Acer H6815ATV
| Image | |
|---|---|
| Lamp | |
| Interfaces/Ports | |
| Technical Information | |
| Audio | |
Network and Communication | |
| Power | |
| Physical Characteristics | |
| Standard Mode Brightness | 4000 ANSI Lumens |
| Eco Mode Brightness | 2600 ANSI Lumens |
| Contrast Ratio | 10 000:1 |
| Native Resolution | FHD (1920 x 1080) |
| Maximum Resolution | UHD (3840 x 2160) |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Compatible Aspect Ratio | 4:3 and 16:9 |
| Throw Ratio | 1.54-1.72 (60" @ 2M) |
| Digital Zoom | 1.1x |
| Minimum Projection Distance | 1.00 m |
| Vertical Keystone Correction | -/+40° |
| Maximum Vertical Sync | 120 Hz |
| Minimum Vertical Sync | 24 Hz |
| Maximum Horizontal Sync | 100 kHz |
| Minimum Horizontal Sync | 15 kHz |
| Colour Supported | 1.07 Billion Colors (30-bit) |
| Number of Lamps | 1 |
| Normal Mode Lamp Life | 5 000 Hours |
| Economy Mode Lamp Life | 10 000 Hours (Eco Mode) 20 000 Hours (Eco Plus Mode) |
| Replacement Lamp | MC.JR711.008 |
| Control Interface | RS232 (D-Sub) |
| HDMI | Yes |
| HDMI Version | |
| Number of HDMI Ports | 2 |
| USB Connectivity | Yes |
| Number of USB2 Ports | |
| Number of USB 3.2 Gen 1 Type-A Ports | 1 |
| VGA In | 1 |
| Number of Audio Inputs | 1 |
| Network (RJ-45) | None |
| Projection System | DLP |
| Projection Method | Front, Rear, Ceiling |
| Video Compatibility | NTSC, PAL, SECAM, HDTV, EDTV, SDTV |
| Operating System Compatibility | Windows PC, Mac PC, Google Chrome PC |
| Output Interface | DC Out (5V/1A, USB Type A) x 1, PC Audio (Stereo mini jack) x 1 |
| Number of Speakers | 1 |
| Speaker Output Mode | Mono |
| Speaker Output Power | 10W |
| Ethernet (LAN Capability) | Wireless Network Kit Included |
| Wireless LAN Model | UWA 5 |
| Power Supply | 100 v AC to 240V AC |
| Input Voltage | 220 V |
| Operating Power Consumption | 265W |
| Standby Power Consumption | 500 mW |
| Fan Noise | 33 dBa |
| Installation | |
| Approximate Weight | 3.1 kg |
| Colour | White |
| Height | 114 mm |
| Width | 313 mm |
| Depth | 240 mm |
месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
Виж още Проектори Acer
Виж всички Проектори в категорията
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | Не |
| Разделителна способност (native): | 1920 x 1080 |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Яркост: | 4000 lm |
| Контраст: | 10000 |
| Мрежови възможности: | Wi-Fi |
| Говорители: | Да |
| 4K: | Да |
| Разстояние на проектиране: | 1.54m - 1.72m |
| Short Throw: | Не |
| Живот на лампата: | 5000 h |
| Предназначен за: | Бизнес |
| Формат: | 16:9 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
259.20 €
/506.94 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
72.50 €
/141.81 лв
-
178.63 €
/349.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
22.17 €
/43.36 лв
-
18.03 €
/35.26 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
558.34 €
/1092.01 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
80.77 €
/157.98 лв
-
80.31 €
/157.07 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
52.07 €
/101.84 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
356.24 €
/696.74 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
658.52 €
/1287.95 лв
-
3159.96 €
/6180.35 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
78.71 €
/153.94 лв
-
56.89 €
/111.27 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.36 €
/71.11 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
614.12 €
/1201.12 лв
-
150.57 €
/294.49 лв
-
75.63 €
/147.92 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
347.16 €
/678.99 лв
-
178.63 €
/349.37 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
169.78 €
/332.07 лв
-
100.88 €
/197.30 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
1119.72 €
/2189.99 лв
-
398.93 €
/780.24 лв
-
658.75 €
/1288.40 лв
-
731.38 €
/1430.46 лв
-
1992.99 €
/3897.95 лв
2156.10 € -
1788.99 €
/3498.96 лв
-
633.31 €
/1238.65 лв
-
866.21 €
/1694.16 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1532.99 €
/2998.27 лв
-
1433.15 €
/2802.99 лв
-
2654.17 €
/5191.11 лв
-
3924.80 €
/7676.25 лв
-
3922.27 €
/7671.30 лв
-
176.57 €
/345.34 лв
-
71.58 €
/139.99 лв
-
367.82 €
/719.39 лв
-
888.16 €
/1737.09 лв
-
580.99 €
/1136.31 лв
-
203.06 €
/397.15 лв
-
57.74 €
/112.93 лв
-
35.63 €
/69.68 лв
-
33.62 €
/65.76 лв
-
82.06 €
/160.50 лв
-
36.59 €
/71.57 лв
-
22.92 €
/44.82 лв
-
206.69 €
/404.25 лв
-
665.78 €
/1302.15 лв
679.77 € -
23.93 €
/46.80 лв
28.70 € -
44.96 €
/87.93 лв
55.66 € -
1140.78 €
/2231.17 лв
1298.12 € -
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1818.12 €
/3555.93 лв
1865.14 €
Проектор BenQ LW600ST, DLP, WXGA (1280x800), 20 000:1, 2800lm, HDMI, USB, Wi-Fi931.19 €
/1821.25 лв
Проектор Epson Lifestudio Pop EF-62N, преносим, 3LCD, 4K/UHD (3840x2160), 5 000 000:1, 700lm, HDMI, USB, Bluetooth919.46 €
/1798.31 лв
Проектор Epson Lifestudio Pop EF-62B, преносим, 3LCD, 4K/UHD (3840x2160), 5 000 000:1, 700lm, HDMI, USB, Bluetooth919.46 €
/1798.31 лв









































































