Mio MiVue C440
Clear images even in Sony's premium STARVIS CMOS Sony's high quality STARVIS CMOS – for superb contrast, clear and rich colours, especially in low-light conditions. The near infra-red range gets you as close to night vision as possible in a dash cam. | ![]() |
Capture all the details Full HD 1080p at 30 fps Designed with a Full HD 1080 pixel camera, your dash cam captures all the necessary details of your journey. With a 130° wide-angle lens, you can be sure that no part of your journey is left unrecorded. | ![]() |
It has your back: traceable movements 3-Axis G-Sensor The G-sensor detects sudden changes in motion and collision, automatically triggering emergency event recording that can’t be overwritten. | ![]() |
Adaptable to your needs Photo mode Use your dash cam the way you want to: switch to photo mode to take close-up shots of an accident for evidence collection. | ![]() |
Specifications
| Display Size | 3" |
|---|---|
| Recording Resolution | Full HD 1080p / 30fps |
| Video Sensor | Sony's high-quality STARVIS CMOS |
| Recording Format | .mov (H.264) |
| Lens Viewing Angle (Wide-Angle) | 130° |
| Audio Recording | Yes |
| 3-axis G-sensor | Yes |
|---|---|
| Memory | Yes (Recommend Class 10 micro SD card up to 128 GB) |
| Operating Temperature | -10° to +60° C |
| Battery | 240mAh |
| Height (mm) | 87.6 |
| Width (mm) | 54 |
| Depth (mm) | 32.1 |
| Weight (gr) | 85 g |
| Microphone | 1 |
| Speaker | 1 |
| Event Recording | Yes |
|---|---|
| EV Adjustment | Yes |
| Photo Mode | Yes (The ability to take photos while recording a video) |
| Auto Power On | Yes |
| Shock Sensor | Yes |
Виж още Видеокамери Mio
Виж всички Видеокамери в категорията
| Тип: | Видеорегистратори |
|---|---|
| Резолюция (видео): | 1920x1080 |
| Резолюция (снимки): | Не е указано MP |
| Оптично увеличение: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Екран размер: | 3.0" (7.62cm) |
| Особеност: | За автомобил |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
60.75 €
/118.82 лв
-
Уеб камера Logitech Brio 100 (960-001585), микрофон, Full HD (1920x1080@30fps), защитен капак, черна
36.98 €
/72.33 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
74.99 €
/146.67 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
36.98 €
/72.33 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
70.58 €
/138.04 лв
-
79.98 €
/156.43 лв
-
35.77 €
/69.96 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
182.98 €
/357.88 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
203.99 €
/398.97 лв
-
123.45 €
/241.45 лв
-
141.94 €
/277.62 лв
-
67.12 €
/131.28 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
62.98 €
/123.18 лв
-
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
17.69 €
/34.60 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
75.95 €
/148.54 лв
-
52.74 €
/103.15 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
36.98 €
/72.33 лв
-
70.58 €
/138.04 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
Уеб камера Logitech Brio 100 (960-001585), микрофон, Full HD (1920x1080@30fps), защитен капак, черна
36.98 €
/72.33 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
17.69 €
/34.60 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
3.75 €
/7.34 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
74.99 €
/146.67 лв
-
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
79.98 €
/156.43 лв
-
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
62.98 €
/123.18 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
Уеб камера Logitech Brio 100 (960-001585), микрофон, Full HD (1920x1080@30fps), защитен капак, черна
36.98 €
/72.33 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
64.99 € -
182.98 €
/357.88 лв
-
178.95 €
/349.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
148.99 €
/291.40 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
203.99 €
/398.97 лв
-
544.99 €
/1065.91 лв
-
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
119.99 €
/234.68 лв
149.99 € -
95.99 €
/187.74 лв
-
17.37 €
/33.98 лв
-
17.71 €
/34.64 лв
-
23.50 €
/45.96 лв
-
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
109.99 €
/215.12 лв
-
60.99 €
/119.29 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
58.79 € -
46.99 €
/91.90 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
159.62 €
/312.19 лв
-
510.78 €
/999.00 лв
-
632.46 €
/1236.99 лв
-
Видеорегистратор Esperanza XDR102, камера за автомобил, Full HD, LCD дисплей, MicroSD до 32GB, черен
15.00 €
/29.34 лв
15.56 €
-
91.06 €
/178.10 лв
94.15 € -
87.16 €
/170.48 лв
98.46 € -
87.16 €
/170.48 лв
98.46 € -
Видеорегистратор Esperanza XDR102, камера за автомобил, Full HD, LCD дисплей, MicroSD до 32GB, черен
15.00 €
/29.34 лв
15.56 € -
22.99 €
/44.96 лв
25.05 € -
119.99 €
/234.68 лв
149.99 € -
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
54.99 €
/107.55 лв
58.79 € -
58.99 €
/115.37 лв
64.99 € -
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
29.99 €
/58.66 лв
30.99 €
Видеорегистратор Tracer MobiDrive, камера за автомобил, 720P@30fps, 2.2" (5.59 cm) LCD дисплей, слот за MicroSD карта, черен11.13 €
/21.78 лв
Видеорегистратор Esperanza XDR102, камера за автомобил, Full HD, LCD дисплей, MicroSD до 32GB, черен15.00 €
/29.34 лв
Видеорегистратор XL-V2, камера за автомобил, HD (1280x720), 4" (10.16 cm) екран, слот за microSD карта30.44 €
/59.53 лв




























































