- 2K резолюция - С разделителна способност от 2304 × 1296 px, Tapo C510W усилва вашата сигурност, като улавя повече детайли в сравнение с традиционните камери с резолюция 1080p (1920 × 1080 px).
- Пълноцветно нощно виждане - Дава пълноцветни изображения с вградените прожектори дори през нощта.
- 360° визуално покритие - Осигурява 360° хоризонтален и 130° вертикален обхват на видимост, за да улови всичко наоколо.
- Интелигентно проследяване на движение - Tapo C510W проследява движението с бързо въртене, което гарантира, че ще държите под око по-важните зони.
- Откриване на различни обекти безплатно - Технологията с изкуствен интелект (Smart AI) идентифицира човек, като ви уведомява при необходимост. Можете също така да настроите персонализирани зони на активност или граници, за да получавате само сигналите, които имат значение.
- Персонализирана звукова и светлинна аларма - Запишете собствено аудио като аларма и регулирайте яркостта за персонализирана употреба.
- Локално и облачно хранилище – Запазвайте записаните видеоклипове на microSD карта (до 512 GB)† или като използвате облачните услуги Tapo Care**.
- IP65 устойчивост на атмосферни влияния-Предлага отлична водоустойчивост и прахоустойчивост за сценарии на открито.
| Камера | |
|---|---|
| Светлочувствителен сензор | 1/2.8'' CMOS |
| Обектив | 2,0±5%; Фокусно разстояние: 3,9 mm±5% |
| Night Vision | IR LED (до 30 метра), пълноцветно нощно виждане |
| Weatherproof Rating | IP65 |
| View Range | 360° хоризонталнен и 130° вертикален |
| Резолюция | 2K 3MP (2304 × 1296 px) |
| VIDEO | |
|---|---|
| Frame Rate | 15 fps |
| Video Streaming | 2K |
| Видео компресия | H.264 |
| АУДИО | |
|---|---|
| Аудио комуникация | Двупосочно аудио |
| Audio Input & Output: | Вградени микрофон и високоговорител |
| МРЕЖА | |
|---|---|
| Wireless Security | WPA/WPA2-PSK |
| Стандарти и протоколи | IEEE 802.11b/g/n |
| Защита | 128 битово AES криптиране с SSL/TLS |
| Frequency | 2.4 GHz |
| ACTIVITY NOTIFICATIONS | |
|---|---|
| Задействане на входа | Откриване на хора, Откриване на движение |
| Output Notification | Моментна снимка (Tapo care), клипове (Tapo care) |
| HARDWARE | |
|---|---|
| Бутони | Бутон РЕСЕТ |
| Indicator LED | Системен LED индикатор |
| Adapter Input | 100-240V, 50/60Hz |
| Adapter Output | 12.0V/1.0A |
| Product Dimensions (W x D x H) | 4.9 x 4.8 x 3.5 in. (123.8 x 123 x 90 mm) |
| ДРУГИ | |
|---|---|
| Сертификати | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Съдържание на пакета | Камера Tapo C510W Захранващ адаптер (3,0 м) Монтажни дюбели Монтажни винтове Винтове на скобата Шаблон за монтаж Водоустойчиво уплътнение Монтажна скоба Ръководство за бърз старт |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.80 €
/11.35 лв
120.00 € лв -
9.15 €
/17.89 лв
120.00 € лв -
50.62 €
/99.00 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
6.93 €
/13.54 лв
120.00 € лв -
46.60 €
/91.13 лв
120.00 € лв -
13.01 €
/25.44 лв
120.00 € лв -
98.51 €
/192.66 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
70.78 €
/138.43 лв
120.00 € лв -
71.33 €
/139.52 лв
120.00 € лв -
25.00 €
/48.90 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
106.20 €
/207.71 лв
120.00 € лв -
212.15 €
/414.93 лв
120.00 € лв -
33.06 €
/64.66 лв
120.00 € лв -
7.16 €
/14.01 лв
120.00 € лв -
6.09 €
/11.91 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
129.78 €
/253.82 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
11.35 €
/22.19 лв
120.00 € лв -
18.38 €
/35.94 лв
120.00 € лв -
22.46 €
/43.93 лв
120.00 € лв -
107.99 €
/211.21 лв
120.00 € лв -
43.63 €
/85.32 лв
120.00 € лв -
69.05 €
/135.05 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
5.57 €
/10.88 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
6.82 €
/13.34 лв
120.00 € лв -
9.47 €
/18.52 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
79.30 €
/155.10 лв
120.00 € лв -
13.20 €
/25.81 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
15.51 €
/30.34 лв
120.00 € лв -
150.93 €
/295.20 лв
120.00 € лв -
26.90 €
/52.61 лв
120.00 € лв -
80.99 €
/158.40 лв
120.00 € лв
-
323.99 €
/633.67 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
38.89 €
/76.06 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
30.99 €
/60.61 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
243.37 €
/475.99 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв
-
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
21.99 €
/43.01 лв
120.00 € лв -
4.50 €
/8.80 лв
120.00 € лв -
8.80 €
/17.21 лв
120.00 € лв -
9.74 €
/19.06 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
66.99 €
/131.02 лв
120.00 € лв -
10.85 €
/21.21 лв
120.00 € лв -
108.79 €
/212.77 лв
120.00 € лв -
81.55 €
/159.49 лв
120.00 € лв -
33.20 €
/64.94 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
269.99 €
/528.05 лв
120.00 € лв -
125.75 €
/245.94 лв
120.00 € лв -
54.10 €
/105.81 лв
120.00 € лв -
12.93 €
/25.29 лв
120.00 € лв -
8.63 €
/16.89 лв
120.00 € лв -
15.30 €
/29.91 лв
120.00 € лв -
6.47 €
/12.66 лв
120.00 € лв -
452.06 €
/884.15 лв
120.00 € лв -
8.50 €
/16.62 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
188.06 €
/367.80 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
358.99 €
/702.12 лв
120.00 € лв -
311.89 €
/610.00 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
55.72 €
/108.97 лв
120.00 € лв -
33.63 €
/65.78 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
44.02 €
/86.10 лв
120.00 € лв -
635.80 €
/1243.53 лв
120.00 € лв -
320.92 €
/627.66 лв
120.00 € лв






















































































































