OUKITEL G1 S Rugged Phone 6.52-inch 10600mAh Big Battery 13MP Camera (4+128GB)
- 10,600mAh Battery: Long-lasting power.
- Up to 8GB RAM & 128GB ROM: Smooth performance with massive storage.
- Unisoc T615 Processor: Reliable performance for everyday tasks.
- 13MP Rear Camera: Capture sharp and detailed photos.
- Android 15: Latest software for enhanced functionality.
- IP68 & IP69K, MIL-STD-810H: Ultimate durability for extreme conditions.






| Category | Specification |
|---|---|
| Type | Touch smartphone |
| Color Options | Orange, Green, Black |
| Waterproof & Dust Resistance | IP68, IP69K |
| Military Standard | MIL-STD-810H |
| Dimensions | 174.20 × 82.30 × 17.40 mm |
| Weight | 373 g |
| Display Type | IPS TFT, 16.7M colors |
| Display Size & Resolution | 6.52" • 576 × 1280 px |
| Pixel Density | 215 ppi |
| Maximum Brightness | 400 nits |
| Screen-to-Body Ratio | ~71.6% |
| Display Protection | Corning Gorilla Glass 5 |
| Battery Type | Li-Ion |
| Battery Capacity | 10,600 mAh |
| Audio Playback Time | Up to 50 hours |
| Video Playback Time | Up to 18 hours |
| Talk Time (Max.) | No data |
| Standby Time (Max.) | No data |
| Fast Charging | Yes (33W) |
| Wireless Charging | No |
| Charger Included | Yes |
| Operating System | Android 13 |
| Internal Storage | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Memory Card Support | microSD / microSDHC / microSDXC (up to 1 TB) |
| Processor (SoC) | Unisoc Tiger T615 (UMS9230E / T7250) |
| CPU Configuration | Octa-core |
| CPU Clock Speed | Up to 2.0 GHz |
| GPU | ARM Mali-G57 MP1 @ 850 MHz |
| Mobile Network Standards | GSM / UMTS / LTE |
| Dual SIM | Yes |
| SIM Type | Dual nanoSIM |
| Dual SIM Mode | Dual standby |
| Hybrid Slot | nanoSIM + microSD |
| Rear Camera 1 | 13 MP, Standard, AF, LED flash |
| Rear Camera 2 | 2 MP, Macro, FF, LED flash |
| Rear Camera 3 | 5 MP, Portrait, FF, no flash |
| Digital Zoom | Yes |
| Video Formats | H.264, H.265, MPEG-4 |
| Accelerometer | Yes |
| Proximity Sensor | Yes |
| Ambient Light Sensor | Yes |
| Magnetometer | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Gravity Sensor | Yes |
| Barometer | No |
| Altimeter | No |
| Hall Sensor | No |
| Iris Scanner | No |
| Fingerprint Scanner | Yes |
| Thermometer | No |
| Hygrometer | No |
| HSDPA Speed | Up to 42.2 Mbps |
| HSUPA Speed | Up to 5.76 Mbps |
| HSPA / HSPA+ | Yes |
| LTE Download Speed | Up to 301.5 Mbps |
| LTE Upload Speed | Up to 150.8 Mbps |
| GPRS / EDGE | Yes |
| Bluetooth | v5.2 (A2DP supported) |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| DLNA | No |
| Infrared (IR) | No |
| USB | USB 2.0 Type-C, OTG |
| GPS | Yes |
| A-GPS | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Beidou | Yes |
| Galileo | Yes |
| NFC | Yes |
Виж още Мобилни телефони Oukitel
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6.52" (16.56 cm) |
| Разделителна способност (max): | 576 x 1280 |
| Процесор: | Осемядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 13 Mpix |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Цвят: | Оранжев |
| Брой SIM карти: | 2 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
367.76 €
/719.28 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.02 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
87.88 €
/171.88 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
43.30 €
/84.70 лв
120.00 € лв -
70.62 €
/138.13 лв
120.00 € лв -
172.46 €
/337.31 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
99.44 €
/194.48 лв
120.00 € лв -
99.44 €
/194.48 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
27.76 €
/54.30 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
533.17 €
/1042.80 лв
120.00 € лв -
1386.00 €
/2710.78 лв
120.00 € лв -
264.11 €
/516.55 лв
120.00 € лв -
129.95 €
/254.16 лв
120.00 € лв -
225.27 €
/440.60 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв -
264.11 €
/516.55 лв
120.00 € лв -
108.25 €
/211.72 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
315.84 €
/617.72 лв
120.00 € лв -
647.99 €
/1267.36 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв -
24.54 €
/47.99 лв
120.00 € лв -
1239.77 €
/2424.78 лв
120.00 € лв -
357.42 €
/699.04 лв
120.00 € лв -
129.95 €
/254.16 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
907.50 €
/1774.92 лв
120.00 € лв -
1369.99 €
/2679.47 лв
120.00 € лв -
64.97 €
/127.07 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв
-
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
24.54 €
/47.99 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
336.89 €
/658.90 лв
120.00 € лв -
1028.99 €
/2012.53 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв -
188.99 €
/369.63 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
647.99 €
/1267.36 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
213.99 €
/418.53 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
816.99 €
/1597.89 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1369.99 €
/2679.47 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
1895.89 €
/3708.04 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
1369.99 €
/2679.47 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв
-
9.02 €
/17.64 лв
120.00 € лв -
104.40 €
/204.19 лв
120.00 € лв -
303.86 €
/594.30 лв
120.00 € лв -
50.76 €
/99.28 лв
120.00 € лв -
94.52 €
/184.86 лв
120.00 € лв -
313.43 €
/613.01 лв
120.00 € лв -
313.43 €
/613.01 лв
120.00 € лв -
120.99 €
/236.63 лв
120.00 € лв -
222.88 €
/435.91 лв
120.00 € лв -
419.89 €
/821.24 лв
120.00 € лв -
222.88 €
/435.91 лв
120.00 € лв -
89.55 €
/175.14 лв
120.00 € лв -
246.53 €
/482.18 лв
120.00 € лв -
42.53 €
/83.18 лв
120.00 € лв -
1898.99 €
/3714.10 лв
120.00 € лв -
568.99 €
/1112.85 лв
120.00 € лв -
197.17 €
/385.64 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
1028.99 €
/2012.53 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв
Смартфон Samsung Galaxy A16 LTE (Black), поддържа 2 SIM карти, 6.7" (17.01cm) FHD+ Super AMOLED 90Hz дисплей, осемядрен Mediatek Helio G99 2.2GHz, 8GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 50 + 5 + 2 & 13 Mpix камери, Android, One UI161.58 €
/316.02 лв
Смартфон Oukitel C6 5G (черен), поддържа 2 SIM карти, 6.8" (17.47cm) IPS дисплей, осемядрен Unisoc T606 1.6GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет(+microSD слот), 13 & 5 Mpix камери, Android163.37 €
/319.52 лв
Смартфон Ulefone RugKing 4 Pro (черен), поддържа 2 SIM карти, 6.56" (16.66cm) дисплей, осемядрен Unisoc T7250 1.8 GHz, 8GB RAM, 256GB Flash памет (+microSD слот), 48 + 2 & 8 Mpix камери, Android160.46 €
/313.82 лв





















































































