Swift X SFX14-71G-70TE
NX.KMPEX.006
Steel Gray
Acer Swift X SFX14
Направете невероятно впечатление

Вдъхнете живот на идеите си с мощния Swift X 14 – той осигурява бърза и безпроблемна производителност в изцяло преработена преносима система. Всичко това, изведено на брилянтен опционален 2.8K 120 Hz OLED дисплей, създаден за творческата ви страна.
Реалистичен цвят Насладете се на възможно най-точните, ярки и реалистични цветове със 100% DCI-P3 цветово покритие. За видеомонтаж от кинематографичен клас на висотата на отрасловия стандарт. | ![]() |
![]() | Свръхвисок контраст При съотношение на контраста 1 000 000:1 и 500 нита върхова яркост сертифицираните по VESA DisplayHDR True Black 500 дисплеи предлагат фотореалистични изображения със свръхвисок контраст и наситено черно. |
Рендиране без ограничения
Насладете се на върховата производителност на процесори от 13-о поколение Intel Core серия H – с мощност до 45 W и 14 ядра – и NVIDIA GeForce RTX, с предварително инсталирани драйвери за NVIDIA Studio и ексклузивни помощни програми за работа с най-графично интензивния софтуер до момента.

Графичен процесор за лаптоп NVIDIA GeForce RTX 4050
С мощта на лъчево трасиране от следващо поколение, изкуствен интелект и хардуер за видеокодиране AV1 – графичните процесори за лаптоп GeForce RTX от серия 40 осигуряват върховната производителност за 3D, създаване на видео, поточно предаване на живо, създаване на модове за игри и много повече.
NVIDIA Studio
С NVIDIA Studio творческите ви проекти се издигат до следващото ниво. Отключете ускорението с RTX и изкуствен интелект в най-творческите приложения, NVIDIA Studio драйвери за максимална стабилност и комплект ексклузивни помощни програми, с които да стимулирате творческите си идеи.
Нов вътрешен дизайн
С по-голям вентилатор и батерия благодарение на преработеното отвеждане на топлината – Swift X 14 предлага подобрен баланс между топлинни показатели и живот на батерията – за да творите уверено.

![]() | Вентилатор със стереопръстен По-големите и изцяло преработени наклонени плоски перки увеличават засмукания въздух с до 11% повече. |
Управление на вентилатора Fn + F ви охлажда с 4 скорости на вентилатора – Silent, Normal, Performance и Turbo – което увеличава въздушния поток с до 27%. | ![]() |
![]() | Интелектът Видеоразговорите никога не са били толкова добри с 1080p FHD камера, която използва технологията TNR (Темпорално намаляване на шума) на Acer за висококачествени изображения при условия на слаба светлина, както и Acer PurifiedVoice с намаляване на фоновия шум чрез изкуствен интелект. |
Свързаността Със своите 2 USB Type C (Thunderbolt 4/USB 4) порта, HDMI 2.1, Wi-Fi 6E и MicroSD слот Swift X 14 разполага с всички основни връзки, за да поддържа продуктивността ви на ниво! | ![]() |
Config specs:
14.5" (36.83cm) OLED, WQXGA+ 2880 x 1800, 400 nits, Acer CineCrystal LED-backlit, Glare, 120Hz, 16:10, DCI-P3 100%
NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB GDDR6
1080p HD camera at 60 fps with Temporal Noise Reduction
Intel Core i7-13700H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.4 / 5.0GHz, E-core 1.8 / 3.7GHz, 24MB
16GB LPDDR5, dual-channel
1 TB PCIe Gen4, NVMe SSD
microSD Card Reader
Killer Wireless Wi-Fi 6E 1675i
Bluetooth 5.1
1x USB 3.2 Gen 1 port with power-off charging
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB Type-C port with DC-in
1x HDMI
1x Headphone/mic combo jack
76Wh 4-cell Li-Ion battery
100W USB-C adapter
Backlit keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
Fingerprint Reader
Windows 11 Pro
32.3 x 22.8 x 1.8 cm
1.5kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14.5" (36.83 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3050 |
| Специализирана видео памет: | 6 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 13700H |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 2.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.50 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 32.3x22.3x1.89 cm |
| Модел: | ACER Swift |
|---|---|
| Серия: | Acer Swift |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Acer Aspire 14
- Acer Aspire 15
- Acer Aspire 16
- Acer Aspire 17
- Acer Aspire 5
- Acer Aspire Go 15
- Acer Aspire Go 16
- Acer Aspire Lite 15
- Acer Aspire Lite 16
- Acer Extensa
- Acer Nitro 18 AI
- Acer Nitro Lite 16
- Acer Nitro V15
- Acer Nitro V15 AI
- Acer Nitro V16
- Acer Nitro V 16 AI
- Acer Nitro V 17 AI
- Acer Predator Helios
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.70 €
/4114.47 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
94.83 €
/185.47 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
843.63 €
/1649.99 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R4NT (NX.J98EX.00A)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR4X, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS402.85 €
/787.91 лв

































































































































