| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | TS4-360-WH |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Водно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 300 W |
| ВОДЕН БЛОК | Меден |
| ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ | 400 mm |
| ПОМПА ОБОРОТИ | 800-3000 RPM |
| ПОМПА ВОЛТАЖ | DC 12 V |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydraulic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 800-1800 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM 9-pin USB 2.0 |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 231 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 38 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.2 mmAq |
| РАЗМЕРИ | 85 x 70 x 47.5 mm 394 x 120 x 27 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Real-time system usage and temperature display 9-blade fan for low noise operation High-density fin radiator for effecient heat dissipation aRGB lighting that synchronizes with the motherboard Copper endothermic cold plate for optimal heat absorption |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977916593992 |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
59.99 €
/117.33 лв
-
5.41 €
/10.59 лв
-
123.45 €
/241.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
194.11 €
/379.64 лв
-
61.20 €
/119.70 лв
-
8.00 €
/15.65 лв
-
Разклонител Hama 223161, 6 гнезда, 1.4m кабел, 3500W, защита от пренапрежение, защита за деца, черен
18.09 €
/35.38 лв
-
Разклонител Hama 223162, 8 гнезда, 1.5m кабел, 3500W, защита от пренапрежение, защита за деца, черен
18.96 €
/37.08 лв
-
48.45 €
/94.75 лв
49.89 € -
136.57 €
/267.11 лв
-
140.75 €
/275.28 лв
-
107.82 €
/210.87 лв
-
69.90 €
/136.71 лв
-
62.30 €
/121.84 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
113.28 €
/221.56 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
39.27 €
/76.81 лв
-
69.90 €
/136.71 лв
-
18.57 €
/36.31 лв
-
14.13 €
/27.64 лв
14.96 € -
236.99 €
/463.51 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
22.46 €
/43.93 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
83.54 €
/163.40 лв
-
7.94 €
/15.53 лв
-
7.50 €
/14.67 лв
-
22.98 €
/44.94 лв
-
135.46 €
/264.94 лв
-
43.35 €
/84.79 лв
-
141.99 €
/277.71 лв
-
8.77 €
/17.15 лв
-
18.88 €
/36.92 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
429.99 €
/840.99 лв
489.99 € -
162.29 €
/317.41 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
268.99 €
/526.10 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
19.89 €
/38.90 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
117.98 €
/230.75 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
30.20 €
/59.07 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
29.89 €
/58.45 лв
31.58 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
12.69 €
/24.81 лв
19.07 € -
19.84 €
/38.80 лв
20.72 € -
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
6.05 €
/11.84 лв
6.14 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
19.90 €
/38.93 лв
26.01 € -
14.98 €
/29.29 лв
16.18 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
Soundbar система за домашно кино Sony HT-SF150, 2.0, безжична, Bluetooth, HDMI, USB, RMS 120W, черна
108.99 €
/213.17 лв
111.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
138.99 € -
61.92 €
/121.10 лв
64.80 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
58.16 €
/113.74 лв
87.29 € -
268.99 €
/526.10 лв
278.99 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
31.99 €
/62.58 лв
38.68 € -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
179.99 €
/352.03 лв
193.99 € -
14.53 €
/28.42 лв
18.90 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
108.45 €
/212.11 лв
131.51 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
101.84 €
/199.18 лв
115.22 € -
359.00 €
/702.15 лв
398.30 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
368.15 €
/720.04 лв
378.99 € -
52.15 €
/101.99 лв
58.79 € -
298.99 €
/584.77 лв
327.99 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
239.99 €
/469.38 лв
284.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
33.20 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
89.90 €
/175.83 лв
140.77 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 €






















































































































