Външна охранителна Wi-Fi камера
- 2K QHD—Записва всяко изображение в кристално чиста 2560x1440 дефиниция.
- Кабелна или безжична мрежа—Свържете камерата си към мрежата чрез Ethernet или WiFi за лесна инсталация.
- Пълноцветно нощно виждане—заснемайте цветен видеоклип дори през нощта.
- Starlight Night Vision—Осигурете стабилен изглед с повече детайли дори при светлината на звездите.
- Откриване на движение и известия—Уведомява ви, когато камерата открие движение.
- Звукови и светлинни аларми—задействат светлинни и звукови ефекти, за да изплашат нежеланите посетители.
- Двупосочен звук—позволява комуникация чрез вграден микрофон и високоговорител.
- Безопасно съхранение—локално съхранява до 128 GB 2K QHD видео на microSD карта, предлагайки удобен достъп до вашите видеозаписи.
- Гласов контрол—Освободете ръцете си с гласов контрол: Работи с Google Assistant и Amazon Alexa. (Google Assistant и Amazon Alexa не са налични на всички езици и държави).
- Tapo Care—Услугата Tapo Care позволява съхранение в облака на видеозаписите и предлага много допълнителни функции. Tapo Care може да се изпробва безплатно за 30 дни.
| МРЕЖА | |
|---|---|
| Защита | 128 -битово AES криптиране със SSL/TLS |
| Wireless Rate | 11Mbps(802.11b) 54Mbps(802.11g) 150Mbps(802.11n) |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Wireless Security | WPA/WPA2-PSK |
| ACTIVITY NOTIFICATIONS | |
|---|---|
| Задействане на входа | Датчик за движение |
| Output Notification | Известие |
| VIDEO | |
|---|---|
| Видео компресия | H.264 |
| Frame Rate | 15fps |
| Video Streaming | 4MP |
| SYSTEM | |
|---|---|
| Regulatory Certification | CE, NCC |
| System Requirements | iOS 10+, Android 5.0+ |
| ENVIRONMENT | |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C~45°C (-4°F~113°F) |
| Storage Temperature | -20°C~60°C (-4°F~140°F) |
| Operating Humidity | 10%~ 90%RH без кондензация |
| Storage Humidity | 0%~ 90%RH без кондензация |
| ЗАХРАНВАНЕ | |
|---|---|
| Camera input | 3 Meter Power Cable |
| PACKAGE CONTENTS | |
|---|---|
| Package Contents | Тапо C320WS Захранващ адаптер Шаблон за монтаж Втулки и винтове Водоустойчив уплътнител Водоустойчиви кабелни приставки Ръководство за бърз старт |
| HARDWARE | |
|---|---|
| Бутони | Бутон за рестартиране |
| Indicator LED | Системен светодиод, 2 × бял светодиод |
| Adapter Input | 100-240VAC, 50/60Hz, 0.3A |
| Adapter Output | 9.0V/0.6A (DC мощност) |
| Dimensions (W x D x H) | 5,6 x 4,1 x 2,5 инча (142,3 x 103,4 x 64,3 мм) |
| Камера | |
|---|---|
| Светлочувствителен сензор | 1/3“ |
| Резолюция | 4 MP (2560 × 1440) |
| Обектив | F/NO: 1,61; Фокусно разстояние: 3.18 mm |
| Night Vision | 850 nm IR LED до 98 ft (30 m) |
| АУДИО | |
|---|---|
| Аудио комуникация | Двупосочно аудио |
| Audio Input & Output: | Вграден микрофон и високоговорител |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
14.91 €
/29.16 лв
-
35.00 €
/68.45 лв
-
35.00 €
/68.45 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
36.47 €
/71.33 лв
-
71.71 €
/140.26 лв
-
53.15 €
/103.94 лв
-
13.82 €
/27.02 лв
-
55.72 €
/108.99 лв
-
43.30 €
/84.69 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
14.39 €
/28.14 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
58.16 €
/113.74 лв
87.29 € -
14.61 €
/28.58 лв
-
113.20 €
/221.39 лв
-
554.93 €
/1085.35 лв
-
67.46 €
/131.94 лв
-
106.55 €
/208.39 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
105.91 €
/207.15 лв
112.89 € -
1268.06 €
/2480.12 лв
-
199.00 €
/389.20 лв
-
13.05 €
/25.52 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
173.83 €
/339.99 лв
-
33.06 €
/64.66 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
9.09 €
/17.78 лв
-
15.34 €
/29.99 лв
-
8.96 €
/17.52 лв
-
161.18 €
/315.24 лв
-
7.62 €
/14.90 лв
-
28.86 €
/56.45 лв
-
109.23 €
/213.64 лв
-
18.63 €
/36.43 лв
-
14.92 €
/29.19 лв
-
12.10 €
/23.66 лв
12.67 €
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
5.00 €
/9.78 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
7.66 € -
13.98 €
/27.34 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
174.98 €
/342.23 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
5.11 €
/9.99 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
243.37 €
/475.99 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
377.99 €
/739.28 лв
-
76.47 €
/149.56 лв
81.08 € -
109.74 €
/214.63 лв
120.55 € -
75.54 €
/147.75 лв
87.86 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
7.02 €
/13.73 лв
9.71 € -
248.75 €
/486.51 лв
272.50 € -
29.97 €
/58.62 лв
34.52 € -
108.99 €
/213.17 лв
117.99 € -
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
21.90 €
/42.83 лв
30.97 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
19.45 €
/38.05 лв
19.90 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
37.90 €
/74.13 лв
46.51 € -
87.79 €
/171.71 лв
94.56 € -
61.62 €
/120.53 лв
63.47 € -
11.68 €
/22.84 лв
12.72 € -
17.40 €
/34.02 лв
18.99 € -
16.31 €
/31.90 лв
17.36 € -
347.87 €
/680.37 лв
389.51 € -
55.72 €
/108.97 лв
59.99 € -
29.25 €
/57.20 лв
38.02 € -
402.40 €
/787.02 лв
444.83 € -
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
110.18 €
/215.50 лв
122.27 € -
11.98 €
/23.43 лв
13.98 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
89.90 €
/175.83 лв
140.77 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
90.07 €
/176.16 лв
94.05 € -
93.99 €
/183.83 лв
98.99 € -
119.71 €
/234.14 лв
140.59 € -
8.63 €
/16.89 лв
10.89 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
138.99 € -
67.97 €
/132.95 лв
69.13 €























































































































