Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H

Config Specs:
16" (40.64cm) WQXGA (2560x1600) OLED 500nits (typical)/1100nits (peak) Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR True Black 1000, Dolby Vision, G-SYNC, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free
NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB GDDR7, Boost Clock 2287MHz, TGP 175W, 1334 AI TOPS
5.0MP with E-shutter, 2x Array microphones
AMD Ryzen 9 9955HX3D (16C / 32T, 2.5 / 5.4GHz, 16MB L2 / 128MB L3)
2x 32GB SO-DIMM DDR5-5600, 2x DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable, Up to 64GB DDR5-5600 offering
2TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe
One M.2 2280 PCIe 5.0 x4 slot
One M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot
100/1000/2500M (RJ-45) Ethernet
Wi-Fi 7, 11be 2x2
Bluetooth 5.4
2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 95-100W and DisplayPort 2.1
1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort 2.1
1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz
1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Nahimic Audio, Smart Amplifier (AMP)
Integrated 99.9Wh Battery
400W Slim Tip (3-pin)
Per-key RGB Backlit (with Lighting Lens), Bulgarian
Firmware TPM 2.0 Enabled
AI Chip: LA3
No OS
36.43 x 27.59 x 2.19-2.66 cm
2.56kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5080 |
| Специализирана видео памет: | 16 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 9 |
| Модел процесор: | 9955HX3D |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 2.5 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.4 GHz |
| RAM памет: | 64 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 2000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000/2500 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | 5 Mpix |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 5 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 2.56 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.43 x 27.59 x 2.66 cm |
| Модел: | Lenovo Legion |
|---|---|
| Серия: | Lenovo Legion Pro 7 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Dell Pro Max 16 Plus MB16250(BTO108_MB16250_EMEA)(сив), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265HX 2.6/5.3 GHz, 16"(40.64cm) WUXGA 120Hz Display & RTX PRO 3000 12GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 5, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro4724.30 €
/9239.94 лв
Лаптоп HP ZBook 8 G1i AI (A3ZU1ET)(сребрист), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 265H 2.2/5.3 GHz, 16" (35.56 cm) WQUXGA IPS 120Hz Anti-Glare Display & RTX 500 Ada Generation 4GB, (HDMI), 64GB DDR5, 2TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro4680.08 €
/9153.45 лв
Лаптоп MSI Raider A18 HX A9WIG (9S7-182L72-047), шестнадесетядрен AMD Ryzen 9 9955HX3D 2.5/5.4 GHz, 18" (45.72 cm) 4K/UHD+ IPS 120Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5080 16GB, (HDMI), 64GB DDR5, 2TB SSD, 2x USB 4.0 Type-C, Windows 11 Home4774.84 €
/9338.77 лв

































































































































