Тестерът за качеството на водата Ermenrich Wett QT40 може да се използва в домашни, офис и промишлени условия за определяне на качеството на водата, годността й за пиене и степента на опасност за здравето. Уредът е подходящ за тестване на вода от различни източници: аквариуми, басейни, джакузита, водопроводи, кладенци, естествени резервоари и хидропонни системи. Тестерът определя 8 характеристики: pH (киселинност), TDS (общ брой разтворени твърди вещества), EC (електропроводимост), соленост, S.G. (специфично тегло), ORP (окислително-редукционен потенциал), концентрация на водород и температура.
Тестерът определя киселинността/алкалността в диапазон от 0–14 pH с грешка от ±0,05 pH; TDS – 0–200 000 ppm с грешка ±2%; EC – 0–200 000 µS/cm с грешка ±2%; соленост – 0,01–25% с грешка ±2%; S.G. – 1–1,222; ORP – от 0 до ±1999 mV с грешка ±2 mV; концентрация на водород – 0–10 000 ppb; температура в диапазона от 0°C…+60 °C. Мерните единици за температура могат да бъдат зададени на градуси по Целзий или по Фаренхайт. В даден момент може да бъде тестван само един параметър на водата. Резултатите се показват на лесен за четене течнокристален екран с фоново осветление, който включва 4 цифри, текущи мерни единици и индикатор за нивото на зареждане.
Ermenrich Wett QT40 се предлага заедно със специални прахове за приготвяне на буферни разтвори с различни нива на pH, които се използват за калибриране на устройството.
Основни характеристики:
- 8 функции за тестване на качеството на водата в едно устройство
- Тестерът се захранва с 3 батерии LR44
- IP65, пълна защита срещу прах и водни струи
- Течнокристален дисплей с фоново осветление и голям, лесен за четене шрифт
- Функция за автоматично изключване на устройството след 5 минути бездействие
Комплектът включва:
- Тестер за качеството на водата
- Сашета за приготвяне на буферни разтвори – 3 бр.
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Ermenrich |
| Гаранция | 5 години |
| EAN | 5905555023236 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 23x8x5 cm |
| Транспортно тегло | 0.17 kg |
| Вградени функции | TDS метър, солемер, термометър, уред за измерване на H2, уред за измерване на ORP, уред за измерване на S.G, уред за измерване на pH, уред за измерване на проводимостта |
| === Разделител === | Уред за измерване на pH (киселинност) |
| Измервателен диапазон | 0–14 pH |
| Разделителна способност на измерването | 0,01 pH |
| Точност на измерването | ±0,05 pH |
| Автоматична температурна компенсация (ATC) | 0…+60 °С |
| === Разделител === | TDS метър (общ брой разтворени твърди вещества) |
| Измервателен диапазон | 0–200000 ppm, 10,1–200 ppt |
| Разделителна способност на измерването | 1 ppm, 0,1 ppt |
| Точност на измерването | ±2% |
| Коефициент на преобразуване | 0.5 |
| === Разделител === | Кондуктометър (електропроводимост) |
| Измервателен диапазон | 1–200000 µS/cm |
| Разделителна способност на измерването | 1 μS/cm, 0,1 mS/cm |
| Точност на измерването | ±2% |
| === Разделител === | Термометър (температура) |
| Измервателен диапазон | 0…+60 °С |
| Разделителна способност на измерването | 1 °C |
| Точност на измерването | ±0,5 °C |
| === Разделител === | Солемер (соленост) |
| Измервателен диапазон | 0,01–25%, 0–10000 ppm, 10,1–200 ppt |
| Разделителна способност на измерването | 0,01%, 1 ppm, 0,1 ppt |
| Точност на измерването | ±2% |
| === Разделител === | Уред за измерване на S.G. (специфично тегло) |
| Измервателен диапазон | 1–1,222 |
| === Разделител === | Уред за измерване на H2 (концентрация на водород) |
| Измервателен диапазон | 0–10000 ppb, 0–10 ppm |
| Разделителна способност на измерването | 1 ppb, 0,001 ppm |
| Точност на измерването | ±10 ppb, ±0,01 ppm |
