 лв
120.00 € лв -
18.03 €
/35.26 лв
120.00 € лв -
1880.08 €
/3677.11 лв
120.00 € лв -
31.89 €
/62.37 лв
120.00 € лв -
253.41 €
/495.64 лв
120.00 € лв -
18.03 €
/35.26 лв
120.00 € лв -
48.86 €
/95.57 лв
120.00 € лв -
988.46 €
/1933.27 лв
120.00 € лв -
812.67 €
/1589.44 лв
120.00 € лв -
34.98 €
/68.41 лв
120.00 € лв -
17.40 €
/34.03 лв
120.00 € лв -
18.03 €
/35.26 лв
120.00 € лв -
438.99 €
/858.59 лв
120.00 € лв -
85.55 €
/167.32 лв
120.00 € лв -
110.02 €
/215.18 лв
120.00 € лв -
18.03 €
/35.26 лв
120.00 € лв -
74.42 €
/145.56 лв
120.00 € лв -
438.99 €
/858.59 лв
120.00 € лв -
31.89 €
/62.37 лв
120.00 € лв -
31.89 €
/62.37 лв
120.00 € лв -
71.18 €
/139.21 лв
120.00 € лв -
85.55 €
/167.32 лв
120.00 € лв -
31.89 €
/62.37 лв
120.00 € лв -
31.89 €
/62.37 лв
120.00 € лв -
65.80 €
/128.70 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
54.07 €
/105.75 лв
120.00 € лв -
31.89 €
/62.37 лв
120.00 € лв -
17.90 €
/35.01 лв
120.00 € лв -
963.58 €
/1884.60 лв
120.00 € лв
-
31.89 €
/62.37 лв
120.00 € лв -
438.99 €
/858.59 лв
120.00 € лв -
34.98 €
/68.41 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
71.58 €
/139.99 лв
120.00 € лв -
35.98 €
/70.37 лв
120.00 € лв -
108.90 €
/212.99 лв
120.00 € лв -
398.93 €
/780.24 лв
120.00 € лв -
15.33 €
/29.99 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
1119.72 €
/2189.99 лв
120.00 € лв -
658.75 €
/1288.40 лв
120.00 € лв -
347.16 €
/678.99 лв
120.00 € лв -
329.99 €
/645.40 лв
120.00 € лв -
178.63 €
/349.37 лв
120.00 € лв -
242.67 €
/474.61 лв
120.00 € лв -
203.06 €
/397.15 лв
120.00 € лв -
392.90 €
/768.44 лв
120.00 € лв -
203.06 €
/397.15 лв
120.00 € лв -
774.65 €
/1515.08 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
35.63 €
/69.68 лв
120.00 € лв -
33.62 €
/65.76 лв
120.00 € лв -
70.22 €
/137.34 лв
120.00 € лв -
24.64 €
/48.19 лв
120.00 € лв -
62.42 €
/122.09 лв
120.00 € лв -
48.91 €
/95.66 лв
120.00 € лв -
100.88 €
/197.30 лв
120.00 € лв
-
626.90 €
/1226.10 лв
120.00 € лв -
766.98 €
/1500.08 лв
120.00 € лв -
208.26 €
/407.31 лв
120.00 € лв -
608.49 €
/1190.10 лв
120.00 € лв -
382.79 €
/748.67 лв
120.00 € лв -
402.61 €
/787.44 лв
120.00 € лв
Проектор MagCubic HY450C, преносим, LED, Full HD (1920x1080), 600lm, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, Android150.57 €
/294.49 лв
Проектор MagCubic HY320NTV, преносим, LED, Full HD (1920x1080), 320lm, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, Android117.72 €
/230.24 лв
Проектор MagCubic HY350Max, преносим, Full HD (1920x1080), 1440lm, Bluetooth, Wi-Fi110.02 €
/215.18 лв

























































