







| Category | Specification |
|---|---|
| Memory | 128GB + 4GB RAM |
| Card slot | microSDXC (shared SIM slot) |
| Network | GSM / HSPA / LTE |
| 2G bands | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G bands | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 19, 20, 25, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 66 |
| Speed | HSPA, LTE |
| Body | 166 × 81.1 × 15 mm |
| Weight | 300 g |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Durability | IP68/IP69K, MIL-STD-810H |
| Display | IPS LCD, 450 nits |
| Size | 6.0", 92.9 cm² |
| Resolution | 576 × 1152 px, 18:9, ~215 ppi |
| Protection | Gorilla Glass 5 (Mohs 4) |
| Platform | Android 14 |
| Chipset | Unisoc T310 (12 nm) |
| CPU | Quad-core (1×2.0 GHz A75 + 3×1.8 GHz A55) |
| GPU | PowerVR GE8300 |
| Main Camera | 13 MP, f/2.2, 1/3.06", AF |
| Features | LED flash |
| Video | Yes |
| Selfie Camera | 5 MP, f/2.2 |
| Video | 720p@30fps |
| Sound | Loudspeaker: Yes |
| 3.5mm jack | Yes |
| Comms | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Positioning | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS |
| NFC | No |
| Radio | FM radio |
| USB | USB-C 2.0 |
| Sensors | Accelerometer, proximity, compass |
| Battery | Li-Po 6300 mAh |
| Charging | 10W wired |
Виж още Мобилни телефони Oukitel
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6" (15.24 cm) |
| Разделителна способност (max): | 576 x 1152 |
| Процесор: | Четириядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 13 Mpix |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Цвят: | Зелен |
| Брой SIM карти: | 2 |
| Включен захранващ адаптер: | Да |
| USB PD протокол: | Да |
| Енергиен клас: | B |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
466.82 €
/913.02 лв
-
1450.80 €
/2837.52 лв
1566.24 € -
948.00 €
/1854.13 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
327.52 €
/640.58 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
843.74 €
/1650.21 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
107.92 €
/211.07 лв
-
58.99 €
/115.38 лв
-
128.73 €
/251.78 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
238.99 € -
228.99 €
/447.87 лв
238.99 € -
73.77 €
/144.27 лв
-
147.45 €
/288.38 лв
-
127.72 €
/249.80 лв
-
154.84 €
/302.84 лв
-
1298.99 €
/2540.60 лв
1386.00 € -
364.14 €
/712.20 лв
-
988.99 €
/1934.30 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
66.74 €
/130.53 лв
-
408.85 €
/799.63 лв
-
113.86 €
/222.69 лв
-
48.78 €
/95.41 лв
-
87.16 €
/170.47 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
154.22 €
/301.64 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
1298.99 €
/2540.60 лв
1386.00 € -
116.99 €
/228.81 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
238.99 € -
354.98 €
/694.28 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
278.99 €
/545.66 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
204.99 €
/400.93 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
349.99 €
/684.52 лв
-
988.99 €
/1934.30 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
2139.99 €
/4185.46 лв
-
1895.89 €
/3708.04 лв
-
2729.99 €
/5339.40 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
131.99 €
/258.15 лв
-
1499.99 €
/2933.73 лв
-
938.99 €
/1836.50 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
1699.99 €
/3324.89 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
307.67 €
/601.75 лв
-
429.99 €
/840.99 лв
439.99 €
-
144.39 €
/282.40 лв
147.66 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
165.47 €
/323.63 лв
242.97 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
70.36 €
/137.61 лв
74.86 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
218.40 €
/427.15 лв
259.63 € -
86.26 €
/168.71 лв
109.58 € -
696.00 €
/1361.26 лв
919.42 € -
749.99 €
/1466.85 лв
776.34 € -
157.07 €
/307.19 лв
169.50 € -
142.38 €
/278.47 лв
169.50 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
380.50 €
/744.19 лв
419.02 € -
218.40 €
/427.15 лв
245.26 € -
86.26 €
/168.71 лв
104.27 € -
83.98 €
/164.25 лв
89.96 € -
278.48 €
/544.67 лв
289.46 € -
429.99 €
/840.99 лв
439.99 € -
1193.01 €
/2333.32 лв
1266.14 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
99.18 €
/193.98 лв
108.53 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 € -
85.00 €
/166.24 лв
89.55 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 € -
499.50 €
/976.94 лв
519.00 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
490.05 €
/958.45 лв
586.06 € -
407.43 €
/796.87 лв
424.54 € -
635.80 €
/1243.53 лв
660.68 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
241.31 €
/471.95 лв
264.11 €
Смартфон Oukitel C5 (син), поддържа 2 SIM карти, 6.52" (16.56cm) IPS дисплей, четириядрен Unisoc T310 2GHz, 4GB RAM, 256GB Flash памет (+microSD слот), 13 & 5 Mpix камери, Android107.92 €
/211.07 лв
Смартфон Oukitel C59 (зелен), поддържа 2 SIM карти, 6.88" (17.47cm) IPS 90Hz дисплей, осемядрен Unisoc T606 1.6GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 13 & 5 Mpix камери, Android107.92 €
/211.07 лв
Смартфон Oukitel G3 (оранжев), поддържа 2 SIM карти, 6" (15.24cm) IPS дисплей, четириядрен Unisoc T310 2GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 13 & 5 Mpix камери, Android107.92 €
/211.07 лв


















































































































