UH7020C
USB Type-C 7 in 1 Hub
- 7 in 1 USB-C Hub: UH7020C turns a single USB-C port into 7 ports with a 4K@60Hz HDMI, SD & microSD UHS-I, 100W Power Delivery, 1× USB-C Data Port, 2× USB-A Data Ports.
- Ultra High-Definition Media Display: Connect to an external monitor via the 4K@60Hz HDMI port for a stunning ultra high-definition experience.
- SD & microSD UHS-I: Easily transfer data in SD and microSD cards (up to 200 MB/s). Experience seamless data management with simultaneous read/write capabilities on both microSD and SD cards.
- Powerful 100W Fast Charging: Plug the charging cable into UH7020C and continuously deliver up to 100W of power to your PC while transferring files or streaming media.
- 5 Gbps SuperSpeed Data Transfer: UH7020C adds three USB 3.0 ports to your device, enabling simultaneous use of multiple USB devices.
Easy to Use with Plug & Play: Simply plug in and start using in seconds, thanks to driver-free install with Mac OS, Windows 11/10/8.1/8/7, Linux OS, iPadOS, iOS,
Android, and Chrome OS.

Compact and
Elegant Design
The self-storing design not only protects the port, but also but also improves portability. Aluminum alloy case and braided cable make UH7020C more durable. Bring you a better user experience.

7-in-1 Expansion

Easy to Use with Plug & Play
Simply plug in and start using in seconds, thanks to driver-free install with Mac OS, Windows 11/10/8.1/8/7, Linux OS, iPadOS, iOS, Android, and Chrome OS.

