Лаптоп Acer Aspire A315-58-53LB, Intel® Core™ i5-1135G7, 15,6", Full HD, IPS, 8GB, 512GB SSD, Intel® Iris® Xe Graphics,No OS
Независимо дали сте у дома, в училище или на работа, получете цялата производителност, от която се нуждаете, с най-новите процесори Intel, поддържайки реда и поддържайки приложенията функционални постоянно и без проблеми.
Максимална производителност
За по-добра производителност, Aspire 3 използва най-новите процесори Intel®, предлагащи достатъчно мощност за целия работен ден. Работете, играйте или релаксирайте; правете всичко с максимална производителност.
Екран в ярки цветове
Дисплеят с Full HD запазва изображенията и видеоклиповете със зашеметяващо качество, докато тясната рамка предлага повече пространство за гледане. За да защити очите на потребителите от вредната синя светлина, лаптопът включва и технологията Acer BlueLightShield™.
Високоскоростно съхранение
С комбинация от PCIe M.2 SSD памет до 1TB и HDD до 2TB – потребителите имат достатъчно място за съхранение за всички медийни файлове, работа и др.
Множество портове
С три USB порта, включително два USB 3.2 Gen 1 и един USB 2.0, винаги сте готови за всяка ситуация – независимо дали се свързвате за презентация или използвате най-новите периферни устройства. Ако е необходимо, можете също да се свържете към външен дисплей през HDMI® порта, когато случаят изисква по-голям екран.
Останете свързани
Потребителите лесно получават актуализации до най-новата информация, с пълен набор от опции за свързване. Wi-Fi 5(802.11ac) предлага бърз достъп до интернет. За подобрени видео разговори този лаптоп включва и оптимизирана камера и микрофони.
Практичен дизайн
Практичният дизайн е олекотен, за да осигури на потребителите леснопреносимо устройство, с ергономична панта, която изтегля допълнителен въздушен поток изпод лаптопа.
Спецификации
Процесор
| Производител процесор | Intel® |
| Тип процесор | i5 |
| Модел процесор | 1135G7 |
| Архитектура | Tiger Lake |
| Брой ядра | 4 |
| Номинална честота | 2.4 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.2 GHz |
| Кеш | 8192 kB |
| Технология процесор | 10 нм |
| Вграден графичен процесор | Intel® Iris™ Xe Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | IPS |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 8 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Брой слотове | 2 |
| Заети слотове | 2 |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 512 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express M.2 |
Видео карта
| Тип видео памет | Вградена |
| Видео чипсет | Intel Iris Xe |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Аудио | Стерео говорители Микрофон |
| Audio technologies | HD Audio |
Свързаност и портове
| Портове | 1 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Микрофон 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Мрежа | 10/100/1000 |
| Безжична връзка | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
Software
| Oперационна система | NO OS |
Общи характеристики
| Серия | Acer Aspire 3 |
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 1.8 Kg |
| Размери (W x H x D) | 363.4 x 238.4 x 19.9 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Сигурност | Парола BIOS Парола HDD Kensigton Lock |
| Включени аксесоари | Адаптер 45W |
| Живот на батерията | 9 h |
| Ключови характеристики | Камера web Мултитъч пад Chiclet клавиатура 36Wh батерия |
| Цвят | Сребрист |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
191.24 €
/374.04 лв
-
191.24 €
/374.04 лв
-
177.94 €
/348.02 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
383.07 €
/749.23 лв
-
28.72 €
/56.17 лв
-
6.31 €
/12.35 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
14.94 €
/29.22 лв
-
18.13 €
/35.46 лв
-
19.51 €
/38.16 лв
-
22.41 €
/43.82 лв
26.97 € -
19.51 €
/38.16 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
9.38 €
/18.36 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
52.89 €
/103.44 лв
-
103.99 €
/203.39 лв
-
39.88 €
/77.99 лв
-
13.24 €
/25.89 лв
-
95.56 €
/186.89 лв
-
10.96 €
/21.44 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
20.98 € -
15.53 €
/30.37 лв
-
9.53 €
/18.65 лв
-
83.26 €
/162.84 лв
-
36.18 €
/70.76 лв
-
70.00 €
/136.91 лв
-
18.32 €
/35.82 лв
-
8.39 €
/16.42 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
53.32 €
/104.29 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
74.97 €
/146.63 лв
-
22.21 €
/43.43 лв
-
16.54 €
/32.35 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
38.99 €
/76.26 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
22.37 €
/43.75 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
30.20 €
/59.07 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
109.99 €
/215.12 лв
114.99 € -
20.34 €
/39.79 лв
21.54 € -
248.75 €
/486.51 лв
272.50 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
268.99 €
/526.10 лв
278.99 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
4.00 €
/7.82 лв
6.17 € -
69.99 €
/136.89 лв
73.29 € -
243.83 €
/476.89 лв
249.55 € -
28.10 €
/54.97 лв
31.58 € -
52.15 €
/101.99 лв
58.79 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
31.99 €
/62.58 лв
38.68 € -
347.87 €
/680.37 лв
389.51 € -
163.99 €
/320.74 лв
168.99 € -
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
23.70 €
/46.36 лв
26.69 € -
17.55 €
/34.32 лв
18.01 € -
28.08 €
/54.93 лв
30.67 € -
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
32.99 €
/64.52 лв
35.00 € -
12.69 €
/24.81 лв
19.07 € -
15.22 €
/29.77 лв
16.26 € -
19.90 €
/38.92 лв
30.97 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
98.31 €
/192.28 лв
102.99 € -
159.99 €
/312.91 лв
166.99 € -
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
78.42 €
/153.38 лв
96.60 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
635.80 €
/1243.53 лв
660.68 € -
208.99 €
/408.75 лв
239.99 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
10.99 €
/21.49 лв
11.98 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
154.99 €
/303.13 лв
159.99 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
382.25 €
/747.62 лв
409.51 €




















































































































