| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-1550 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 132.34 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 25.6 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.53 mm H2O |
| РАЗМЕРИ | 125 mm x W135 mm x H155 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Dual Tower Layout AGHP GEN4 Heatpipes Nickel Plated Soldered Copper Base TL-C12 High Performance Fan Stealth Design Top Fin Factory Calibrated Balance |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители Thermalright
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
29.45 €
/57.60 лв
120.00 € лв -
93.78 €
/183.41 лв
120.00 € лв -
14.67 €
/28.70 лв
120.00 € лв -
12.00 €
/23.47 лв
120.00 € лв -
25.22 €
/49.32 лв
120.00 € лв -
8.55 €
/16.72 лв
120.00 € лв -
7.02 €
/13.73 лв
120.00 € лв -
42.51 €
/83.14 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.13 лв
120.00 € лв -
10.96 €
/21.43 лв
120.00 € лв -
3.78 €
/7.38 лв
120.00 € лв -
47.86 €
/93.62 лв
120.00 € лв -
12.77 €
/24.97 лв
120.00 € лв -
13.94 €
/27.27 лв
120.00 € лв -
30.47 €
/59.59 лв
120.00 € лв -
32.72 €
/64.00 лв
120.00 € лв -
10.96 €
/21.43 лв
120.00 € лв -
4.70 €
/9.20 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
7.16 €
/14.01 лв
120.00 € лв -
7.28 €
/14.24 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
14.20 €
/27.77 лв
120.00 € лв -
42.83 €
/83.77 лв
120.00 € лв -
30.91 €
/60.46 лв
120.00 € лв -
5.43 €
/10.63 лв
120.00 € лв -
68.89 €
/134.74 лв
120.00 € лв -
12.90 €
/25.23 лв
120.00 € лв -
8.01 €
/15.67 лв
120.00 € лв -
10.96 €
/21.43 лв
120.00 € лв -
32.72 €
/64.00 лв
120.00 € лв -
16.18 €
/31.64 лв
120.00 € лв -
11.25 €
/22.00 лв
120.00 € лв -
5.80 €
/11.34 лв
120.00 € лв -
8.55 €
/16.72 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
36.02 €
/70.45 лв
120.00 € лв -
36.02 €
/70.45 лв
120.00 € лв -
46.61 €
/91.16 лв
120.00 € лв
-
42.83 €
/83.77 лв
120.00 € лв -
12.00 €
/23.47 лв
120.00 € лв -
20.49 €
/40.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
18.60 €
/36.37 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
18.01 €
/35.23 лв
120.00 € лв -
22.20 €
/43.42 лв
120.00 € лв -
34.12 €
/66.73 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
24.56 €
/48.04 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв -
19.02 €
/37.20 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
18.50 €
/36.18 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
89.47 €
/174.99 лв
120.00 € лв -
273.99 €
/535.88 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
100.72 €
/196.99 лв
120.00 € лв -
30.56 €
/59.77 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.01 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв
-
218.90 €
/428.14 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
50.72 €
/99.20 лв
120.00 € лв -
19.60 €
/38.33 лв
120.00 € лв -
11.87 €
/23.21 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
11.87 €
/23.21 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
108.79 €
/212.77 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
14.39 €
/28.14 лв
120.00 € лв -
8.80 €
/17.21 лв
120.00 € лв -
75.54 €
/147.75 лв
120.00 € лв
Охлаждане за процесор Endorfy Fera 5 ARGB, съвместимост със сокети Intel LGA1700/LGA1200/LGA115X/LGA2066/LGA2011-3 & AMD AM5/AM4/AM3 (+)37.61 €
/73.56 лв
Охлаждане за процесор be quiet! Pure Rock 3 LX, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700 & AMD AM5/AM438.15 €
/74.62 лв
Охлаждане за процесор Endorfy Fera 5 Black ARGB, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700/1200/115x/2066/2011-3 & AMD AM5/AM438.17 €
/74.65 лв































































































