TP-Link UH3020C
- 3-in-1 USB-C Hub: UH3020C turns a single USB-C port into 3 ports with a 4K@60Hz HDMI, 100W Power Delivery, 1× USB-A Data Port.
- Ultra High-Definition Media Display: Connect to an external monitor via the 4K@60Hz HDMI port for a stunning ultra high-definition experience.
- Powerful 100W Fast Charging: Plug the charging cable into UH3020C and continuously deliver up to 100W of power to your PC while transferring files or streaming media.
- 5 Gbps SuperSpeed Data Transfer: UH3020C adds a USB 3.0 port to enable fast data transfer.
- Easy to Use with Plug & Play: Simply plug in and start using in seconds, thanks to driver-free install with Mac OS, Windows 11/10/8.1/8/7, Linux OS, iPadOS, iOS, Android, and Chrome OS.

Compact and Elegant Design
The self-storing design not only protects the connector, but also but also improves portability. Aluminum alloy case and braided cable make UH3020C more durable. Bring you a better user experience.

Easy to Use with Plug & Play
Simply plug in and start using in seconds, thanks to driver-free install with Mac OS, Windows 11/10/8.1/8/7, Linux OS, iPadOS, iOS, Android, and Chrome OS.

| HARDWARE | |
|---|---|
| Connector | 1*USB Type-C |
| Number of Ports | 3 |
| Video Interface | 1*HDMI 4K@60Hz |
| Power Delivery Interface | 1*PD 100W |
| USB Interface | 1*USB Type-A 5Gbps |
| OTHER | |
|---|---|
| Supported Systems | Mac OS, Windows 11/10/8.1/8/7, Linux OS, iPadOS, iOS, Android, and Chrome OS. |
| Certifications | CE, FCC, RoHS, HDMI, BSMI |
| Environment | Operating Temperature: 0℃~40℃(32℉~104℉) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing |
| PHYSICAL | |
|---|---|
| Case | Aluminum Alloy Case |
| Cable | 180mm Braided Cable |
| Dimensions (W×D×H) | 2.07 × 2.38 × 0.48 in (52.7 × 60.5 × 12.2 mm) |
Виж още Докинг станции TP-Link
Виж всички Докинг станции в категорията
| USB Type-А: | Да |
|---|---|
| USB Type-C: | Да |
| Lightning: | Не |
| USB 2.0: | Не |
| USB 3.X: | Да |
| USB 4.X: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| DisplayPort: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| RJ45: | Не |
| Аудио изход: | Не |
| Четец на карти: | Не |
| Тип: | Универсално |
|---|---|
| Съвместимост: | Универсална |
| От какъв интерфейс: | USB C |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
229.99 €
/449.82 лв
-
33.23 €
/64.99 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
66.88 €
/130.81 лв
-
9.60 €
/18.77 лв
-
22.59 €
/44.18 лв
-
23.50 €
/45.97 лв
-
44.68 €
/87.40 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
17.81 €
/34.82 лв
-
72.37 €
/141.55 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
36.26 €
/70.92 лв
-
268.99 €
/526.10 лв
-
72.37 €
/141.55 лв
-
200.82 €
/392.78 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
95.76 €
/187.28 лв
-
35.45 €
/69.34 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
34.52 €
/67.51 лв
-
44.68 €
/87.40 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
64.59 €
/126.33 лв
-
108.10 €
/211.42 лв
-
66.88 €
/130.81 лв
-
74.15 €
/145.02 лв
-
160.99 €
/314.87 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
15.34 €
/29.99 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
35.76 €
/69.93 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
36.99 € -
59.00 €
/115.40 лв
-
25.52 €
/49.92 лв
-
160.99 €
/314.87 лв
-
15.10 €
/29.54 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
44.68 €
/87.40 лв
-
160.99 €
/314.87 лв
-
65.99 €
/129.07 лв
-
17.81 €
/34.82 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
21.99 €
/43.01 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
67.54 €
/132.10 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
179.99 €
/352.03 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
268.99 €
/526.10 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
36.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
32.21 €
/62.99 лв
-
75.91 €
/148.47 лв
-
9.50 €
/18.58 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
98.68 €
/193.00 лв
-
45.50 €
/88.99 лв
-
48.57 €
/94.99 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
31.70 €
/61.99 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
37.71 €
/73.75 лв
38.65 € -
55.06 €
/107.69 лв
57.18 € -
93.32 €
/182.52 лв
99.14 € -
64.19 €
/125.55 лв
66.88 € -
53.76 €
/105.14 лв
57.18 € -
35.77 €
/69.97 лв
40.32 € -
19.61 €
/38.36 лв
20.16 € -
24.15 €
/47.23 лв
30.54 € -
53.76 €
/105.14 лв
57.18 € -
22.21 €
/43.45 лв
39.64 € -
26.88 €
/52.57 лв
33.31 € -
98.99 €
/193.61 лв
102.25 € -
48.99 €
/95.82 лв
68.29 € -
17.40 €
/34.03 лв
25.28 € -
44.83 €
/87.69 лв
49.61 € -
51.80 €
/101.31 лв
55.77 € -
28.03 €
/54.81 лв
38.56 € -
10.00 €
/19.56 лв
26.48 € -
61.92 €
/121.10 лв
64.80 € -
18.63 €
/36.44 лв
19.96 € -
41.99 €
/82.13 лв
43.87 € -
21.98 €
/42.99 лв
23.43 € -
26.99 €
/52.79 лв
35.46 € -
30.30 €
/59.25 лв
35.77 € -
110.18 €
/215.50 лв
122.27 € -
98.77 €
/193.17 лв
111.88 € -
45.99 €
/89.95 лв
60.84 € -
59.00 €
/115.40 лв
60.84 € -
29.99 €
/58.66 лв
36.99 € -
36.12 €
/70.64 лв
39.00 € -
34.44 €
/67.36 лв
50.62 € -
20.34 €
/39.78 лв
21.54 €
Докинг станция Baseus Joystar 7-in-1 Hub (B00030708811-01), от USB-C към 1x USB-C (PD), 3x USB-A. 1x HDMI, 1x SD четец, 1x microSD четец, сива23.50 €
/45.97 лв
Докинг станция D-Link M420, от USB C към 1x USB C, 2x USB A, 1x HDMI, черна23.51 €
/45.99 лв
Докинг станция Ugreen 5-in-1 USB C Hub (60383), от USB C към 3x USB A, 1x HDMI, 1x SD/MicroSD четец на карти, сива23.25 €
/45.47 лв












































































































