Acer Predator Triton 500 PT516-52s-91ZB
PREDATOR TRITON 500 SE
СЛЕДВАЩАТА ЕВОЛЮЦИЯ

Тънкият Triton 500 SE в спартански стил представлява тънък гейминг лаптоп, изработен с цел: да се справя с всичките ви неволи, свързани с многозадачност, да предлага изключителна производителност и да подхранва вашата креативност във всяка стъпка.
УВЕЛИЧЕНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ
В неговия метален корпус се намира всичко, от което някога ще се нуждаете: процесор до 12-о поколение Intel® Core™ i9, видеокарта GeForce RTX™ от серия 30, до 32 GB 4800 MHz LPDDR5 памет и изобилие от място във високоскоростното PCIe устройство за съхранение от 4-то поколение, което да запълните, както пожелаете.

КОНСТРУИРАН ЗА ГЕЙМИНГ ОТ СЛЕДВАЩО ПОКОЛЕНИЕ
Процесори от Intel® Core™ 12-о поколение ви осигуряват превъзходна гейминг производителност, докато предоставят гъвкавост за безпроблемно изпълняване на многозадачност. Иновативната нова архитектура съчетава правилното ядро с правилното работно натоварване, така че изпълняващите се на заден план задачи няма да прекъсват играта ви, давайки ви свободата да чатите, сърфирате, предавате поточно, редактирате, записвате и играете, без да пропускате и секунда от действието

NVIDIA® GEFORCE RTX™ ОТ СЕРИЯ 30
Най-новата графика се захранва от RTX Ampere архитектура от 2-ро поколение на NVIDIA, за да ви предостави най-реалистичната графика с лъчево трасиране и авангардни функции с изкуствен интелект, като например NVIDIA DLSS. Новите технологии Max-Q също използват изкуствен интелект, за да направят възможно производството на тънки, високопроизводителни лаптопи, които са по-бързи и по-добри от всякога.

ПЕРФЕКТНОТО ОХЛАЖДАНЕ
Гейминг лаптопът Triton 500 SE i9 включва само най-доброто, най-съвременно охлаждане: специално проектирана технология с вентилатор от 5-то поколение AeroBlade™ 3D, насочване на въздушния поток Vortex Flow (с внимателно поставена термична пяна) и охлаждащите ефекти на термопастата с течен метал върху вече водещия в индустрията процесор на Intel от 12-то поколение.

ВЗИРАНЕТО НЕ Е ПРОБЛЕМ
Този IPS дисплей заслужава цялото ви внимание. При 16 инча с пропорция от 16:10 500-нитовият панел WQXGA е с че
стота на опресняване от 240 Hz и с време на реакция от 3 ms2. Добавете поддръжка за мощността на синхронизиране на кадри на NVIDIA® G-SYNC® и технологията Max-Q на NVIDIA® за върхова производителност и ефективност.

СЛОЖЕТЕ КРАЙ НА ЗАБАВЯНЕТО
С Intel® E3100G 2.5G Ethernet Controller на Killer™, Intel® Killer™ Wi-Fi 6E 1675 и Control Center 2.0 имате на разположение всички необходими инструменти, за да разчистите онлайн конкуренцията.

16.0" (40.64 cm) WQXGA IPS 240Hz Anti-Glare Display (2560 x 1600)
NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti 16GB GDDR6
FHD camera
Intel® Core™ i9-12900H Processor 24M Cache, up to 5.00 GHz
16GB LPDDR5, 1 slot free
1000GB PCIe SSD
SD Card Reader
LAN 2.5G Ethernet
802.11 a/b/g/n/ac/ax wireless LAN
Bluetooth 5.2
HDMI
1x USB Type-C port (Thunderbolt 4)
1x USB 3.2 Gen 2 port with power-off charging
1x USB 3.2 Gen 2
1x Headset/speaker jack, DTS X:Ultra Audio, featuring optimized Bass, Loudness, Speaker Protection with up to 6 custom content modes by smart amplifier
Fingerprint Reader
Illuminated Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата
Kensington lock slot
99.98 Wh 4-cell Li-ion battery, 3-pin 230 W 5.5 PHY AC adapter
Windows 11 Home
35.9 x 26.2 x 2.0 cm
2.40 kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3080 |
| Специализирана видео памет: | 16 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i9 |
| Модел процесор: | 12900H |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 2.5 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | 1000 GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000/2500 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.4 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.9 x 24.2 x 2.1 cm |
| Модел: | ACER Predator |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Acer Aspire 14
- Acer Aspire 15
- Acer Aspire 16
- Acer Aspire 17
- Acer Aspire 5
- Acer Aspire Go 15
- Acer Aspire Go 16
- Acer Aspire Lite 15
- Acer Aspire Lite 16
- Acer Extensa
- Acer Nitro 18 AI
- Acer Nitro Lite 16
- Acer Nitro V15
- Acer Nitro V15 AI
- Acer Nitro V16
- Acer Nitro V 16 AI
- Acer Nitro V 17 AI
- Acer Predator Helios
- Acer Swift
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1211.81 €
/2370.09 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1262.00 €
/2468.27 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1916.07 €
/3747.51 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
486.20 €
/950.92 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв













































































































