|
Product Features |
|
|
|
|
General |
|
| Device Type | NAS server |
| Host Connectivity | Gigabit Ethernet |
| Total Storage Capacity | 0 GB |
| Installed Devices / Modules Qty | 0 (installed) / 4 (max) |
| Width | 16 cm |
| Depth | 21.9 cm |
| Height | 16.1 cm |
| Weight | 3 kg |
|
Processor / Memory |
|
| Processors Installed | 1 x Annapurna Labs Alpine AL-214 1.7 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Max Supported Qty | 1 |
| RAM | 2 GB (installed) / 8 GB (supported) - DDR3L |
|
Storage Controller |
|
| Type | SATA |
| Interface Type | SATA 6Gb/s |
|
Networking |
|
| Data Link Protocol | 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE |
| Features | Backup server, reset button, surveillance station, Apple Time Machine compatible, Apple AirPlay, Dropbox support, anti-virus protection, Photo album server, Google Drive support, built-in hardware transcoding, built-in streaming server, Microsoft OneDrive support, DLNA support, Chromecast support, file station, Qcontactz, Qsync |
| Encryption Algorithm | 256-bit AES |
|
Security DVR |
|
| IP Cameras Supported | 25 |
|
Expansion / Connectivity |
|
| Expansion Bays | 4 (total) / 4 (free) x hot-swap - 3.5" |
| Interfaces | 2 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 3 x USB 3.2 Gen 1 - Type A |
|
Miscellaneous |
|
| Cables Included | 2 x network cable |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), built-in cooling fan, reset button |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | AES-256 |
| Included Accessories | 2 x hard drive security key, flat head screws (for 2.5" HDD), flat head screws (for 3.5" HDD), power cable |
|
Power |
|
| Power Device | External power adapter |
| Voltage Required | AC 120/230 V |
| Power Provided | 90 Watt |
Виж още Мрежови дискове NAS Qnap
Виж всички Мрежови дискове NAS в категорията
| Формфактор: | Tower |
|---|---|
| Капацитет: | Неокомплектован GB |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
89.35 €
/174.75 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
199.99 €
/391.15 лв
-
204.19 €
/399.36 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
152.83 €
/298.91 лв
-
152.83 €
/298.91 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
264.19 €
/516.72 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
194.11 €
/379.64 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
168.63 €
/329.81 лв
-
246.55 €
/482.22 лв
-
204.19 €
/399.36 лв
-
343.77 €
/672.36 лв
-
240.72 €
/470.81 лв
-
137.16 €
/268.26 лв
-
126.04 €
/246.50 лв
-
89.35 €
/174.75 лв
-
214.70 €
/419.92 лв
-
106.74 €
/208.77 лв
-
77.83 €
/152.23 лв
-
235.33 €
/460.26 лв
-
146.82 €
/287.15 лв
-
61.62 €
/120.53 лв
-
263.59 €
/515.53 лв
-
62.57 €
/122.37 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
202.93 €
/396.90 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
172.71 €
/337.79 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
504.86 €
/987.42 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
122.06 €
/238.73 лв
-
192.22 €
/375.95 лв
-
192.22 €
/375.95 лв
-
192.22 €
/375.95 лв
-
184.98 €
/361.79 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
378.99 €
/741.24 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
168.63 €
/329.81 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
278.99 €
/545.66 лв
-
588.99 €
/1151.96 лв
-
538.99 €
/1054.17 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
813.99 €
/1592.03 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
89.35 €
/174.75 лв
-
199.99 €
/391.15 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
35.61 €
/69.64 лв
-
110.54 €
/216.20 лв
-
77.83 €
/152.23 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
768.99 €
/1504.01 лв
-
106.74 €
/208.77 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
94.20 €
/184.24 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
107.99 €
/211.21 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
128.99 €
-
130.65 €
/255.53 лв
139.10 € -
320.84 €
/627.51 лв
341.39 € -
193.77 €
/378.97 лв
205.19 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
744.88 €
/1456.85 лв
774.83 € -
179.61 €
/351.29 лв
183.79 € -
123.21 €
/240.97 лв
125.79 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
108.99 €
/213.17 лв
139.99 € -
589.99 €
/1153.92 лв
604.99 € -
15.27 €
/29.86 лв
15.92 € -
224.99 €
/440.04 лв
238.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
259.99 € -
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 €
Мрежови диск (NAS) Asustor Nimbustor AS5404T, четириядрен Intel Celeron N5105 2.0/2.9GHz, без твърд диск (4x SATA/4x M.2 slots), 4GB DDR4, 2x 2.5GbE, 1x HDMI, 3x USB 3.2 Gen 2636.30 €
/1244.49 лв
Мрежови диск (NAS) Ugreen NASync DXP4800 Plus, петядрен Intel Pentium Gold 8505 1.2/4.4GHz, без твърд диск (4x SATA 6Gb/s), 8GB DDR5, 1x 2.5GbE, 1x 10GbE, 1x USB 3.2 Type-C, 1x USB 3.2 Type-A653.70 €
/1278.53 лв
Мрежови диск (NAS) Synology DS425+, четириядрен Gemini Lake Refresh Intel Celeron J4125 2.0/2.7 GHz, без твърд диск, 1x 2.5GbE RJ-45, 1x 1GbE RJ-45, 2x USB 3.2 Gen 1660.28 €
/1291.40 лв













































































