Qnap TVS-h474-PT-8G
| Category | Specification |
|---|---|
| CPU | Intel® Pentium® Gold G7400, 2-core / 4-thread, 3.7 GHz |
| CPU Architecture | 64-bit x86 |
| Integrated Graphics | Intel® UHD Graphics 710 |
| Floating Point Unit (FPU) | Yes |
| Encryption Engine | Yes (AES-NI) |
| Hardware-accelerated Transcoding | Yes |
| System Memory (Installed) | 8 GB DDR4 SODIMM |
| Maximum Memory | 64 GB (2 × 32 GB DDR4 SODIMM) |
| Memory Slots | 2 × DDR4 SODIMM |
| Flash Memory | 5 GB (Dual boot OS protection) |
| Drive Bays | 4 × 3.5″ SATA 6 Gb/s / 3 Gb/s |
| Drive Compatibility | 3.5″ SATA HDDs, 2.5″ SATA SSDs |
| Hot-Swappable Drives | Yes (M.2 SSD not hot-swappable) |
| M.2 Slots | 2 × M.2 2280 PCIe Gen 3 x2 |
| NVMe Compatibility | PCIe Gen 3 and above (check vendor compatibility list) |
| SSD Cache Acceleration | Supported |
| GPU Pass-through | Yes |
| 2.5G Ethernet Ports | 2 × 2.5G / 1G / 100M / 10M |
| 5G Ethernet | Optional via PCIe expansion card |
| 10G Ethernet | Optional via PCIe expansion card |
| Wake on LAN (WOL) | Yes |
| Jumbo Frame Support | Yes |
| PCIe Slots | Slot 1: PCIe Gen 4 x16Slot 2: PCIe Gen 3 x2 |
| PCIe Card Dimensions | 185 × 68.9 × 18.76 mm (7.28 × 2.71 × 0.74 in) |
| USB Ports | 1 × USB 3.2 Gen 1 1 × USB 3.2 Gen 2 Type-C (10 Gbps) 1 × USB 3.2 Gen 2 Type-A (10 Gbps) |
| HDMI Output | 1 × HDMI 1.4b (up to 4096 × 2160 @ 30 Hz) |
| Form Factor | Tower |
| LED Indicators | HDD 1–4, Status, LAN, USB, M.2 |
| LCD Display / Button | Yes |
| Buttons | Power, Reset, USB Copy |
| Dimensions (H × W × D) | 180.2 × 199.3 × 279.6 mm (without foot pad) |
| Weight (Net) | 6.1 kg |
| Weight (Gross) | 7.25 kg |
| Operating Temperature | 0 – 40 °C (32 – 104 °F) |
| Storage Temperature | -20 – 70 °C (-4 – 158 °F) |
| Relative Humidity | 5–95% RH non-condensing (wet bulb 27 °C) |
| Power Supply | 250W, 100–240V |
| Power Consumption (Disk Standby) | 34.906 W |
| Power Consumption (Typical Operating) | 78.574 W (with WD10EFRX drives) |
| Cooling Fans | System: 1 × 120 mm (12VDC)CPU: 1 × 60 mm (12VDC) |
| System Warning Buzzer | Yes |
| Security Slot | Kensington lock slot |
Виж още Мрежови дискове NAS Qnap
Виж всички Мрежови дискове NAS в категорията
| Формфактор: | Tower |
|---|---|
| Капацитет: | Неокомплектован GB |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
173.96 €
/340.23 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
171.92 €
/336.24 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
135.92 €
/265.84 лв
-
171.92 €
/336.24 лв
-
47.43 €
/92.77 лв
-
121.62 €
/237.86 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
182.46 €
/356.86 лв
-
89.48 €
/175.01 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
274.99 €
/537.83 лв
-
593.99 €
/1161.74 лв
-
235.17 €
/459.95 лв
-
79.43 €
/155.35 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
38.99 €
/76.26 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
280.98 €
/549.55 лв
-
191.24 €
/374.04 лв
-
191.24 €
/374.04 лв
-
95.90 €
/187.57 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
54.18 €
/105.96 лв
-
309.72 €
/605.77 лв
-
57.03 €
/111.54 лв
-
133.73 €
/261.55 лв
-
135.92 €
/265.84 лв
-
572.18 €
/1119.08 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
274.99 €
/537.83 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
149.99 €
/293.36 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
178.99 €
/350.07 лв
-
163.99 €
/320.74 лв
-
588.99 €
/1151.96 лв
-
398.99 €
/780.36 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
813.99 €
/1592.03 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
29.28 €
/57.28 лв
-
768.99 €
/1504.01 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
553.99 €
/1083.51 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
199.99 €
/391.15 лв
-
94.27 €
/184.38 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
333.99 €
/653.23 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
107.99 €
/211.21 лв
-
120.42 €
/235.52 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
53.99 €
/105.60 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
1033.99 €
/2022.31 лв
-
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
108.99 €
/213.17 лв
139.99 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
589.99 €
/1153.92 лв
604.99 € -
168.99 €
/330.52 лв
189.99 € -
224.99 €
/440.04 лв
238.99 € -
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
87.49 €
/171.11 лв
89.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
259.99 € -
203.28 €
/397.57 лв
283.99 € -
158.99 €
/310.96 лв
164.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 €
Мрежови диск (NAS) Synology RS1221+, четириядрен AMD Ryzen V1500B 2.2 GHz, без твърд диск (8x SATA 6Gb/s), 4GB DDR4, 4x 10/100/1000, 2x USB 3.2 Gen 11595.39 €
/3120.31 лв
Мрежови диск (NAS) Synology DS1825+, четириядрен AMD Ryzen V1500B 2.2GHz, без твърд диск, 2x 2.5GbE RJ-45, 3x USB 3.2 Gen 11435.79 €
/2808.16 лв
Мрежови диск (NAS) Synology RS1221RP+, четириядрен AMD Ryzen V1500B 2.2 GHz, без твърд диск (8x SATA 6Gb/s), 4GB DDR4, 4x 10/100/1000, 2x USB 3.22089.79 €
/4087.27 лв












































