| === Разделител === | ORP метър (окислително-редукционен потенциал) |
| Измервателен диапазон | 0…±1999 mV |
| Разделителна способност на измерването | 1 mV |
| Точност на измерването | ±2 mV |
| === Разделител === | Общи спецификации |
| Дисплей | Течнокристален дисплей |
| Размер на екрана, mm | 33x24 |
| Фоново осветление на дисплея | yes |
| Захранване | батерии LR44, 3 бр. |
| Време на работа (с един комплект батерии), часове | 45–50 |
| Автоматично изключване на захранването | yes |
| Клас на защита от влага/проникване на вода | IP65, пълна защита срещу прах и водни струи |
| Диапазон на работната температура, °C | 0 — 60 |
| Допълнително | подвижна сонда |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
4.09 €
/8.00 лв
120.00 € лв -
66.29 €
/129.65 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
637.34 €
/1246.53 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
47.91 €
/93.70 лв
120.00 € лв -
27.09 €
/52.99 лв
120.00 € лв -
5.34 €
/10.45 лв
120.00 € лв -
8.60 €
/16.81 лв
120.00 € лв -
24.09 €
/47.12 лв
120.00 € лв -
110.49 €
/216.11 лв
120.00 € лв -
24.59 €
/48.10 лв
120.00 € лв -
8.55 €
/16.72 лв
120.00 € лв -
54.96 €
/107.50 лв
120.00 € лв -
93.66 €
/183.18 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
17.67 €
/34.56 лв
120.00 € лв -
9.75 €
/19.07 лв
120.00 € лв -
9.35 €
/18.28 лв
120.00 € лв -
9.56 €
/18.69 лв
120.00 € лв -
11.35 €
/22.19 лв
120.00 € лв -
11.58 €
/22.65 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
24.04 €
/47.01 лв
120.00 € лв -
10.74 €
/21.01 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
489.99 €
/958.34 лв
120.00 € лв -
20.87 €
/40.82 лв
120.00 € лв -
115.12 €
/225.15 лв
120.00 € лв -
6.18 €
/12.08 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
4.80 €
/9.39 лв
120.00 € лв -
13.12 €
/25.66 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.51 лв
120.00 € лв -
19.83 €
/38.79 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
18.91 €
/36.99 лв
120.00 € лв -
19.52 €
/38.18 лв
120.00 € лв
-
309.99 €
/606.29 лв
120.00 € лв -
94.79 €
/185.39 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
137.50 €
/268.93 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
30.99 €
/60.61 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв
-
86.30 €
/168.79 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
4.50 €
/8.80 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
46.55 €
/91.05 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
24.98 €
/48.86 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
33.20 €
/64.94 лв
120.00 € лв -
8.80 €
/17.21 лв
120.00 € лв -
250.00 €
/488.96 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
236.99 €
/463.51 лв
120.00 € лв -
469.32 €
/917.91 лв
120.00 € лв -
Телевизор Xiaomi L32MB-FAEU, 32" (81.28cm) HD Smart TV, DVB-T2/C/S2, Bluetooth, LAN, 2x HDMI, 1x USB
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
284.40 €
/556.24 лв
120.00 € лв -
1292.51 €
/2527.92 лв
120.00 € лв -
8.63 €
/16.89 лв
120.00 € лв -
157.91 €
/308.84 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
297.98 €
/582.81 лв
120.00 € лв -
11.95 €
/23.37 лв
120.00 € лв -
358.99 €
/702.12 лв
120.00 € лв -
635.80 €
/1243.53 лв
120.00 € лв -
169.00 €
/330.53 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
54.10 €
/105.81 лв
120.00 € лв -
40.16 €
/78.55 лв
120.00 € лв -
12.93 €
/25.29 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв -
Зарядно устройство Lenovo 130W Multi-Port Charger, от контакт към към 3x USB-C(ж)/1x USB-A(ж), черно
48.30 €
/94.47 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
44.02 €
/86.10 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв


















































































