| HARDWARE | |
|---|---|
| Connector | 1*USB Type-C |
| Number of Ports | 7 |
| Video Interface | 1*HDMI 4K@60Hz |
| SD Interface | UHS-I, up to 200MB/s |
| microSD Interface | UHS-I, up to 200MB/s |
| Power Delivery Interface | 1*PD 100W |
| USB Interface | 1*USB Type-C 5Gbps 2*USB Type-A 5Gbps |
| OTHER | |
|---|---|
| Supported Systems | Mac OS, Windows 11/10/8.1/8/7, Linux OS, iPadOS, iOS, Android, and Chrome OS. |
| Certifications | CE, FCC, RoHS, HDMI, BSMI |
| Environment | Operating Temperature: 0℃~40℃(32℉~104℉) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing |
| PHYSICAL | |
|---|---|
| Case | Aluminum Alloy Case |
| Cable | 180mm Braided Cable |
| Dimensions (W×D×H) | 5 × 1.57 × 0.48 in (127 × 40 × 12.2 mm) |
Виж още Докинг станции TP-Link
Виж всички Докинг станции в категорията
| USB Type-А: | Да |
|---|---|
| USB Type-C: | Да |
| Lightning: | Не |
| USB 2.0: | Не |
| USB 3.X: | Да |
| USB 4.X: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| DisplayPort: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| RJ45: | Не |
| Аудио изход: | Не |
| Четец на карти: | Да |
| Тип: | Универсално |
|---|---|
| Съвместимост: | Универсална |
| От какъв интерфейс: | USB C |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
160.99 €
/314.87 лв
120.00 € лв -
11.37 €
/22.23 лв
120.00 € лв -
7.42 €
/14.51 лв
120.00 € лв -
35.27 €
/68.98 лв
120.00 € лв -
37.69 €
/73.71 лв
120.00 € лв -
27.63 €
/54.03 лв
120.00 € лв -
16.47 €
/32.22 лв
120.00 € лв -
34.44 €
/67.36 лв
120.00 € лв -
50.62 €
/99.00 лв
120.00 € лв -
13.01 €
/25.44 лв
120.00 € лв -
22.66 €
/44.31 лв
120.00 € лв -
7.42 €
/14.51 лв
120.00 € лв -
36.45 €
/71.29 лв
120.00 € лв -
17.45 €
/34.12 лв
120.00 € лв -
11.08 €
/21.68 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
81.62 €
/159.64 лв
120.00 € лв -
43.28 €
/84.64 лв
120.00 € лв -
58.37 €
/114.17 лв
120.00 € лв -
90.94 €
/177.86 лв
120.00 € лв -
43.28 €
/84.64 лв
120.00 € лв -
21.99 €
/43.01 лв
120.00 € лв -
44.45 €
/86.93 лв
120.00 € лв -
272.86 €
/533.66 лв
120.00 € лв -
7.42 €
/14.51 лв
120.00 € лв -
5.29 €
/10.35 лв
120.00 € лв -
7.42 €
/14.51 лв
120.00 € лв -
27.63 €
/54.03 лв
120.00 € лв -
21.54 €
/42.13 лв
120.00 € лв -
22.66 €
/44.31 лв
120.00 € лв -
18.98 €
/37.12 лв
120.00 € лв -
305.18 €
/596.88 лв
120.00 € лв -
101.75 €
/199.00 лв
120.00 € лв -
48.57 €
/94.99 лв
120.00 € лв -
160.99 €
/314.87 лв
120.00 € лв -
28.86 €
/56.45 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.01 лв
120.00 € лв -
85.13 €
/166.50 лв
120.00 € лв -
27.63 €
/54.03 лв
120.00 € лв -
43.28 €
/84.64 лв
120.00 € лв
-
160.99 €
/314.87 лв
120.00 € лв -
43.28 €
/84.64 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
22.66 €
/44.31 лв
120.00 € лв -
65.99 €
/129.07 лв
120.00 € лв -
17.99 €
/35.19 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
21.99 €
/43.01 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
48.57 €
/94.99 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
268.99 €
/526.10 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
32.21 €
/62.99 лв
120.00 € лв -
23.99 €
/46.92 лв
120.00 € лв -
36.99 €
/72.35 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
45.50 €
/88.99 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
30.16 €
/58.99 лв
120.00 € лв -
31.70 €
/61.99 лв
120.00 € лв -
26.82 €
/52.45 лв
120.00 € лв -
9.50 €
/18.58 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
25.99 €
/50.83 лв
120.00 € лв -
20.45 €
/39.99 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.01 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
12.78 €
/24.99 лв
120.00 € лв
-
42.69 €
/83.50 лв
120.00 € лв -
64.19 €
/125.55 лв
120.00 € лв -
97.60 €
/190.90 лв
120.00 € лв -
42.69 €
/83.50 лв
120.00 € лв -
42.69 €
/83.50 лв
120.00 € лв -
42.69 €
/83.50 лв
120.00 € лв -
58.25 €
/113.92 лв
120.00 € лв -
42.69 €
/83.50 лв
120.00 € лв -
11.22 €
/21.94 лв
120.00 € лв -
55.14 €
/107.85 лв
120.00 € лв -
24.15 €
/47.23 лв
120.00 € лв -
57.69 €
/112.83 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.38 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
9.64 €
/18.85 лв
120.00 € лв -
44.06 €
/86.18 лв
120.00 € лв -
149.04 €
/291.49 лв
120.00 € лв -
26.88 €
/52.57 лв
120.00 € лв -
149.04 €
/291.49 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
22.56 €
/44.12 лв
120.00 € лв -
149.04 €
/291.49 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
95.60 €
/186.98 лв
120.00 € лв -
42.69 €
/83.50 лв
120.00 € лв -
57.01 €
/111.50 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
10.00 €
/19.56 лв
120.00 € лв -
47.09 €
/92.11 лв
120.00 € лв -
19.97 €
/39.05 лв
120.00 € лв -
98.77 €
/193.17 лв
120.00 € лв -
19.58 €
/38.29 лв
120.00 € лв -
31.33 €
/61.27 лв
120.00 € лв -
59.00 €
/115.40 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
34.44 €
/67.36 лв
120.00 € лв
Докинг станция Gembird A-CM-COMBO8-02, от USB-C към 1x USB-C(PD), 2x USB-A, 1x HDMI, 1x VGA, 1x AUX, 1x SD/MicroSD четец, сива31.99 €
/62.57 лв
Докинг станция D-Link DUB-2327, от USB C към 1x USB C(PD), 2x USB A, 1x HDMI, 1x SD/MicroSD четец на карти, сива34.99 €
/68.43 лв
Докинг станция Unitek D1051A, от USB-C към 1x USB-C(PD), 1x USB-A, 2x HDMI, 1x VGA, сива31.59 €
/61.78 лв




























































































































