GeForce RTX™ 5060 WINDFORCE OC 8G
- Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4
- Powered by GeForce RTX™ 5060
- Integrated with 8GB GDDR7 128bit memory interface
- WINDFORCE cooling system
Reinforced structur
| Specification | |
|---|---|
| Graphics Processing | GeForce RTX™ 5060 |
| Core Clock | 2512 MHz (Reference card: 2497 MHz) |
| CUDA® Cores | 3840 |
| Memory Clock | 28 Gbps |
| Memory Size | 8 GB |
| Memory Type | GDDR7 |
| Memory Bus | 128 bit |
| Card Bus | PCI-E 5.0 |
| Digital Max Resolution | 7680x4320 |
| Multi-view | 4 |
| Card Size (L×W×H) | 199 × 116 × 40 mm |
| PCB Form | ATX |
| DirectX | DirectX 12 API |
| OpenGL | 4.6 |
| Recommended PSU | 450W |
| Power Connectors | 8 Pin ×1 |
| Output | DisplayPort 2.1b ×3, HDMI 2.1b ×1 |
| Accessories | Quick guide |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Видео карти Gigabyte
Виж всички Видео карти в категорията
| GPU производител: | nVidia |
|---|---|
| Капацитет: | 8 GB |
| Тип памет на видеокарта: | GDDR7 |
| Битове (BUS памет): | 128 Bit |
| Интерфейс: | DP HDMI |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
366.36 €
/716.54 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 580 2048SP, Biostar, PCI-E 3.0, 8GB GDDR5, 256-bit, DisplayPort, HDMI, DVI
167.99 €
/328.56 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
548.99 €
/1073.73 лв
-
1608.12 €
/3145.21 лв
-
52.89 €
/103.44 лв
-
70.00 €
/136.91 лв
-
35.22 €
/68.89 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
167.58 €
/327.76 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
403.76 €
/789.69 лв
-
55.53 €
/108.61 лв
-
738.27 €
/1443.93 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
70.00 €
/136.91 лв
-
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
56.89 €
/111.26 лв
-
738.27 €
/1443.93 лв
-
870.24 €
/1702.04 лв
-
1728.93 €
/3381.50 лв
-
1437.78 €
/2812.06 лв
-
80.75 €
/157.93 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5070, 12GB, Palit Infinity 3, PCI-E 5.0, GDDR7, 192-bit, DisplayPort, HDMI
724.13 €
/1416.27 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
366.36 €
/716.54 лв
-
52.89 €
/103.44 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
355.81 €
/695.90 лв
-
56.94 €
/111.36 лв
-
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
52.89 €
/103.44 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
371.78 €
/727.13 лв
-
167.58 €
/327.76 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
599.99 €
/1173.48 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 580 2048SP, Biostar, PCI-E 3.0, 8GB GDDR5, 256-bit, DisplayPort, HDMI, DVI
167.99 €
/328.56 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
718.99 €
/1406.22 лв
-
753.99 €
/1474.68 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
723.99 €
/1416.00 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, MSI Ventus 3X OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1348.99 €
/2638.40 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, Gainward Phoenix, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1318.99 €
/2579.72 лв
-
764.99 €
/1496.19 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
548.99 €
/1073.73 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Acer Nitro, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
459.99 €
/899.66 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
1239.99 €
/2425.21 лв
-
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
838.99 €
/1640.92 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
318.99 €
/623.89 лв
328.99 €
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, Palit Infinity 2, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI355.81 €
/695.90 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 5050, 8GB, Gigabyte Low Profile, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI362.23 €
/708.47 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 5050, 8GB, Gigabyte D6, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI352.60 €
/689.62 лв




































































