Acer Nitro V 15 ANV15

Живейте за победата
Acer Nitro V 15 осигурява повече възможности във вашето ежедневие с бърза и надеждна производителност, перфектен за впускане в игри или бързо справяне със задачи. Не става въпрос само за това какво правите; акцентът е върху това да го правите по-добре, по-бързо и с повече удовлетворение.
_AGW_KSP_1_KSP-with-Specs-XL.png)
Издигане на производителността до нови нива
Оборудван с процесори AMD Ryzen от серия 7000, този лаптоп се справя с игрите с високи изисквания и извършването на много задачи едновременно с лекота. Проектиран е така, че времената на реакция да бъдат кратки, а производителността – безпроблемна, което гарантира, че от първото зареждане до последния противник играта ви няма да прекъсне.
_AGW_KSP_2_KSP-with-Specs-XL.png)
Графични процесори за лаптоп NVIDIA GeForce RTX от серия 40
Графичните процесори за лаптоп GeForce RTX от серия 40 захранват най-бързите лаптопи в света за геймъри и творци. Създадени със свръхефективната архитектура Ada Lovelace, лаптопите с RTX от серия 40 разполагат със специализирани ядра Tensor с изкуствен интелект, като позволяват работа с изкуствен интелект, която не е възможна с обикновен лаптоп. Насладете се на гигантски скок в производителността с технологията DLSS 3.5 и реалистични виртуални светове с пълно лъчево трасиране. Освен това захранваните от изкуствен интелект технологии Max-Q оптимизират производителността на системата, захранването, живота на батерията и звуковите характеристики за върхова ефективност.
_AGW_KSP_3_Static-KSP-Image-Right-Left-XL.png)
Визуална сензация
15,6-инчово пространство, което оживява с Full HD дисплей с честота на опресняване до 165 Hz/време на реакция до 3 ms (GTG) при яркост 300 нита. Ярката sRGB 100% цветова гама осигурява визуално пиршество, което запазва всеки цвят неподправен.
_AGW_KSP_4_KSP-with-Specs-XL.png)
Управление на устройства с лекота с NitroSense
NitroSense в Nitro V 15 ви позволява с лекота да управлявате и наблюдавате производителността на лаптопа си. Регулирайте скорости на вентилатори, проверявайте изправността на системата и оптимизирайте за гейминг или други задачи със само няколко щраквания, като поддържате върхова производителност и охладена система по всяко време.
Specs:
15.6" (39.62cm) Full HD 1920 x 1080, IPS, LED-backlit, 144Hz, 16:9, 100% sRGB, Anti-Glare
NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6, max. 75W, max. 2230MHz boost frequency
HD Webcam, two built-in microphones
AMD Ryzen 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3), 35-54W cTDP
1x 16GB DDR5-4800MT/s, 2x SO-DIMM slots, up to 32GB DDR5
512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
Gigabit Ethernet
Wi-Fi 6 802.11a/b/g/n/ac+ax, Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz)
Bluetooth 5.2
3x USB 3.2 Gen 1 Type-A (1x with Power-off USB charging)
1x USB4 Type-C (supports DisplayPort Alt Mode)
1x HDMI 2.1
1x RJ45
1x 3.5mm headphone/mic jack
2x speakers, DTS X:Ultra Audio, Acer TrueHarmony, AI noise reduction
4-cell 57Wh Li-Ion Battery (up to 7.5 hours)
135W Power Adapter
Backlit Keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
No OS
36.23 x 23.98 x 2.35cm
2.1kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4050 |
| Специализирана видео памет: | 6 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 7735HS |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.7 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | до 7 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.1 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.2 x 27.5 x 2.1 cm |
| Модел: | ACER Nitro |
|---|---|
| Серия: | Acer Nitro V15 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Acer Aspire 14
- Acer Aspire 15
- Acer Aspire 16
- Acer Aspire 17
- Acer Aspire 5
- Acer Aspire Go 15
- Acer Aspire Go 16
- Acer Aspire Lite 15
- Acer Aspire Lite 16
- Acer Extensa
- Acer Nitro 18 AI
- Acer Nitro Lite 16
- Acer Nitro V15 AI
- Acer Nitro V16
- Acer Nitro V 16 AI
- Acer Nitro V 17 AI
- Acer Predator Helios
- Acer Swift
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
214.60 €
/419.71 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
1507.27 €
/2947.97 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
553.08 €
/1081.73 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
935.00 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
799.99 €
/1564.64 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
815.46 €
/1594.89 лв
900.04 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
999.99 €
/1955.81 лв
1026.45 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €
Лаптоп Acer Nitro V 15 ANV15-52-7590 (NH.QV2EX.00F)(черен), десетядрен Intel Core i7-13620H 2.4/4.9GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD 165 Hz IPS Display & GF RTX 4050 6GB, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, Linux, 2.1kg999.99 €
/1955.81 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16IAL10(83KS000PBM)(сив), дванадесетядрен Intel Core Ultra 5 225U 1.5/4.8GHz, 16"(40.64cm)WUXGA IPS Display, 16GB LPDDR5x, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Windows 11 Home1001.53 €
/1958.82 лв
Лаптоп Acer Nitro Lite 16 NL16-71G-7859 (NH.DAEEX.006), десетядрен Intel Core i7-13620H 2.4/4.9GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display & GF RTX 4050 6GB (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Linux1001.63 €
/1959.03 лв































































































































