TL-R2400PES-RP
PCIe Interface 24-bay JBOD, supporting SATA drives, for petabyte-scale expansion designed specifically for QNAP NAS
The TL-R2400PES-RP TL PCIe interface JBOD storage enclosure allows you to expand the storage capacity of a QuTS hero or QTS NAS by using SATA hard drives. Providing large data capacity and fast transfer speed, the TL-R2400PES-RP is the ideal solution for archiving/backing up virtualization applications, surveillance recordings, large data, and multimedia.
| JBOD Connection Interface | PCIe |
| Drive Bay | 24 x 3.5-inch The system is shipped without HDD. |
| Drive Compatibility | 3.5-inch bays: You can only use one disk type (HDD or SSD) in a RAID group. Combining different types of disk in one RAID group is not supported. |
| Hot-swappable | Yes |
| Form Factor | 4U Rackmount |
| Host Interface | 2 x SFF-8644 1x2 (in, out) |
| LED Indicators | Front panel: HDD 1-24, Power, Status, Link, Fan error Rear panel: SAS connector, Enclosure ID |
| Buttons | Power |
| Dimensions (HxWxD) | 176.15 × 442.4 × 630.2 mm |
| Weight (Net) | 18.67 kg |
| Weight (Gross) | 26.29 kg |
| Operating Temperature | 0 - 40 °C (32°F - 104°F) |
| Storage Temperature | -20 - 70°C (-4°F - 158°F) |
| Relative Humidity | 5-95% RH non-condensing, wet bulb: 27˚C (80.6˚F) |
| Power Supply Unit | 550W(x2), 100-240V |
| Power Consumption: HDD Sleep Mode | 85.9 W |
| Power Consumption: Operating Mode, Typical | 147.2 W Tested with drives fully populated. |
| Fan | 3 x 80mm, 12VDC |
| System Warning | Buzzer |
| QTS / QuTS hero | Yes |
| Supports JBOD cascading | Yes |
| Supports expanding NAS storage pools | Yes |
Виж още Мрежови дискове NAS Qnap
Виж всички Мрежови дискове NAS в категорията
| Формфактор: | Rack mounted |
|---|---|
| Капацитет: | Неокомплектован GB |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
135.07 €
/264.18 лв
120.00 € лв -
144.47 €
/282.56 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
160.19 €
/313.30 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
11.26 €
/22.01 лв
120.00 € лв -
12.22 €
/23.89 лв
120.00 € лв -
118.68 €
/232.12 лв
120.00 € лв -
296.33 €
/579.57 лв
120.00 € лв -
108.29 €
/211.80 лв
120.00 € лв -
50.51 €
/98.79 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
93.46 €
/182.80 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
57.25 €
/111.96 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
212.04 €
/414.71 лв
120.00 € лв -
173.49 €
/339.31 лв
120.00 € лв -
252.07 €
/493.01 лв
120.00 € лв -
284.40 €
/556.24 лв
120.00 € лв -
169.45 €
/331.42 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
76.61 €
/149.83 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
169.45 €
/331.42 лв
120.00 € лв -
1824.19 €
/3567.81 лв
120.00 € лв -
11.26 €
/22.01 лв
120.00 € лв -
598.80 €
/1171.15 лв
120.00 € лв -
738.99 €
/1445.34 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
1080.30 €
/2112.88 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
147.36 €
/288.21 лв
120.00 € лв -
50.51 €
/98.79 лв
120.00 € лв
-
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
103.99 €
/203.39 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
137.50 €
/268.93 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
296.33 €
/579.57 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
379.99 €
/743.20 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
102.97 €
/201.40 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
144.47 €
/282.56 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
163.99 €
/320.74 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
258.99 €
/506.54 лв
120.00 € лв -
90.89 €
/177.77 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
227.99 €
/445.91 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
29.07 €
/56.85 лв
120.00 € лв -
738.99 €
/1445.34 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
558.99 €
/1093.29 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
399.62 €
/781.58 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
107.99 €
/211.21 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
21.95 €
/42.92 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв
-
555.38 €
/1086.23 лв
120.00 € лв -
641.12 €
/1253.92 лв
120.00 € лв -
174.29 €
/340.88 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
424.80 €
/830.84 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
101.84 €
/199.19 лв
120.00 € лв -
125.98 €
/246.40 лв
120.00 € лв -
206.05 €
/402.99 лв
120.00 € лв -
193.67 €
/378.78 лв
120.00 € лв -
222.75 €
/435.66 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
201.82 €
/394.73 лв
120.00 € лв -
Памет SSD 2TB, Kingston XS1000, USB 3.2 Gen 2, скорост на четене 1050MB/s, скорост на запис 1000MB/s
384.37 €
/751.77 лв
120.00 € лв -
164.22 €
/321.18 лв
120.00 € лв -
65.72 €
/128.54 лв
120.00 € лв -
57.56 €
/112.58 лв
120.00 € лв -
183.94 €
/359.76 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
85.23 €
/166.69 лв
120.00 € лв -
136.30 €
/266.59 лв
120.00 € лв -
92.40 €
/180.73 лв
120.00 € лв -
33.26 €
/65.05 лв
120.00 € лв -
160.76 €
/314.43 лв
120.00 € лв -
44.53 €
/87.09 лв
120.00 € лв -
88.83 €
/173.73 лв
120.00 € лв -
264.99 €
/518.28 лв
120.00 € лв -
212.04 €
/414.71 лв
120.00 € лв -
61.99 €
/121.23 лв
120.00 € лв -
82.24 €
/160.85 лв
120.00 € лв -
55.93 €
/109.39 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв
Мрежови диск (NAS) Synology RS10816xs+,четири-ядрен Intel Xeon E3 3.3 GHz, без твърд диск, 8 GB DDR3 ECC, USB 3.03221.39 €
/6300.49 лв
Мрежови диск (NAS) Synology RS2423+, четириядрен AMD Ryzen V1780B 3.3/3.6 GHz, без твърд диск (12x SATA 6Gb/s), 8GB DDR4, 2x 1GbE / 1x 10GbE, 2x USB 3.23043.79 €
/5953.13 лв
Мрежови диск (NAS) Qnap TS-1232PXU-RP-4G, четириядрен Alpine AL324 1.7GHz, 512 MB Flash memory (Dual boot OS protection), 12x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s, 4x USB 3.2 Gen 12294.65 €
/4487.95 лв















































































































