| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.2482 mm |
| Време на реакция | 4 ms |
| Яркост | 200 cd/m² |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178º / 178º |
| Честота | 75 Hz |
| HDMI | 1 x HDMI |
| VGA | 1 x VGA |
| Стандарти | FCC, EAC |
| Размери | 49.278 cm x 16.294 cm x 38.811 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Контраст | 3000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 60 месеца |
| Тегло | 2.1 kg |
| Честотен обхват | 30 - 83 kHz/50 - 76 Hz |
| Накланяне | -5/+21,5 |
| Размер | 22" |
| Интерфейс | VGA HDMI Headphones |
| Аксесоари | HDMI cable (1,8 m), Power Cable C13 (1,8 m) |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Позициониране | Наклон -5°/21.5° |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 77% Adobe RGB, 98% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции | Low Blue Light Mode, Flicker Free technology, Wide Viewing Angle, 3-sided frameless |
| Функции | Flicker-free, Low Blue Mode |
| Консумация | 20 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.3 Watt |
| Включени кабели | HDMI cable - 1.8 m |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Хоризонтална честота | 30 - 83 kHz |
| Вертикална честота | 50 - 76 Hz |
| Енергиен клас | Class E |
| Годишна консумация на енергия | 30 kWh |
| Размер на виждане | 21.5" |
| Технология за подсветката | WLED |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Покритие на дисплея | 3H Hard Coating |
| Извит | Flat |
| Енергиен клас в HDR | Class F |
| Езици на екранното меню | Multilingual |
| Консумация на енергия в SDR | 16 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 18 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Тънка рамка | да |
| sRGB coverage | 98% |
| NTSC | 73% |
| External power supply | да |
| Рамка | 3-sided frameless |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | 22B2H/EU |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
45.57 €
/89.12 лв
120.00 € лв -
8.69 €
/17.00 лв
120.00 € лв -
407.39 €
/796.78 лв
120.00 € лв -
74.49 €
/145.70 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
367.76 €
/719.28 лв
120.00 € лв -
32.15 €
/62.88 лв
120.00 € лв -
36.79 €
/71.96 лв
120.00 € лв -
49.90 €
/97.60 лв
120.00 € лв -
269.99 €
/528.05 лв
120.00 € лв -
6.56 €
/12.84 лв
120.00 € лв -
6.72 €
/13.14 лв
120.00 € лв -
106.33 €
/207.97 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
101.99 €
/199.48 лв
120.00 € лв -
220.86 €
/431.96 лв
120.00 € лв -
127.82 €
/249.99 лв
120.00 € лв -
13.42 €
/26.25 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
14.13 €
/27.63 лв
120.00 € лв -
148.16 €
/289.78 лв
120.00 € лв -
22.82 €
/44.63 лв
120.00 € лв -
122.55 €
/239.70 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
10.00 €
/19.56 лв
120.00 € лв -
3.89 €
/7.62 лв
120.00 € лв -
29.44 €
/57.59 лв
120.00 € лв -
10.79 €
/21.10 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
6.82 €
/13.34 лв
120.00 € лв -
632.58 €
/1237.22 лв
120.00 € лв -
724.99 €
/1417.96 лв
120.00 € лв -
22.68 €
/44.35 лв
120.00 € лв -
301.09 €
/588.88 лв
120.00 € лв -
91.55 €
/179.06 лв
120.00 € лв -
529.25 €
/1035.12 лв
120.00 € лв -
150.45 €
/294.25 лв
120.00 € лв -
91.12 €
/178.21 лв
120.00 € лв -
172.35 €
/337.09 лв
120.00 € лв -
254.27 €
/497.31 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
314.99 €
/616.07 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
157.98 €
/308.99 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
188.99 €
/369.63 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв
-
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
9.98 €
/19.52 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
1236.48 €
/2418.34 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
26.39 €
/51.61 лв
120.00 € лв -
220.94 €
/432.11 лв
120.00 € лв -
91.79 €
/179.53 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
21.74 €
/42.52 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
68.07 €
/133.14 лв
120.00 € лв -
27.43 €
/53.65 лв
120.00 € лв -
444.99 €
/870.32 лв
120.00 € лв -
61.20 €
/119.70 лв
120.00 € лв -
35.27 €
/68.98 лв
120.00 € лв -
87.99 €
/172.09 лв
120.00 € лв -
158.43 €
/309.87 лв
120.00 € лв -
18.42 €
/36.03 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
56.98 €
/111.44 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
88.56 €
/173.21 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
61.37 €
/120.02 лв
120.00 € лв -
124.03 €
/242.58 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
34.83 €
/68.12 лв
120.00 € лв -
962.40 €
/1882.29 лв
120.00 € лв -
13.80 €
/27.00 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
22.84 €
/44.68 лв
120.00 € лв -
21.14 €
/41.34 лв
120.00 € лв -
214.61 €
/419.74 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
371.59 €
/726.76 лв
120.00 € лв
























































































































