ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Twin Edge
.png)
WIDE CASE COMPATIBILITY
The compact design of the ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Series of GPUs are SFF-ready, making it easier for gamers looking to upgrade. With a slim 2-slot width and up to 8.7inch / 220.5mm short length, most PC cases available can easily accommodate with a simple drop-in installation.
Feature Highlights:
- Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4
- 8-Pin PCIe power connector
- SFF-Ready compact Graphics Card
- Metal Backplate
- BladeLink Fans
| Category | Details |
|---|---|
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| CUDA Cores | 3840 |
| Video Memory | 8GB GDDR7 |
| Memory Bus | 128-bit |
| Engine Clock | 2497 MHz |
| Memory Clock | 28 Gbps |
| Interface | PCI Express 5.0 x8 |
| Display Outputs | - 3 x DisplayPort 2.1b (UHBR20) - 1 x HDMI® 2.1b |
| Max Display Resolutions | - Up to 4K @ 480Hz or 8K @ 165Hz (DP 2.1 with DSC) - Up to 4K @ 480Hz HDR or 8K @ 120Hz HDR (HDMI 2.1b) |
| HDCP Support | 2.3 |
| Multi-Display Capability | Quad Display |
| Recommended PSU | 550W |
| Power Consumption | 145W |
| Power Input | 1 x 8-pin |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Видео карти ZOTAC
Виж всички Видео карти в категорията
| GPU производител: | nVidia |
|---|---|
| Капацитет: | 8 GB |
| Тип памет на видеокарта: | GDDR7 |
| Битове (BUS памет): | 128 Bit |
| Интерфейс: | DP HDMI |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
319.50 €
/624.90 лв
-
364.89 €
/713.67 лв
-
64.09 €
/125.34 лв
-
1070.16 €
/2093.05 лв
-
78.98 €
/154.46 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
101.82 €
/199.15 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5050, 8GB, MSI Ventus 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
320.12 €
/626.11 лв
-
414.42 €
/810.54 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
64.09 €
/125.34 лв
-
1070.16 €
/2093.05 лв
-
764.77 €
/1495.76 лв
-
35.22 €
/68.89 лв
-
78.98 €
/154.46 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5050, 8GB, MSI Shadow 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
307.89 €
/602.18 лв
-
366.36 €
/716.54 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 580 2048SP, Biostar, PCI-E 3.0, 8GB GDDR5, 256-bit, DisplayPort, HDMI, DVI
167.99 €
/328.56 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
548.99 €
/1073.73 лв
-
1608.12 €
/3145.21 лв
-
64.09 €
/125.34 лв
-
35.22 €
/68.89 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
167.58 €
/327.76 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
403.74 €
/789.64 лв
-
55.65 €
/108.85 лв
-
756.34 €
/1479.27 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
3748.99 €
/7332.39 лв
-
918.95 €
/1797.32 лв
-
64.09 €
/125.34 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 580 2048SP, Biostar, PCI-E 3.0, 8GB GDDR5, 256-bit, DisplayPort, HDMI, DVI
167.99 €
/328.56 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
599.99 €
/1173.48 лв
-
753.99 €
/1474.68 лв
-
718.99 €
/1406.22 лв
-
723.99 €
/1416.00 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, MSI Ventus 3X OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1348.99 €
/2638.40 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
548.99 €
/1073.73 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, Gainward Phoenix, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1318.99 €
/2579.72 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Acer Nitro, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
459.99 €
/899.66 лв
-
1239.99 €
/2425.21 лв
-
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
838.99 €
/1640.92 лв
-
764.99 €
/1496.19 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
318.99 €
/623.89 лв
328.99 €
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Asus Prime, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI409.33 €
/800.58 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, Gigabyte EAGLE ICE, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128 bit, DisplayPort, HDMI406.53 €
/795.09 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, Gigabyte Low Profile, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128 bit, DisplayPort, HDMI404.67 €
/791.46 лв


























































