Lenovo S210
59392345
White
Поддържащ 10 пръста мултитъч екран
Общувайте с вашия Lenovo S210 Touch лаптоп с прости, интуитивни жестове през 10 точковия мултитъч дисплей, оптимизиран за Windows 8.
Дълъг живот на батерията
Стойте далеч от контакта повече от 6 часа със стандартната 36Wh батерия.
Подсилена графика
Насладете се на красиви и живи картини от вашия лаптоп с до Intel® HD 4000 интегрирана графика.
AccuType Клавиатура
Пълноразмерната клавиатура от островен тип е едновременно удобна и устойчива на разливане. Удобните за пръстите, извити клавиши и ергономичното им разположение ви осигуряват точност при писането. В допълнение мултитъч тъчпадът добавя удобство и поддържа жестове за лесно скролиране, приближаване и отдалечаване.
Dolby® Advanced Audio™
С Dolby® Advanced Audio™, вашите вградени стерео колони възпроизвеждат чист и отчетлив звук и съраунд изживяване като в кино салон. Възпроизвеждайте вашата музика и клипове по-силно и без изкривяване. Можете да настройвате автоматично да се заключва нивото на звука.
Интегрирана 720p HD уеб-камера
Интегрираната в S210 Touch 720р, уеб камера е чудесна за уеб конференции и видео чатове. Включва възможност за следене на лицето, за да можете да вършите няколко задачи едновремнно и да останете в кадър, както и висока чувствителност при слаба светлина.
Бързо прехвърляне на файлове
Прехвърляйте данни бързо между вашия S210 Touch и други устройства през високоскоростните USB 3.0 портове - те са до 10 пъти по-бързи от предишните USB технологии и съвместими с USB 2.0.
Лесна поддръжка
С OneKey Recovery, възстановяването от вируси и други технически проблеми става мигновено. Лесно е да архивирате системата си, да я сканирате и унищожите вирусите в нея.
Lenovo Energy Management
Осигурете дълъг живот на вашата батерия и използвайте модерни, пестящи енергия технологии, за да увеличите времето между две зареждания.
HDMI изход
За лесно свързване към телевизор или друг дисплей.
11.6", high-definition (1366 x 768) 10 point multitouch display
Intel® HD Graphics
720p HD webcamera
Intel® Pentium® Processor 2117U (1.80 GHz, 2MB L3 Cache)
4GB DDR3L, up to 8GB (1 slot)
500GB HDD
2-in-1 card reader (SD/MMC)
WiFi 802.11 b/g/n
BlueTooth® 4.0
10/100 LAN
HDMI
1x USB 3.0
2x USB 2.0
headphone/mic combo
Stereo speakers and Dolby® Advanced
Dual digital array microphone
Microsoft® Windows® 8
36Wh battery, up to 6 h.
299 mm x 207 mm x 6~22.3 mm
1.5kg
2 години гаранция за физически лица
1 година гаранция за юридически лица
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
59392345
White
Поддържащ 10 пръста мултитъч екран
Общувайте с вашия Lenovo S210 Touch лаптоп с прости, интуитивни жестове през 10 точковия мултитъч дисплей, оптимизиран за Windows 8.
Дълъг живот на батерията
Стойте далеч от контакта повече от 6 часа със стандартната 36Wh батерия.
Подсилена графика
Насладете се на красиви и живи картини от вашия лаптоп с до Intel® HD 4000 интегрирана графика.
AccuType Клавиатура
Пълноразмерната клавиатура от островен тип е едновременно удобна и устойчива на разливане. Удобните за пръстите, извити клавиши и ергономичното им разположение ви осигуряват точност при писането. В допълнение мултитъч тъчпадът добавя удобство и поддържа жестове за лесно скролиране, приближаване и отдалечаване.
Dolby® Advanced Audio™
С Dolby® Advanced Audio™, вашите вградени стерео колони възпроизвеждат чист и отчетлив звук и съраунд изживяване като в кино салон. Възпроизвеждайте вашата музика и клипове по-силно и без изкривяване. Можете да настройвате автоматично да се заключва нивото на звука.
Интегрирана 720p HD уеб-камера
Интегрираната в S210 Touch 720р, уеб камера е чудесна за уеб конференции и видео чатове. Включва възможност за следене на лицето, за да можете да вършите няколко задачи едновремнно и да останете в кадър, както и висока чувствителност при слаба светлина.
Бързо прехвърляне на файлове
Прехвърляйте данни бързо между вашия S210 Touch и други устройства през високоскоростните USB 3.0 портове - те са до 10 пъти по-бързи от предишните USB технологии и съвместими с USB 2.0.
Лесна поддръжка
С OneKey Recovery, възстановяването от вируси и други технически проблеми става мигновено. Лесно е да архивирате системата си, да я сканирате и унищожите вирусите в нея.
Lenovo Energy Management
Осигурете дълъг живот на вашата батерия и използвайте модерни, пестящи енергия технологии, за да увеличите времето между две зареждания.
HDMI изход
За лесно свързване към телевизор или друг дисплей.
11.6", high-definition (1366 x 768) 10 point multitouch display
Intel® HD Graphics
720p HD webcamera
Intel® Pentium® Processor 2117U (1.80 GHz, 2MB L3 Cache)
4GB DDR3L, up to 8GB (1 slot)
500GB HDD
2-in-1 card reader (SD/MMC)
WiFi 802.11 b/g/n
BlueTooth® 4.0
10/100 LAN
HDMI
1x USB 3.0
2x USB 2.0
headphone/mic combo
Stereo speakers and Dolby® Advanced
Dual digital array microphone
Microsoft® Windows® 8
36Wh battery, up to 6 h.
299 mm x 207 mm x 6~22.3 mm
1.5kg
2 години гаранция за физически лица
1 година гаранция за юридически лица
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
Технически характеристики
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 11.6" (29.46 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1366 x 768 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | HD Graphics 4000 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Pentium |
| Модел процесор: | 2117U |
| Брой ядра: | 2 ядрен |
| Честота: | 1.8 GHz |
| RAM памет: | 4 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR3L |
| Твърд диск: | 500 GB |
|---|---|
| SSD: | Няма GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | до 8 часа |
|---|
| Операционна система: | Windows 8.1 |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Бял |
| Тегло: | 1.50 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 29.9x20.7x6 cm |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Други популярни серии от марката Lenovo:
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Свързани продукти
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R4NT (NX.J98EX.00A)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR4X, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS402.85 €
/787.91 лв








































































































