ZT-B50620H-10M
The ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Ti 16GB Twin Edge OC is a compact graphics card powered by NVIDIA‘s cutting edge Blackwell Architecture, DLSS4 and 16GB of GDDR7 memory. With a factory OC as well as a solid cooling solution, the Twin Edge OC is ready to take on the latest title releases with smooth framerates and performance.
Feature Highlights:
- Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4
- 8-Pin PCIe power connector
- SFF-Ready Graphics Card
- Compact dual-fan form factor
- IceStorm 2.0 Cooling
- BladeLink Fans
- FREEZE Fan Stop
- Metal Backplate
| Specification | |
|---|---|
| GPU Model | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti GPU |
| CUDA Cores | 4608 |
| Video Memory | 16GB GDDR7 |
| Memory Bus | 128-bit |
| Engine Clock | 2602 MHz |
| Memory Clock | 28 Gbps |
| PCI Express | PCI Express 5.0 x8 |
| Display Outputs | 3 x DisplayPort 2.1b with UHBR20 (up to 4K 480Hz or 8K 165Hz with DSC), 1 x HDMI® Connector (Supports 4K 480Hz HDR or 8K 120Hz HDR with DSC, and Gaming VRR as specified in HDMI 2.1b) |
| HDCP Support | 2.3 |
| Multi Display Capability | Quad Display |
| Recommended Power Supply | 600W |
| Power Consumption | 180W |
| Power Input | 1 x 8-pin power input |
| DirectX | Microsoft DirectX® 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Cooling | IceStorm 2.0 |
| Slot Size | 2 |
| SLI | No |
| Supported OS | Windows 11 / Windows 10 64-bit (v1809 November 2018 or later) |
| Card Dimensions | 220.5mm x 120.25mm x 41.6mm / 8.7" x 4.7" x 1.6" |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Видео карти ZOTAC
Виж всички Видео карти в категорията
| GPU производител: | nVidia |
|---|---|
| Капацитет: | 16 GB |
| Тип памет на видеокарта: | GDDR7 |
| Битове (BUS памет): | 128 Bit |
| Интерфейс: | DP HDMI |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
71.27 €
/139.38 лв
-
319.50 €
/624.90 лв
-
364.89 €
/713.67 лв
-
80.08 €
/156.62 лв
-
1070.16 €
/2093.05 лв
-
81.73 €
/159.84 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
105.05 €
/205.45 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5050, 8GB, MSI Ventus 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
325.57 €
/636.76 лв
-
416.86 €
/815.31 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
80.08 €
/156.62 лв
-
1070.16 €
/2093.05 лв
-
764.77 €
/1495.76 лв
-
35.22 €
/68.89 лв
-
81.73 €
/159.84 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
71.27 €
/139.38 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5050, 8GB, MSI Shadow 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
307.89 €
/602.18 лв
-
371.33 €
/726.26 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 580 2048SP, Biostar, PCI-E 3.0, 8GB GDDR5, 256-bit, DisplayPort, HDMI, DVI
167.99 €
/328.56 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
548.99 €
/1073.73 лв
-
1629.95 €
/3187.90 лв
-
71.27 €
/139.38 лв
-
80.08 €
/156.62 лв
-
35.22 €
/68.89 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
172.13 €
/336.65 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
403.76 €
/789.69 лв
-
57.95 €
/113.33 лв
-
755.50 €
/1477.64 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 580 2048SP, Biostar, PCI-E 3.0, 8GB GDDR5, 256-bit, DisplayPort, HDMI, DVI
167.99 €
/328.56 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
599.99 €
/1173.48 лв
-
753.99 €
/1474.68 лв
-
718.99 €
/1406.22 лв
-
723.99 €
/1416.00 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, MSI Ventus 3X OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1348.99 €
/2638.40 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
548.99 €
/1073.73 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, Gainward Phoenix, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1318.99 €
/2579.72 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Acer Nitro, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
459.99 €
/899.66 лв
-
1239.99 €
/2425.21 лв
-
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
838.99 €
/1640.92 лв
-
764.99 €
/1496.19 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
318.99 €
/623.89 лв
328.99 €
Видео карта Nvidia GF RTX 3080, 10GB, Biostar Extreme Gaming, PCI-E 4.0, GDDR6X, 320-bit, DisplayPort, HDMI685.02 €
/1339.79 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 16GB, Gainward Python III, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI654.31 €
/1279.73 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 5070, 12GB, MSI SHADOW 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 192-bit, DisplayPort, HDMI692.48 €
/1354.38 лв


























































