A-Data AD4U320032G22-SGN
A-Data AD4U320032G22-SGNA-Data AD4U320032G22-SGNempty image 2empty image 3
ОписаниеХарактеристикиРевюта / ВъпросиДокументацияВземи на изплащане
Type : DDR4
Capacity : 32 GB
Form Factor : standard 1.23" height
Speed : 3200MHz
CAS Latency : CL22
    Виж още Настолни компютри Памети A-Data
    Виж всички Настолни компютри Памети в категорията
    Документация
    Технически характеристики
    Капацитет:  32 GB
    Скорост:  3200 MT/s
    Тип:  DDR4
    Добави Ревю / Въпрос
    Оцени продукта или задай въпрос?
    0.00 от 0 ревюта
    • 5
      0 ревюта
    • 4
    • 3
    • 2
    • 1
    Въпроси
    JAR Computers 2022-05-04
    Здравейте, по-добре да е по 2х16гб ще работят по-добре двуканално, отколкото само една.
    JAR Computers 2021-12-20
    Вземи на изплащане
    TBI logo
    BNP Paribas
    BNP Paribas
    • Какво пазаруват другите Какво пазаруват другите
    • Какво пазаруват другите Най-продавани продукти
    • Какво пазаруват другите Промоционални продукти
    prev slider image prev slider hover image next slider image next slider hover image
    A-Data AD4U320032G22-SGN
    Памет 32GB DDR4 3200MT/s, A-Data AD4U320032G22-SGN, 1.2V