|
Product Features |
|
|
|
|
General |
|
| Device Type | NAS server |
| Host Connectivity | Gigabit Ethernet |
| Total Storage Capacity | 0 GB |
| Installed Devices / Modules Qty | 0 (installed) / 4 (max) |
| Width | 16 cm |
| Depth | 21.94 cm |
| Height | 16.53 cm |
| Weight | 2.09 kg |
| Built-in Devices | Led panel |
|
Processor / Memory |
|
| Processors Installed | 1 x Intel Celeron J4025 2 GHz |
| Number of Cores | Dual-Core |
| Max Supported Qty | 1 |
| Max Turbo Speed | 2.9 GHz |
| RAM | 4 GB (installed) / 8 GB (supported) - DDR4 |
| Flash Memory Installed | 4 GB |
|
Storage Controller |
|
| Type | RAID |
| Interface Type | SATA 6Gb/s |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10, JBOD |
|
Networking |
|
| Data Link Protocol | 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE |
| Network / Transport Protocol | TCP/IP, FTP, SMB, DDNS, NFS, HTTP, HTTPs |
| Remote Management Protocol | SNMP 2, Telnet, SNMP 3, HTTP, HTTPS, SSH |
| Network Services Compatibility | Microsoft CIFS, Apple File Protocol (AFP), Web-based Distributed Authoring and Versioning (WebDAV) |
| Features | NAT support, load balancing, wake on LAN (WOL), IPv6 support, Spanning Tree Protocol (STP) support, Jumbo Frames support, DHCP server, SMS alert, reset button, IPv4 support, DHCP client, e-mail notification, port trunking |
| Encryption Algorithm | SSL, TLS 1.0, FIPS 140-2, 256-bit AES, TLS 1.1, TLS 1.2, AES-NI |
| Compliant Standards | UPnP |
|
Security DVR |
|
| IP Cameras Supported | 8 |
|
Expansion / Connectivity |
|
| Expansion Bays | 4 (total) / 4 (free) x hot-swap - 2.5" / 3.5" |
| Expansion Slots | 2 x SO-DIMM 260-pin |
| Interfaces | 2 x Ethernet 1000 - RJ-45 4 x USB 3.2 Gen 1 1 x HDMI output - Type A |
|
Miscellaneous |
|
| Cables Included | 1 x network cable |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), built-in cooling fan, reset button |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | 2 x hard drive security key, 12 x flat head screws (for 2.5" HDD), 16 x flat head screws (for 3.5" HDD), power cable |
|
Power |
|
| Power Device | External power adapter |
| Voltage Required | AC 120/230 V |
| Power Provided | 90 Watt |
|
Dimensions & Weight (Shipping) |
|
| Shipping Weight | 3.02 kg |
|
Environmental Parameters |
|
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 5 - 95% (non-condensing) |
| Sound Emission | 18.5 dBA |
Виж още Мрежови дискове NAS Qnap
Виж всички Мрежови дискове NAS в категорията
| Формфактор: | Tower |
|---|---|
| Капацитет: | Неокомплектован GB |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
135.07 €
/264.18 лв
120.00 € лв -
144.47 €
/282.56 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
160.19 €
/313.30 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
11.26 €
/22.01 лв
120.00 € лв -
12.22 €
/23.89 лв
120.00 € лв -
118.68 €
/232.12 лв
120.00 € лв -
296.33 €
/579.57 лв
120.00 € лв -
108.29 €
/211.80 лв
120.00 € лв -
50.51 €
/98.79 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
93.46 €
/182.80 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
57.25 €
/111.96 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
212.04 €
/414.71 лв
120.00 € лв -
173.49 €
/339.31 лв
120.00 € лв -
252.07 €
/493.01 лв
120.00 € лв -
284.40 €
/556.24 лв
120.00 € лв -
169.45 €
/331.42 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
76.61 €
/149.83 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
169.45 €
/331.42 лв
120.00 € лв -
1824.19 €
/3567.81 лв
120.00 € лв -
11.26 €
/22.01 лв
120.00 € лв -
598.80 €
/1171.15 лв
120.00 € лв -
738.99 €
/1445.34 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
1080.30 €
/2112.88 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
147.36 €
/288.21 лв
120.00 € лв -
50.51 €
/98.79 лв
120.00 € лв
-
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
103.99 €
/203.39 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
137.50 €
/268.93 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
296.33 €
/579.57 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
379.99 €
/743.20 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
102.97 €
/201.40 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
144.47 €
/282.56 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
163.99 €
/320.74 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
258.99 €
/506.54 лв
120.00 € лв -
90.89 €
/177.77 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
227.99 €
/445.91 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
29.07 €
/56.85 лв
120.00 € лв -
738.99 €
/1445.34 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
558.99 €
/1093.29 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
399.62 €
/781.58 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
107.99 €
/211.21 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
21.95 €
/42.92 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв
-
555.38 €
/1086.23 лв
120.00 € лв -
641.12 €
/1253.92 лв
120.00 € лв -
174.29 €
/340.88 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
424.80 €
/830.84 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
101.84 €
/199.19 лв
120.00 € лв -
125.98 €
/246.40 лв
120.00 € лв -
206.05 €
/402.99 лв
120.00 € лв -
193.67 €
/378.78 лв
120.00 € лв -
222.75 €
/435.66 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
201.82 €
/394.73 лв
120.00 € лв -
Памет SSD 2TB, Kingston XS1000, USB 3.2 Gen 2, скорост на четене 1050MB/s, скорост на запис 1000MB/s
384.37 €
/751.77 лв
120.00 € лв -
164.22 €
/321.18 лв
120.00 € лв -
65.72 €
/128.54 лв
120.00 € лв -
57.56 €
/112.58 лв
120.00 € лв -
183.94 €
/359.76 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
85.23 €
/166.69 лв
120.00 € лв -
136.30 €
/266.59 лв
120.00 € лв -
92.40 €
/180.73 лв
120.00 € лв -
33.26 €
/65.05 лв
120.00 € лв -
160.76 €
/314.43 лв
120.00 € лв -
44.53 €
/87.09 лв
120.00 € лв -
88.83 €
/173.73 лв
120.00 € лв -
264.99 €
/518.28 лв
120.00 € лв -
212.04 €
/414.71 лв
120.00 € лв -
61.99 €
/121.23 лв
120.00 € лв -
82.24 €
/160.85 лв
120.00 € лв -
55.93 €
/109.39 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв
Мрежови диск (NAS) Ubiquiti UNAS-PRO, четириядрен ARM Cortex A57 1.7GHz, без твърд диск(7x 2.5/3.5" HDD/SSD), 8GB RAM, 1x 10/100/1000 LAN, 1x 10G SFP+555.38 €
/1086.23 лв
Мрежови диск (NAS) Asustor Flashstor 6 FS6706T, двуядрен Intel Celeron N5105 2.0GHz, без твърд диск, 6 x M.2 slots, 4GB DDR4, 1x 2.5GbE, 1x HDMI, 2x USB 3.2 Gen 2555.99 €
/1087.42 лв
Мрежови диск (NAS) Synology DS725+, двуядрен AMD Ryzen R1600 2.6/3.1GHz, без твърд диск, 1x 2.5GbE RJ-45, 1x 1GbE RJ-45, 1x USB 3.2 Gen 1559.99 €
/1095.25 лв

































































































